hubemerald.nitrado.net [IrkSistemi],[Kale Savaşları],[Köylü Takası]

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0

Hikayemiz
Daha Önce Çoğu Server Türünü Açmıştım Ama Hiç Surival Açmadım. Server İlk Zamanlarda Survivaldı Ve Herkes Sıkıntıdan Ölüyordu Bende Bir Yenilik Yapıyım Dedim Ve Irk Sistemi,Oylama Sistemi Gibi Yenilikler Yaptım.

Amacımız
Türkiyede RPG Server Ve Survival Server Çok Fazla Ama Hiç SuRPG(Survival Role Play) Gördünüzmü? İşte Biz Bunu Yaptık Tabii Direk Özendiler Ve Irklı Survival Sayısı 1'den 3'e Çıktı Neden? Çünkü İlk Gün +20 Online'e İmza Attık.

Eski Konunuza Ne Oldu?
Kötü Bir Alım Sebebi İle Adminimiz Bütün Oyuncuları Kesti Ve Bizde Onu Atmak Zorunda Kaldık O Da Konumuzu Kapattı.

Nasıl Irk Seçebilirim?
Oyuna Girince /irkmenu Yazarak Menuden Irk Seçebilirsiniz

Vip Bilgi?

Oyun İçinde /vipbilgi Yazarak Öğrenebilirsiniz.Vip Kitleri İçin /kitgor Yazınız

Özellikler

• 4 GB Ram [Şuanlık Yeterli İsteyenlere Resim Atabilirim]
  • 36 Slot
  • Tek Yetkili
  • Oylama Sistemi
  • Irk Sistemi
  • Anti-Xray
  • Anti-Hack
  • Köylü Takası
  • Haftalık Irk Savaşları

Resimler

Skript Uzamanı Alımları Devam Ediyor
https://docs.google.com/forms/d/1wHS95YD4G0S8BILGxNuktD3gpFR_hTJd-MqQFD7xxpo/viewform

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Yapmayın Bunların Cezaları Var Irkçılık SistemininGerçekten Cezaları Var Irkçılıgı Kurmuşsunuz Tamam Super Bunun Cezası Yok Ama Playerleriniz Mesela Parti İsimleri Soylerse Bunların Cezaları Var Kaldırmanızı Yada Oyunculara Dikkat Etmenizi Tavsiye Ediyorum Obur Kelimeleride Kapatın Yada Parti İsimlerini[DOUBLEPOST=1434544450,1434543931][/DOUBLEPOST]Kusura bakmayın valla bende ırkçılık derken yanlış anlamışım :)

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Kardeşim Yapmayın Bunların Cezaları Var Irkçılık SistemininGerçekten Cezaları Var Irkçılıgı Kurmuşsunuz Tamam Super Bunun Cezası Yok Ama Playerleriniz Mesela Parti İsimleri Soylerse Bunların Cezaları Var Kaldırmanızı Yada Oyunculara Dikkat Etmenizi Tavsiye Ediyorum Obur Kelimeleride Kapatın Yada Parti İsimlerini[DOUBLEPOST=1434544450,1434543931][/DOUBLEPOST]Kusura bakmayın valla bende ırkçılık derken yanlış anlamışım :)
Zaten İki Irk Var Ve Bunlar Alpha/Beta

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server güzel ne zaman açıldığını öğrendim ve serverin iki eksiğini söyleyim birincisi aşırı derece çöp user var yani gelmiş oynamış toptan gitmiş bunların evleri kaldırılabilir 2.Spawnın sonuna ulaştım ve ordaki camlarda galiba bir hata var orayı kırıp geçtim inanmazsanız görüntüsünü atabilirim bunları düzeltmenizi umarım

Son düzenleme:

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Yanii Server Daha Yeni Ve Ben Tek İdare Ediyorum

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Bedir O Mapi Bize Yapti Sonrada Kufur Ve Oyuncuya Yardimdan Ban Yedi

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
@MrCezmi Bu forumda Bedirhan_TR ye Kimse laf atamaz.O benim kardeş dediğim insanlardan birisidir. Bende oynadım serverinizi,Bedirhan admin varken eğlenceli ve güzeldi.Ne oldu banladınız ? Server +5 Çekemiyor,Gülesim geliyor. Herşeyi admin yapıyordu.Bu arada arkadaşlar Map alıntıdır, Mapı Bedirhan_TR yapmıştır. Kaldırmamanız sürecinde şikayet edileceksiniz.MrCezmi Kendini akıllı sanma, bu forumda kimse ona laf atamaz.
Arkadaşlar Serveri Kesinlikle Tavsiye etmiyorum.18 yaşındayım 4 yıldır minecraft oynuyorum böyle kötü bir server görmedim.
Uyarılarımı dikkate alarak artık siz bilirsiniz.
Ben diyeceğimi dedim karar sizin :).
Bedir Sensin Biliyorum :D

GoAndGoo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@MrCezmi Batuhan yaptığın ayıptır günahtır. Mapı kaldır yoksa alıntı olacak . @WinterSoldiers Abimin dediği gibi ben gittim ne oldu +5 online olmuyor server yazık oldu projeyede.Unutma ben herkesı kestıgım ıcın gıtmedım senın salaklığın yuzunden gıttım.Mapları kaldırman için 2 saatin oldugunu belirteyim.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kavga edecekseniz buralarda etmeyin israfsiniz.

Son düzenleme:

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Hep aynı yeri çekmişsin.
Diğer Yerleride Siz Görün İsterseniz?[DOUBLEPOST=1434605345,1434588731][/DOUBLEPOST]
@MrCezmi Batuhan yaptığın ayıptır günahtır. Mapı kaldır yoksa alıntı olacak . @WinterSoldiers Abimin dediği gibi ben gittim ne oldu +5 online olmuyor server yazık oldu projeyede.Unutma ben herkesı kestıgım ıcın gıtmedım senın salaklığın yuzunden gıttım.Mapları kaldırman için 2 saatin oldugunu belirteyim.
O Mapleri Bizim İçin Yaptın Sen Hani Bana Biri Mapleri Çaldı Dedinya İşte O Zaman Direk Ressimleri Foruma Attım Bu Map EmeraldHub'a Ait

Up Up! Hub Oluyoruz SkyBlock Mapine Başlandı Pvp Pluginlerinede

memokra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn Gelişitirilebilir. Başka güzel yerler varsa onların resimlerini koysaydın yorumlar ona göre değişebilirdi.Onun dışında iyi gözüküyor

GoAndGoo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@MrCezmi Ben yokken sen bir hiçsin unutma bunu . :) Görüyoruz Kaç çektiğini serverin

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Spawn Gelişitirilebilir. Başka güzel yerler varsa onların resimlerini koysaydın yorumlar ona göre değişebilirdi.Onun dışında iyi gözüküyor
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz
Mod Alımları Başladı Eğer Serveri Yürütecek Kapasiteniz Varsa Bana Ulaşın

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Bugun İlk İftar Yemegimizi Veriyoruz Saat 20:00'da İftar Yemegi İcin Sizi Bekliyoruz