Hub Server Sponsor Aranir- Faction-Skyblok-Survival-SurvivalGames-KitPvp-Spleef-Parkur-Crative-TnTRu

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serveri Nasil Acitim?
Bilen birileri vardir ortak aranir diye bir pvp serverime bir ortak arafdim fakat hickimseyi bulamadim.Bende daha fazla vip ye onem vermeye basladim ve 1 kisiye sattim aldigim parayi direk slota verdim . 2 3 gun sonra 2 kisi daha vip aldi elenleri yeniden slot cogalttim bu sefer 42 de 30 civari cekmeye basladi
Gittikce ünlü olmaya başladi bu sefer eglence adina pluginler yukledim parkurdur felan sıkılan gidip eyleniyordu 2 3 gun sonra 6 kisi vip aldi bende pralari biriktirdim bagis mod satmalarla 109 tl topladim bu para kazanmasi cok zor olan paradirbir serverde vip satmak illaki zordur bende bu parayla hub acmaya karar verdim.

Serverin Slotu ve Ram Kaç Olucaktir ?
Serverin Slotu 150 kisilik Yaptim bungecoord tabii ki.Ramde slot 150 oldugu icin 12 gb oldu.Bungecord oldugu icin ozel ddos korumasi var.
Yakinda Vds gecilecek server.

Sponsor Nasil Olunur?
Sponsor biliyorsunuzki servere bi miktar para harciyandir fakat bizim serverde sadece 1 serverin parasini vercek 30 tl vericek her ay geri kalani benim param ve vip satislaridir.
Serverde Hangi Oyunlar Var? Hangi Oyunlar Eklenicek ?
Oyunlar:Faction-Skyblok-Survival-SurvivalGames-KitPvp-Spleef-Parkur-Crative-TnTRun
Eklenicek:SkyWars-PvP-MMORPG-RPG-GTA-EggWars-BedWars-

Serverin Eksikleri Nelerdir?
Serverde Sadece 3 sey eksiktir
1.Sponsor
2.Domain
3.ServerAdi

Notlar
1.Not:Builder,Mod,Rehber,Reklamci Alimi Vardir
2.Her Hafta Butun Serverlerde 1 Adet vip cekilisi
3.Sponsor Olucak en az 30 ve daha fazlasini yummali bence
4.Server Bayramdan Sonra Butun Vipler %50 indirimdedir
5.Vip Alan Birisi Butun Serverde Vip Oluyor

Önemli Not
Forumda Özel Reklam Alınacaktır.!

Son düzenleme:

PVPtahaTURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MOD OLMAK İSTİYORUM BİLGİM İİ DİR WG WE FLAN İSTE İİ YANİ HERSEYİM İSTERSEN İLETİSİME GECELİM

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
berke.oyunda7 veya Berke Leejey yaşım 15 moderator için iletişime geçelim.

DangermuratBircandan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İstersen Moderatör Olabilirimy Builderde Farketmez Yaşım 18 Adım Zaten Belli Murat Skypem:Murat.Bircandan Seni Bkelyiorum İnşallah Kabul Edersin :)

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypemi eklermisin öğlen civarlarında arayacaktın?

Asterion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
S.a Krdşm ;

Serverinde Survival Kısmında Pluginer - Mod veya Admin Olmaya Talibim Mesajıma Skype Adsresini Verirsen Sevinirim Tecrübeliyimm...