Hunger Games Plugin Paketi 1.7.2 | >> Majoras <<

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0

Pluginler
[+] - AntiCheat : Hile Koruması
[+] - Authme : Kullanıcı Kayıt Sistemi
[+] - BukkitGames : Hunger Games Plugini
[+] - CleanChat : Spam Koruması
[+] - Essentials : Olmazsa Olmaz
[+] - GroupManager : Permissions Plugini
[+] - NoCheatPlus : Bir Diğer Hile Koruması

Remote ToolKit Komutları
/help Kullanabileceğiniz komutları listeler.
/hold
Sunucuyu siz /unhold komutuyla açıncaya dek dondurur.
/unhold Sunucuyu donma durumundan çıkarır.
/shutdowntime Sunucunun kapatılmasına kadar olan süreyi gösterir.
/restarttime Yeniden başlatmaya kadar olan süreyi gösterir.
/restart Sunucuyu yeniden başlatır.
/reschedulerestart (süre) - Yeniden başlatmaya olan süreyi belirler.
/rescheduleshutdown (süre) - Sunucu kapatılıncaya kadar olan süreyi belirler
/cancelshutdownKapatmaya girilen süreci iptal eder.

/stopwrapper Sunucuyu kapatmanızı sağlar.(/stop da kapatıyor diyeceksiniz. /stop artık sunucuyu yeniden başlatıyor. Yani tam anlamıyla kapatmak için bunu kullanmanız gerekiyor)
/version Remote ToolKit versiyonunu gösterir.

BukkitGames Kullanıcı Komutları
/kit – Kullanılabilir setleri listeler.
/kit [isim] – Belirlenen seti alır.
/kitinfo [setAdı] – Setteki eşyaları listeler.
/help – Yardım sayfasını görüntüler.
/spawn – Spawna Işınlanır.
/coin – Komut menüsünü görüntüler.
/coin buy [setAdı] – Jetonları bir set almak için kullanır.
/coin send <kullanıcı> <miktar> – Diğer kullanıcılara jeton yollar.
/team – Takım menüsünü gösterir.
/team list – Takım arkadaşlarınızı listeler.
/team add [kullanıcı] – Takımınıza bir kişi ekler.

/team remove [kullanıcı] – Takımınızdan bir kişi çıkarır.

BukkitGames Admin Komutları

/gamemaker – Oyuncu olursunuz.(Görünmez ve dokunulmaz)
/start – Oyunu manuel olarak başlatırsınız.
/coin give <kullanıcı> <miktar> – Bir kullanıcıya jeton verir.
/coin take coins <kullanıcı> <miktar> – Bir kullanıcıdan jeton düşürür.
/coin stats <kullanıcı> – Bir kullanıcının jeton durumunu gösterir.
/bgversion – Yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol eder.
/bgdownload – Eğer yeni bir güncelleme varsa, pluginin son sürümünü indirir.

Plugin Paketini Buradan İndirebilirsiniz

Virus Total

Not: Plugin Paketinde Beğenmediğiniz Kit , Group VB. Şeyler Var İse İstediğiniz Gibi Değiştirebilirsiniz.

İyi Oyunlar ...

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resim ekler misin kardeşim

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Bu saatten sonra bence aynı pluginlerin değişik şekilde harmanlanıp önümüze sunulması pek hos olmuyor. :)
En basit biraz daha araştırırsan Essentials ve GroupManager pluginlerinin gereksiz olduğunu anlıcaksın.
Nasıl diyim, çok default bir paket olmus. Üstünde durursan iyi bir yerlere gelebilir.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Bu saatten sonra bence aynı pluginlerin değişik şekilde harmanlanıp önümüze sunulması pek hos olmuyor. :)
En basit biraz daha araştırırsan Essentials ve GroupManager pluginlerinin gereksiz olduğunu anlıcaksın.
Nasıl diyim, çok default bir paket olmus. Üstünde durursan iyi bir yerlere gelebilir.
İhtiyacı Olan Birinin Bukkit Sitesinden Teker Teker İndirip Zaman Kaybediceğine Burdan İndirip İki Dakikada Kendi İsteğine Göre Editleyip Bitirebilir Öyle Değil mi ? Sadece Zaman Kaybını Önlemek Amaçlı Paylaştım.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
1- Onun Adı Survival Games.
2- BukkitGames i babaanneler kullanır. AdvancedSurvivalGames boşuna mı var?
3- 1.7.2 Eskidi. Ne zaman 1.8.8 e geçeceksiniz?

Yani kötü; çok kötü...

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
1- Onun Adı Survival Games.
2- BukkitGames i babaanneler kullanır. AdvancedSurvivalGames boşuna mı var?
3- 1.7.2 Eskidi. Ne zaman 1.8.8 e geçeceksiniz?

Yani kötü; çok kötü...
Sanırım Hunger Games İle Survival Gamesi Karıştırıyorsun.SG'de yaprak gibi haricindeki blokları kıramassınız.Hunger Games'te ise Tüm Bloklar Kırılır Hatta X-ray Koruma Plugini Bile Yüklenebilir.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Sanırım Hunger Games İle Survival Gamesi Karıştırıyorsun.SG'de yaprak gibi haricindeki blokları kıramassınız.Hunger Games'te ise Tüm Bloklar Kırılır Hatta ***** Koruma Plugini Bile Yüklenebilir.

