How To Survive Oyun İnceleme

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.Ben Oğuzhan.Oyun hakkında konuşmaya başlamadan önce bunu bana doğum günü hediyesi olarak veren @Laloww_'a teşekkürler :)

Yine bir zombi oyunu.Çoğu zombi oyunu gibi mantığı Unturned'a benziyor.Geminiz batıyor adaya gidiyorsunuz adada zombi salgını var gibi basit bir hikaye.Bu oyunda hayatta kalmanın 4 şartı da bulunuyor.Açlık,Susuzluk,Sağlık ve Uyku.Denizden su içerseniz bayılırsınız.Pişmemiş et yerseniz zehirlenirsiniz.Neyse.Biz gelelim ana mevzuya.Genel olarak şahsen çok zevkli bir oyun olarak buldum.Silahı oku falan ateşe bulayıp da allah ne verdiyse saldırmak mümkün.Oyuna başladığınızda elinize bir çıbık veriliyor ve onunla zombileri kesiyorsunuz.Ancak bu sadece çubukla değil,el yapımı silaha kadar gidiyor.Oyunda ise size Kovac'ın Rehberi yardımcı oluyor.Gerektiği zaman yolun kenarında bulabilirsiniz.F'e basınca açarsınız ve size esprili kısa bir dille anlatmaya başlar.Animasyonlarla oyunu anlarken sıkılmazsınız.Bir diğer beğendiğim noktası ise yaraları sarmanın farklı yolları bulunması.Mesela zombiden sadece bir darbe aldınız.Şifalı bitki ile hemen iyileşebilirsiniz.Biraz daha aldıysanız kolunuz için alçı craft edilebilir.Eğer daha fazla aldıysanız ise daha büyük bir sargı craft edebilirsiniz.Beğenmediğim yönlerden biri ise yollarda mezar taşlarının olması ve üzerinde oyuncuların adı yazması.Çok saçma geldi.Diğer beğenmediğim yönü ise uyunacak yerlerin özel yer olması.Böyle mekanik bir yer var.Açıyorsun zombi falan çıkıyor.Kapatıp uyuyorsun.Biraz saçma geldi.Özet olarak oyunu oynarken asla sıkılmazsınız ancak grafikleri çok da iyi sayılmaz.

NOT : Oyun Steam'de %90 İndirimdedir.Alacak Alsın

Oyundan Resimler :

Dipnot : Adamın arkasında uyumak için bir bölge bulunuyor.

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
İnceleyeceğin oyunun ismini bile yanlış yazmışsın How to Survive o :(
Ek olarak inceleme olmamış bu çok kısa detaya falan inmemişsin.