#IceNW Faction / SkyBlock / BedWars 64GB Ram ! 250 Kişilik !

hwangtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel iyiki yapmışsınız elinize sağlık.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni etiketlemişiniz bi bakarım :D

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Ragnarak Bence Senin Sunucuların Insana Faction'u Skyblock'u BedWars'ı Sevdiriyor.
Şahsen Ben Çokda Faction Oynamam Ancak En Çok Senin Sunucunda Vakit Geçirmişimdir :)

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uyanık seni.Etiketi görünce direk daldık tabi :D

Son düzenleme:

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Öncelikle etiketlediğin için teşekkürler. Sunucuya girip inceleme yaptım. Skyblock taki rehberi test ettim. İşini oldukça iyi yapıyor. Pluginlerinizde hoşuma gitti. Ancak sunucuya ilk kayıt olurken /register şifre şifre komutunu giriyorsun ancak seni yönlendirmiyor. /git komutunu denedim yinede yönlendirmedi. 30 Saniyenin sonunda attı. Sonra tekrar girdim. /gir komutu ile giriş yaptım. İlk kez oyuna girenler de galiba ufak bir bug var yada sadece bende böyle oldu. Builderinize gelirsek. Skyblock'taki yapılarınız oldukça hoşuma gitti. Factionda sizden daha iyisini beklerdim.. Lobi bana çok küçük geldi doğru konuşmak gerekirse beğenmedim. Bedwars ta arenaya girince kendimizi bariyerden yapılma bir yerde buluyoruz. Bence onun yerine doğru düzgün bir bekleme lobisi yapılabilirdi. Neyse çok uzattım. Kısaca canım Faction veya Skyblock oynamak isterse uğrayacağım adres burası olacak. Puanlamaya gelelim. Unutmadan, başarılarınızın devamını dilerim. Hayırlı Ramazanlar!
Puanlama
Buildler 7/10
Pluginler 9/10
Toplam 16/20
Edit: Yazı çok uzun olmuş muhtemelen okumaya üşeneceksin.

CoMe0n

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Daha önceden oynuyordum sunucunda. Gerçekten başarılı bir sunucu.
Umarım dahada başarılı olursun Ragnarak.

TarikMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Beni etiketlemenize anlam veremedim? Böyle yaparak sunucuya oyuncu çekemezsiniz. Benim görüşüm. Bol şans. :)