Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Hangi hosting?

• Keyubu

• Batihost

• Rabisu

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Nereden biliyorsunuz o konulara el atmadığımızı? Bu tür konular ilk açıldığında biz zaten direkt olarak sildik, ardından sizin tarafınızdan insanlar gerçekten ilginç şeyler yazınca konuyu doğru bir şekilde açarsanız buna izin veririz demiştik ve konu bu şekilde açık kaldı merak etmeyin bunların olacağını önceden düşünebiliyoruz.

Her şeyin helali, haramı var sadece olaya o biçimde bakman gerekir.

Her @batihost.com un yazdığı yorumları okuyun, ardından tekrar kendi yorumunuzu okuyun ve en sonunda mantıklı düşünerek şu yorumunuza bir el atın derim, ayrıca çok uzun yazabilirsiniz bize fark etmiyor buyurun discord Elysion#8595 :)

Ne yaptıysanız artık? Tokat atana değil attırana bakacaksın diyor mevlana.

Mevlana'nın bu sözü için kaynak gösterir misiniz lütfen? Söz uydurmak veya internetten söz bulup yapıştırmak da ayrı bir manipülasyon taktiği sanırım. Bu şey zihniyeti değil mi ya, bir taciz olayı olur hemen biri atlar "Neden yaptığına bakacaksın kardeşim o saatte orda ne işi vardı!!?!+1 o illa kuyruk sallamıştır tokat atana değil attırana bakacaksın sen!!1"

+ Kendin Kredi Alıp Burada Keyubu Övüp Diğer Sunucuları Kötülüyorsun Çok Mantıklı Kimin Kredi Aldığı Belli :1:

Arkadaşım kimseden kredi aldığım yok, kimseyi övdüğüm de yok sadece paketlerde verilen içeriğe göre kendi fikrimi belirtiyorum her kelimenin baş harfini büyük yapan hevesli bir "çocuk"sun, lütfen konumu daha fazla kirletme, rica ediyorum.

@LifeMCServer

konuyu açıp, diğer hosting sahibiyle böyle discordlarda karşılıklı fikir alışverişi yapıp sonrada ben tarafsızım diyemezsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 140137

Ayrıca şuna da bakın bakalım @Keyubu

Ekli dosyayı görüntüle 140138

İkinci attığınız SS'in benle bir alakası yok. Birinci attığınız SS gerçek, hatta @Keyubu kendisi atmıştır, konuyu açtıktan sonra kendisi bana ulaşıp kaldırmamı rica etti böyle konular ile uğraşmak istemediği için fakat konu sahibi ben olduğum için ve her şeyi yapmakta hür olduğum için kendisini dinlemeyip kaldırmadım. Ek olarak Batihost'un i7 7700 işlemcisini ilk eklediğimde 7700K olarak eklemiştim bir yazım hatasıydı, onu da bildirmişti düzeltmiştim. Alakasız SS'ler atıp kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın lütfen.

İkinci SS hakkında biraz daha konuşmak istiyorum. Siz acaba başka firmaları kötülemeden kendinizi savunamıyor musunuz? Konuyu beğenmediniz taraflısın dediniz. Yanlış bilgi olan yeri söyleyin düzelteyim. Paket sayfanızda trafikle veya disklerle alakalı bir bilgi yok o yüzden belirtilmedi yazıyor. 4 çekirden fazla veya xeon / i7'den iyi paketiniz yok. Varsa söyleyin hemen düzelteyim.

140156

140157

Ekstra olarak özel konuşma SS'lerinden devam edeceksek buyrun buradan edelim. Kullanılan üslub beni bile rahatsız etti buraya atmayacaktım ama siz atınca atmak istedim. Küfürleri ne olur ne olmaz sansürledim siz şimdi mesajımı kaldırmak için kendi ettiğiniz küfürleri raporlarsınız "mesajdaki resimde küfür var, mesaj kaldırılsın" diye falan :D

Son düzenleme:

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mevlana'nın bu sözü için kaynak gösterir misiniz lütfen? Söz uydurmak veya internetten söz bulup yapıştırmak da ayrı bir manipülasyon taktiği sanırım. Bu şey zihniyeti değil mi ya, bir tecavüz olayı olur hemen biri atlar "Neden yaptığına bakacaksın kardeşim o saatte orda ne işi vardı!!?!+1"

Arkadaşım kimseden kredi aldığım yok, kimseyi övdüğüm de yok sadece paketlerde verilen içeriğe göre kendi fikrimi belirtiyorum her kelimenin baş harfini büyük yapan hevesli bir "çocuk"sun, lütfen konumu daha fazla kirletme, rica ediyorum.

İkinci attığınız SS'in benle bir alakası yok. Birinci attığınız SS gerçek, hatta @Keyubu kendisi atmıştır, konuyu açtıktan sonra kendisi bana ulaşıp kaldırmamı rica etti böyle konular ile uğraşmak istemediği için fakat konu sahibi ben olduğum için ve her şeyi yapmakta hür olduğum için kendisini dinlemeyip kaldırmadım. Ek olarak Batihost'un i7 7700 işlemcisini ilk eklediğimde 7700K olarak eklemiştim bir yazım hatasıydı, onu da bildirmişti düzeltmiştim. Alakasız SS'ler atıp kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın lütfen.

