Hunger Games Server Kurma

minesafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Hunger Games Serveri Nasıl Kurcaz araştırdım bulamadım link verip video koyarsanız sevinirim

Uberior

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Map indir server prop. Dan mapi değiş benim bildiğim böyle ..

minesafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
alakası yok onun plugini var da ben bulamadım

minesafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşlar ben pluginsiz hunger games yapma yolu buldum ancak ölünce doğmama plugini lazım yani adam ölcek ben isteyince yeniden doğcak öle yardım edin

kayrahan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
oyunu hardcore'ye al el bitince banned players'a gir temizle böylece herkes tekra girer

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Criptix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler bende minecraft hunger games kurcam plugin buldum ama geri sayım yapmıyo :(

İchigo-san

Marangoz
En iyi cevaplar
0
BukkitGames plugini Sunucunuz A'dan Z'ye HungerGames haline getirmek için yapılmış. Eğer istediğiniz buysa konu linki:

http://dev.bukkit.org/server-mods/bukkitgames/

SurvivalGames plugini sunucunuzda tabelalar aracılığı ile oynayabileceğiniz HungerGames düzeni sağlıyor. Konu linki:

http://dev.bukkit.org/server-mods/survival-games/

Sevgilerle; Ranork

Selam. Bende hungergames kurmak istiyorum fakat ingilizcem yok bu dediklerini kendin bi konu altinda türkce olarak yada videolu açıklasan olurmu?

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam. Bende hungergames kurmak istiyorum fakat ingilizcem yok bu dediklerini kendin bi konu altinda türkce olarak yada videolu açıklasan olurmu?
HungerGames paketi indir oyna ozaman. Kusura bakma ama ingilizcesiz bu işler yürümez. Bir yere kadar biz destekleyebiliriz.