İlginç ve Birbirinden Güzel Dövme Şekilleri

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video hakkındaki yorumlarınızı belirtirseniz beni çook mutlu edersiniz.Bu arada Destek olmak için kanal linkine tıklayıp abone ol Butonuna basarsanız azcık da olsa mutlu olmama yardımcı olursunuz.Hepinize İyi Günler,İyi Forumlar. :şapka:
Kanal=> www.youtube.com/user/sadolaswegas

_AcaRz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen burada bizi dövme yaptırmaya teşvik edip günaha sokmaya çalışıyorsun ama Türk genci bu numarala kanmaz !11!!birbir
@İlluminati
Bozuk Para : Tek Göz : İlluminati !!!
İlluminati Confirmed

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen burada bizi dövme yaptırmaya teşvik edip günaha sokmaya çalışıyorsun ama Türk genci bu numarala kanmaz !11!!birbir
@İlluminati
Bozuk Para : Tek Göz : İlluminati !!!
İlluminati Confirmed
Yok Artık Günah işlemeye Teşvik+Üllümünütü üyeliği tam bir wombo combo olmuş :D Cehennem Pasolig hazır Desene :D :D :D :D :D

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sırf havalı görüneceğim diye caiz olmayan şeyi yaptırmanın doğru olacağını düşünmüyorum özellikle benim gibi ringlerde takılan dövüşçüler özellikle yaptırıyor çünkü tişörtşüz takılıyoruz. Fakat ben hala yaptırmayı düşünmüyorum. Ve bu arada müslüman olmayanlar mesajımı okumayabilir, üstüne alınanlara.

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sırf havalı görüneceğim diye caiz olmayan şeyi yaptırmanın doğru olacağını düşünmüyorum özellikle benim gibi ringlerde takılan dövüşçüler özellikle yaptırıyor çünkü tişörtşüz takılıyoruz. Fakat ben hala yaptırmayı düşünmüyorum. Ve bu arada müslüman olmayanlar mesajımı okumayabilir, üstüne alınanlara.
Bence Dövme yaptırmanın müslümanlıkla pek bir alakası yok çünkü sen kalk 11 ay namaz kılma ibadet etme 1 ay ramazan diye sözde müslüman ol ,namaz kılmayarak müslüman ol ama dövme yaptıran müslüman olmasın.Böyle saçma şeylere takılmaya gerek olmadığını düşünüyorum.Benim bir dövmem yok ama olsa da olmasa da dövmesi olan birini "aa sen müslüman deilsin/dövme yaptırmışsın yanacaksınnnn!!!" diye de yargılamam.Bu Yüzden bu tarz biraz insanları provake ederek algı yönetimi yapmaya çalışmaya gerek olmadığını düşünüyorum.Umarım anlatmak istediğim şeyi anlatabilmişimdir.İyi Günler,İyi Forumlar.:şapka:

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eyüpte,feshanenin girişinde hint kınasıyla yapıyolar çok gerçekçi ve silineilio üstünden suda geçio zararlı falan'da deil :p ismini ve istediğin şekildede yaptırabiliosun...

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
4 çok güzel daha var mı qnq (1TB film fln hani anladın sen onu.)