ilk okula giden biri size liseyi sorarsa şu şekilde anlatın .s

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
okul nasıl bir yerdir
  • bir savaş alanı gibidir her an tetikte olman gerekir mesela biri sizi yemek yerken görürse "ooo karşiiiim alttan bölsene " diyip yemeğin %90 nını alırlar
  • asla bir kızın yanında oturma eğer boş derslerde telefonla oynamak istersen ve hoca biraz safsa oynarsın ama yanında bir kız varsa kurtuluşun yok ispiyoncular...
  • qeqolardan uzak dur... qeqolar senden sigara ister yoksada kendini koruyamazsan en az bir tokat yemeden çıkamazsın leş gibi sigara kokan tuvalletten
  • asla yeni çıkmış ve yeni aldığın telefonunu getirme nokia3310 getir hem çok amaçlıdır yılan oynarsın mesaj atarsın aramada yaparsın nokia melodisi dinlersin vede mevzuda kullanırsın benim gibi adamın kafasına ayfon atmazsınız niye getirmeyin didim bazı ahmaklar çok mersklıdır nedemişler ifindim fazla merak .... .....
  • eşcinsellerden uzak dur... bizim okulda baya var sizde varmıdır bilmem ama eşcinseller geçerken milletin poposunu eller milletin dediğim erkek milletinin ama her eşcinsel ellemez eğer pasif gay varsa sadece şanslısınız her okulda bir dönme olur enazından ben öle biliyorum
  • lise seçerken kürtlerin bol olduğu ortamlardan uzak durun yoksa her tenefüs sana doğru sallanan bir kaç poponun olduğunu görürsünüz genelde her tenefüs halay çeker bunlar ben orta okulda gitmiştim böle bir okula sonra değiştirdim.
  • asla püskevit almayın illaki biri arkandan gelip alır
bence liseyi anlatmanın en iyi yolu :D @zRedDragon @InnocentBunny @Bay ZZ @HestiaKnife @Uchiha_Madara @KebabReyiz

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlkokula giden bir çocuk sana eşcinselin ne olduğunu sormaz mı?

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lise? wp
keşke gülmek bilsem

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten belirli bir puanın üstünde bir lisedeysen keko dolu olmaz,onların beyin kapasiteleri yetmiyor. Tamamen saçma

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
(Bir yere kadar okuyayım dedim ama sarmadı.)

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
son 2-3 tanesini okudum çok haklı :D