- HUB Sunucu Projesi -

Projemiz yapılırsa tutar mı ?

• Evet , kesinlikle tutabilir.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bilmiyorum ama tutcağına inaniyorum.

Kullanılan: 4 57.1%
  • Hayır , bence tutmayacaktir.

Kullanılan: 3 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    7

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba forum severler ,
Hepinizi öncelikle selamlıyorum , biz minecraft'e bir sunucu açmaya karar verdik ve bu sunucumuzu çekirdek ( hub ) sunucu olarak açmayı planlıyoruz , iyi ve başarılı bir proje olacağına gönülden inanıyoruz.Sunucumuzda minecraft'e en sevilen ve en popüler oyunlar yer alacaktir.Sunucumuzun ismini daha belirlemedik sizlerden öneri bekliyoruz.

Sunucumuzda Tahminen Olucak Oyunlar ;
- FACTION
- SURVİVAL
- SKYBLOCK
- SURVİVALGAMES
-KITPVP ( Sonradan )

----------------------------------------------------------------------
Sunucumuzun dediğim gibi ismini daha belirlemedik sizlerden isim önerisi bekliyorum ve sunucumuza ne yaparsak dikkat çekeriz lütfen bunlarıda göz önünde bulundurarak bizlere öneride bulunun.

YORUMLARINIZI VE ÖNERİLERİNİZİ ESİRGEMEYİN...

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
En sevilen ve en popüler demişsin ama bunlar her sunucuda var.
Kendi oyunlarınızı kodlayabilirisiniz/kodlatabilirsiniz.
Buda sizin farkınız olur.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik hub sunucu.O oyunları zaten her sunucuda görüyoruz.Biraz değişikliklere yönelin.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Değişiklere Yönelin Diyenler Acaba Hiç Düşündümü Toplumumuzda Klasikler Hariç Sunucu Barınamadığını
Yabancı Olarak Açacaksa Her Türlü Proje Tutabilir Ama Türk Toplumuna Gelince Pek Yeniliğe Açık Değil
Eğer Tutacak Olsa Riske Girerim Param Giderse Gitsin Maksat Ders Alayım Derse Onlarca Gerçekleşebilecek Ama Tutması Zor Olan Proje Sunabilirim

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değişiklere Yönelin Diyenler Acaba Hiç Düşündümü Toplumumuzda Klasikler Hariç Sunucu Barınamadığını
Yabancı Olarak Açacaksa Her Türlü Proje Tutabilir Ama Türk Toplumuna Gelince Pek Yeniliğe Açık Değil
Eğer Tutacak Olsa Riske Girerim Param Giderse Gitsin Maksat Ders Alayım Derse Onlarca Gerçekleşebilecek Ama Tutması Zor Olan Proje Sunabilirim
Teşekkür ederim , iyi bir yorumdu haklısın.