Onun Hack Korumasıyla ilgisi yok. Hunger Games bir filmdir, SurvivalGames ise bu filmin Minecraft'a uyarlanmış halinin MiniGames idir. Asla Hunger Games Diye bir minigame de olmadı. Bu ilk yapılan pluginlerde Hunger Games ismi geçtiği için insanlar bunu bir mini oyun olarak gördüler. Senin dediğin Kitli Survival Games kısaca.

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Onun Hack Korumasıyla ilgisi yok. Hunger Games bir filmdir, SurvivalGames ise bu filmin Minecraft'a uyarlanmış halinin MiniGames idir. Asla Hunger Games Diye bir minigame de olmadı. Bu ilk yapılan pluginlerde Hunger Games ismi geçtiği için insanlar bunu bir mini oyun olarak gördüler. Senin dediğin Kitli Survival Games kısaca.
Yıllardır Minecraft oynayan tecrübeli biri olarak söylüyorum, küçük çaplı bir araştırma yaparsan, Mcsg nin eskiden Mchg olduğunu göreceksindir. Hunger games kitli survival games, Survival games ise kitsiz olarak düşünülüyor ki yanlış.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Minecraft'a Tam 6 yıl Önce Yani 2009 Yılında İlk Çıktığında Oynamaya Başlamıştım yani O zamanlar Tam Olarak 10 Yaşında Falan idim.6 Senede Minecraft Hakkındaki Bilgilerim Seninkinden Daha İyi Olduğuna İnanıyorum Burada Asla Kıyaslama Yapmadım Yapmam da Ben hiçbir Konuda Hatalı Yanlış Bilgi Kesinlikle Vermem Bunları Tabikide Araştırıp Uğraşıpta Açıyoruz.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Minecraft'a Tam 6 yıl Önce Yani 2009 Yılında İlk Çıktığında Oynamaya Başlamıştım yani O zamanlar Tam Olarak 10 Yaşında Falan idim.6 Senede Minecraft Hakkındaki Bilgilerim Seninkinden Daha İyi Olduğuna İnanıyorum Burada Asla Kıyaslama Yapmadım Yapmam da Ben hiçbir Konuda Hatalı Yanlış Bilgi Kesinlikle Vermem Bunları Tabikide Araştırıp Uğraşıpta Açıyoruz.

Bak kardeşim, haklı olabilirsin. (Ki değilsin) Ama bu herhangi bir insanın kusursuz olabileceğini gösteremez. Ayrıca minecraft bilgisi ile minigame bilgisi
eşit değildir. MiniGame ler, FanMade(Fan Yapımı) Eklentiler sonucunda oluşan oyunlardır. Ayrıca, bir kişinin Minecraft bilgisini Ne kadar süreyle oynamasıyla bilemezsin. Ki senin burada bahsettiğin MiniGame bilgisidir.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Bak kardeşim, haklı olabilirsin. (Ki değilsin) Ama bu herhangi bir insanın kusursuz olabileceğini gösteremez. Ayrıca minecraft bilgisi ile minigame bilgisi
eşit değildir. MiniGame ler, FanMade(Fan Yapımı) Eklentiler sonucunda oluşan oyunlardır. Ayrıca, bir kişinin Minecraft bilgisini Ne kadar süreyle oynamasıyla bilemezsin. Ki senin burada bahsettiğin MiniGame bilgisidir.
Çok Uzun Süredir Oynadığımdan Hemen Hemen Her Deneyimim Oldu Ve Bununla Birlikte Bilgilerim De Arttı.Şu An Tercih Edilenler Survival Games Yani Hunger Games Nadir Vardır veya hiç Yoktur . Tabikide Survival Games İle Hunger Games Farklı Yok da Değil. Hunger Gameste Kitler Olur Mapdaki Her Bloğu Kırabilirsin ama Survival Gameste Bunlar Söz Konusu Değil. Evet Şu An HG Kullanılmadığı İçin Bilmiyor Olabilirsin.Bir Kişinin Minecraft Ne Kadar Süreyle Oynadığıyla Bilebilirsin. Sen Oyunu Baştan Beri Takip Etseydin Hunger Games Oyununu Sadece Film Olarak Bilmezdin.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Çok Uzun Süredir Oynadığımdan Hemen Hemen Her Deneyimim Oldu Ve Bununla Birlikte Bilgilerim De Arttı.Şu An Tercih Edilenler Survival Games Yani Hunger Games Nadir Vardır veya hiç Yoktur . Tabikide Survival Games İle Hunger Games Farklı Yok da Değil. Hunger Gameste Kitler Olur Mapdaki Her Bloğu Kırabilirsin ama Survival Gameste Bunlar Söz Konusu Değil. Evet Şu An HG Kullanılmadığı İçin Bilmiyor Olabilirsin.Bir Kişinin Minecraft Ne Kadar Süreyle Oynadığıyla Bilebilirsin. Sen Oyunu Baştan Beri Takip Etseydin Hunger Games Oyununu Sadece Film Olarak Bilmezdin.

Bak. Diyorum ki, onun adı Kitli SG. Ben zamanında Kitli SG'yi çok oynadım. Hunger Games zaten bir Film. SG onun Minecraft'a uyarlanmış halidir. Şunları farklı MiniGamelermiş çesine lanse etmeyin bari.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Tamam Kardeşim Öyledir.<_<