İlk Defa Spawn Denemem $_$

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar fotoğraflar arasında köylüler için pazar vardıda onu yakından çekmeyi unuttum kusura bakmayın bu arada ilk spawn denemem :)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Küçük, iyi ve enteresan ama görüş açısından dolayı kötü görünüyor. B)

Shido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üzgünüm Ama Değerlendirilecek bir şey Göremedim İçeri Daha Fazla Sembol , Yapıt Eklerseniz Daha İyi Olucaktır
Spawn Yaparken En Önemli Şey Kendinizi oyuncu Yerine Koymak Olur Böylece Onların Ne İstediğini Yaparak Daha Başarılı Olabilirsiniz

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Üzgünüm Ama Değerlendirilecek bir şey Göremedim İçeri Daha Fazla Sembol , Yapıt Eklerseniz Daha İyi Olucaktır
Spawn Yaparken En Önemli Şey Kendinizi oyuncu Yerine Koymak Olur Böylece Onların Ne İstediğini Yaparak Daha Başarılı Olabilirsiniz
ilk kez diyorum ya :'(

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
shader pack ve görüş açısı pek yaramamış :) kullanılabilirliği kesin değil[server için] 'ne kadar tatlı ?' diyorsan geliştirmen lazım.
'İLK SPAWN DENEMEM' daha önce de build ile uğraşıyordun fakat ilk kez spawn çalışmıssın demek. Alanın olan bir dalda yapılan eleştiriye
ilk kez diyorum ya :'(
gibi bir bahane sunamazsın.
Herneyse. Ellerine sağlık :)
-------
builde yönelik yorumlarım ise ; Blok seçimin fena değil. Seçtiğin çalışma alanını doldurmaya bak. ortaya bir kule dikmek yerine etrafa birçok kule dik :) fena değil yinede devam et :)

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
gibi bir bahane sunabilirim çünkü daha önceden tecrübem yoktu bu konu hakkında daha yeni yapıyorum ve sizin yaptığınız ve ya gördüğünüz kadar ev görmedim :'(

Shido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
gibi bir bahane sunabilirim çünkü daha önceden tecrübem yoktu bu konu hakkında daha yeni yapıyorum ve sizin yaptığınız ve ya gördüğünüz kadar ev görmedim :'(
Üzgünüm Ama Bu Sözü Buraya Yapıştırmak Görev Oldu , En Gereksiz Olan Şey Bahanedir
"Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz. İstemeseniz de, bir bahane bulursunuz." Jim Rohn

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hoşlanmadıysan sürekli post atmak zorunda değilsin

ZereftheBlackMage

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek bir bina yerine köy olsa daha iyi olurdu.
(Yazıyorsun sanıp yazmamanın acısı :()