|Huatan Gaming| |50 Slot Survival+Arsalar|İpeksi/Banka/Jail/Yeni Görevler

Thourex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
++++++++++++++[DOUBLEPOST=1432467429,1432402228][/DOUBLEPOST]Serverimiz açık hepinizi bekleriz :)[DOUBLEPOST=1432492737][/DOUBLEPOST]Serverimiz açık hepinizi bekleriz :)

Thourex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Survival degil sanırım server
Server survival fakat görevler var ve block satın alabileceğiniz marketimiz mevcut. Farm yapılan ürünleri satınalamayacağınız ama satabileceğiniz marketimizde mevcut.[DOUBLEPOST=1432674061,1432674027][/DOUBLEPOST]Konuya yeni fotoğraflar eklendi. İyi oyunlar :)

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Market ve arsalar varsa bu Saf Faction oluyor..
Survivalda bunlar bulunmaz...

Thourex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Market ve arsalar varsa bu Saf Faction oluyor..
Survivalda bunlar bulunmaz...

Dediğini bende savunmuştum fakat konudaki ilk yorumlara bakarsan arkadaşların ortalığı yıkmasını buna karşı çıktıklarını görebilirsin..

Ayrıca arsalar farm yaparken insanların rahat olması için yapıldı. tabii ki isteyenler değişik yapılarda yapabilir normal mapten tek farkı acıkma ve yüksekten düşme kapalı. Markette satılan blocklarda bu yönde arsalarda yapılacak evler için koyuldu.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Siz hıyara Muz derseniz tabi yaygara kopar minecraft bilginizin yerlerde oldugunu anladım bi sey yazmayacaģım artık

CEO_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
factionda da survivalda da warp arsalara karşıyım ben.Minecraft bu milletin vahşi doğada hayatta kalması lazım.vahşi doğada ev yapmaları takım olmaları lazım.Sadece türk sunucularına ozel bu warp arsalar.Hele şu factionda warp arsalar yapıyorlar ya artık millet klan evlerini arsalara yapıyor klan evi basma diye bir şey yok tarih oldu.

Thourex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hipodrom ekledik etkinliklere girip görmenizi tavsiye ederim :)