**İlk Evim | Girde Bi Bak :)**

xedas89

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar...Ben Minecraft'a 1 hafta önce başladım isim vermek istemiyorum sağolsun videolarla bayağı bi öğrendim ve bu bilgimle bi ev yapmaya karar verdim hiç red stone kullanmadım tam olarak bilmiyorum bi red stone rehber haritası bulursanız sevinirim işte ilk evim:

Yukardan Görünüşü:
https://forum.gamer.com.tr/[url=http://******/c25MCx][img]http://f1208.hizliresim.com/10/k/bzjvd.jpg[/url][/IMG]
Buda [Köyün Hırsızları Ve Cezaları] :D
Açıklama Resimde.. ;

Ay sonu ne yicez onu düşünüyoruz :) ;
Mutfak Resim-1;

Mutfak Resim-2;
Odam-1;
Odam-2:Burda Bi Enderman ile Pig Zombie besliyorum çok şirinler dimi xD ;

Arkadaşlar bu son resim burda sizden bi yardım istiycem açıklama resimde;

Arkadaşlar lütfen hatalarımı ve başarılarımı hiç çekinmeden söyleyin .. Kendimi geliştirmek istiyorum şimdiden teşekkürler..

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İlk denemeye gore gayet guzel :).

Konu ilgili kategoriye tasinmistir...

Đąяқηèśś

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş ilk denemene göre :).Bu arada zorluk derecesini barışçıl yap o zaman gider o balçıklar :).

xedas89

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Biliyorum da arada sırada iskelet felan öldürmek keyifli geliyor diye kolay yaptım sanki operasyon düzenliyorlar :D

xedas89

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler bu kadar beğeni geliceğini pek tahmin etmezdim şimdi gerçekten profesyonel bir ev yapıcak kadar bilgi sahibi oldum ilerde ikinci evimi ve ayriyeten HeroBrine | Enderman | Tavuk ve Kurt heykeli yapıcam hayırlısıyla yorum attığınız için teşekkürler..

TreePuncH

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
balçıklar bedrock a yakın yerlerde ve düzlüklerde spawn olurlar süper düzde oynarsan harita dediğime uyar / evin dışı özensiz ama içi çok güzel olmuş çatı falan eklenebilir yani

xedas89

Marangoz
En iyi cevaplar
0
balçıklar bedrock a yakın yerlerde ve düzlüklerde spawn olurlar süper düzde oynarsan harita dediğime uyar / evin dışı özensiz ama içi çok güzel olmuş çatı falan eklenebilir yani
Yorumun için teşekkürler kardeş;
1-Pc'm çok yavaş ram 512 mb ve survival da çok kasıyor
2-Kasmaması için Dümdüz de oynuyorum
3-İlk evim olduğu için o kadar olucak yani :)

OguzOr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cidden ilk denemye göre güzel çünkü ben başladığımda zombie yi görünce heralde dosttur dedim
:D

AlPacinoFan

Taş Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumun için teşekkürler kardeş;
1-Pc'm çok yavaş ram 512 mb ve survival da çok kasıyor
2-Kasmaması için Dümdüz de oynuyorum
3-İlk evim olduğu için o kadar olucak yani :)
Dümdüzde Oynamana Gerek Yok.Grafik Kalitesini Düşür Yeter Gerçekçi Grafikte Oynayınca Kasıo :)Buda İpucu Olsun

xedas89

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dümdüzde Oynamana Gerek Yok.Grafik Kalitesini Düşür Yeter Gerçekçi Grafikte Oynayınca Kasıo Buda İpucu Olsun
Kardeş minecraft'ı getirebileceğim afedersin ama en *** hale getirdim genede kasıyor lanet olası 512 mb ram dan ne beklersin :D

AlPacinoFan

Taş Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş minecraft'ı getirebileceğim afedersin ama en *** hale getirdim genede kasıyor lanet olası 512 mb ram dan ne beklersin :D
Allah Allah 213 RAM Da İşe Yarıodu.mmm.BilemiyorumNeyse.Allah Yardımcın Olsun Daha Ne DİİM