İlk Modern Evim ll Deptron

7R4LB3N1M97

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar size ilk yaptığım modern evimi göstereceğim.Yorumlarınızı bekliyorum

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Çok Fazla Türde Block Kullanmışsın Bu Biraz Kötü Göstermiş Ama Üzülme Biraz Daha Denersen Başaracağına İnanıyorum. Olumsuz Yorumlar Hevesini Kırmasın!
>>İyi Forumlar<<

Prismactionis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet dostum ben annemin karnından Buildim iyi olarak doğdum. Hayatımda 1 kere olsun çamurdan ev yapmadım. Şu ana kadar yaptığım en kötü evimde budur:

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Medieval yapılar için tasarlanan doku paketi ile modern ev yapmak ... :)

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet dostum ben annemin karnından Buildim iyi olarak doğdum. Hayatımda 1 kere olsun çamurdan ev yapmadım. Şu ana kadar yaptığım en kötü evimde budur:
İşe bak ya.Ozaman einstein'de annesinin karnından bilgili doğdu.Sen bir üyeyinin veya herhangi birinin yaptığı evi yorumlayabilirsin,ama onun hevesini kırarsan neler olabileceğini düşünüyor musun?

Prismactionis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam da dostum sen işin şakasını anlamadın ben burda hiç bi insanın özgüveninin ve hevesinin kırılmasını istemiyorum. John Smith ile Modern ev yapmaya çalışmış. Gerçek hayatta da modern evler vardır demek ki bu arkadaş hiç modern ev görmemiş ?

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim demek istediğim şaka olsada olmasada bu şekilde yorum atmamalısın!

MertOyunX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk deneme iyi olcak diye bir şey yoktur Güzel Bence :)

7R4LB3N1M97

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bütün yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Özgüvenimi ve hevesimi kırmak istemeyen arkadaşlarada ayrı teşekkür ederim.Bu yorumlarınıza dayanarak daha güzel yapılar yapmaya çalışacağım iyi günler.

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütün yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Özgüvenimi ve hevesimi kırmak istemeyen arkadaşlarada ayrı teşekkür ederim.Bu yorumlarınıza dayanarak daha güzel yapılar yapmaya çalışacağım iyi günler.[ En Kısa Zamanda Projelerini Görmek İstiyorum
[DOUBLEPOST=1390725578,1390725539][/DOUBLEPOST]Fail Oldu Pardon :D

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam da dostum sen işin şakasını anlamadın ben burda hiç bi insanın özgüveninin ve hevesinin kırılmasını istemiyorum. John Smith ile Modern ev yapmaya çalışmış. Gerçek hayatta da modern evler vardır demek ki bu arkadaş hiç modern ev görmemiş ?
Aslında
@TelluxMatic Doğru Söylüyor
Şaka bile olsa insan üzülüyor.
Bana Çok Yapıldı
@owen_1 , @ZorinTR
özellikle hatırladıklarım bu üyeler :D

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu dışına çıkmaylaım :D

BEnce güzel fakat blok şeçimin yanlış mesela duvaralr huş yerlerde normal tahta yada kuvars ve nether tuğlasıolabilir