#IceNW ! Faction Zevkini Hisset Dostum ! 1.8.X !

Sunucu nasıl ? (Troll yorum atılmaz ise sevinirim.)

• İyi

Kullanılan: 72 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 20 13.5%
  • Kötü.

Kullanılan: 56 37.8%

• Kullanılan toplam oy
    148

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorun değil. Taklitler aslını yüceltir.

Geçmiş olsun , üzüldüm senin adına ...

Teşekkürler ^^

Sunucu açıldı. Oyna.IceNW.Net

Evet Yeni IP de açıldık. Oyna.IceNW.Net

Şu IP yi denermisiniz ? Oyna.IceNW.Net

Sunucu kapanmadı , kapanmayacak. Host biraz sorun çıkardı özür dileriz. Oyna.IceNW.Net adresi ile girebilirsiniz.

Emin ol bizim umrumuzda. Sunucudaki verileri kurtarmak için 1 hafta boyunca sabahladım. Çamur atmakla uğraşıyorsunuz hala. 9 Aydır kapanmadı , kapanmayacak. Sunucuda oynamak istersen hala yerimiz var ^^

Dediğim gibi bir host sorunu oldu kusurumuza bakmayın. Rezil demen üzdü doğrusu ne diyeyim senin yorumun. Oyna.IceNW.Net adresi ile girebilirsiniz. Iyi oyunlar.

@Oswin Bir yorum yapar mısın acaba ?

@Chyron @ByArtem06 @Rocco_Can @ElfonseReyiz @CihanYlmzCR @jelokebur Yorumlarinizi bekliyorum ^^

Herzaman seni destekledik bugünde arkandayım başarıların benide en az senin kadar sevindirdi.Başarılarının devamnı dilerim.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ^^ sorun olmaz ise oyundaki adını alabilirmiyim ?
Sen beni tanımassın dostum :D ben seni 11 yaşımdan beri tanıyorum senin ilk açdığın serverde galiba yine adı aynıydı factiondu işte tam ordan tanıyorum seni oyuncu nickimi boşverde sen benim, skype konuşmak istiyorum anılarım depreşti skypem can_7181 eklersen konuşabiliriz :D ^_^

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sen beni tanımassın dostum :D ben seni 11 yaşımdan beri tanıyorum senin ilk açdığın serverde galiba yine adı aynıydı factiondu işte tam ordan tanıyorum seni oyuncu nickimi boşverde sen benim, skype konuşmak istiyorum anılarım depreşti skypem can_7181 eklersen konuşabiliriz :D ^_^
Tamamdır , ekledim. Iyi oyunlar ^^

Sunucu güncel.

Göncöl !