2. SS'i atarken bakın bakalım kimi etiketlemişiz? Okumak önemli tabii. Mevlanın bu sözü için kaynağı iki dakika şu google denen aracıdan aratsanız zaten bulacaksınız çok fazla gereksiz polemiğe de girme bura da bana. Ayrıca o bahsettiğin zihniyeti biz zihniyetten saymıyoruz, açıklık getirmek gerekirse biz bazı insanların yaptığı gibi söylediğimiz lafların da arkadasında duruyor ve sonuna kadar bu yolda ilerliyoruz. Konu sana gelince alakasız SS'ler olur tabii, olur.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Keyubu devam edelim ;

140139

sunucunuzdaki veriler önemli değil, eğer sunucunuzun makinesini devam ettirmek istemiyorsa makinenizi direk kapatabilir ve size haber vermez. Sonrada siz DDR4 Ram'li makinenizle mutlu mesut yaşarsınız

140140

@LifeMCServer Buyur bakalım, tavsiye ettiğiniz firmaya ait konuşma görüntüleri.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
2. SS'i atarken bakın bakalım kimi etiketlemişiz? Okumak önemli tabii. Mevlanın bu sözü için kaynağı iki dakika şu google denen aracıdan aratsanız zaten bulacaksınız çok fazla gereksiz polemiğe de girme bura da bana. Ayrıca o bahsettiğin zihniyeti biz zihniyetten saymıyoruz, açıklık getirmek gerekirse biz bazı insanların yaptığı gibi söylediğimiz lafların da arkadasında duruyor ve sonuna kadar bu yolda ilerliyoruz. Konu sana gelince alakasız SS'ler olur tabii, olur.

Konu bana gelince alakasız SS'ler olur tabii olur mu? İlk başta kimi etiketlemişim bak diyorsunuz sonra bunu diyorsunuz? İkinci kez söylüyorum SS'in benle alakası yok. Konu sana gelince SS'ler alakasız olur tabii derken neyi ima ettiniz? Hesabın adı delete ve bana da ait değil, Keyubu'ya ithafen yazdığınızı farkedememişim benim mesajımı alıntıladığınız için.

Gereksiz polemiğe giren sizsiniz, işlemcilerinizi, paketlerinizi falan tartışmamız gerekirken gereksiz polemik yaratıp tartışma çıkaran sizlersiniz. Konu paket karşılaştırma konusu. Konu ile alakasız mesaj atmayı kesin lütfen. Gereksiz polemik yaratan siz oluyorsunuz bu durumda. Bahsettiğiniz sözü Google'da arattım ama saçma sapan şeyler çıktı :D

Sende az yavaş salla olay öteki forumlarda rütbe atlamak için yalakalık

Az doğru sallayın be kardeşim, bahsettiğiniz forumda bundan uzun süre önce deneme destek olarak başladım, ki forumlarda adımı araştırırsanız herkese yardım etmeye çalışan, bilgilendirici konular açan biriyim, burada da ana sayfadan yardımsever üyeler kısmına girerseniz ilk sırada olduğumu görebilirsiniz. Deneme destek olarak başladıktan sonra ilk olarak destek yetkilisine, daha sonra da usta desteğe yükseldim. Bu hemen olan bir şey değil yaklaşık 1-2 aylık süreç. Bakarsanız orada da en çok en iyi cevabın bana ait olduğunu görebilirsiniz. Her şeye menfaat, yandaş, torpil damgası vurarak konudan sıyrılmak basit sizin için tabii. Bu konuyu tüm bunlardan daha sonra açtım, yani alakası yok, ama ona inanmak istiyorsanız inanın tabii bunlar benim doğruları konuştuğum gerçeğini değiştirmiyor.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
@Keyubu devam edelim ;

Ekli dosyayı görüntüle 140139

sunucunuzdaki veriler önemli değil, eğer sunucunuzun makinesini devam ettirmek istemiyorsa makinenizi direk kapatabilir ve size haber vermez. Sonrada siz DDR4 Ram'li makinenizle mutlu mesut yaşarsınız

Ekli dosyayı görüntüle 140140

@LifeMCServer Buyur bakalım, tavsiye ettiğiniz firmaya ait konuşma görüntüleri.

Hemen batihost adına bir hesap açıp ekran görüntüleri hazırlayayım (!), konuda verilen hizmeti tartışmamız gerekirken hiçbir veriye dayanmayan iftiralarınız ile üste çıkmak istemeniz komik :D Bakın attığınız olay gerçek ise bile paketleri karşılaştırdığım objektif bir konuda bunu karalama malzemesi olarak kullanmak yerine yasal yollar ile hakkınızı arayın, bulursanız dava mahkeme sonucu falan atarsınız delil olarak, bunlar çok oynayabilen şeyler, herkes discordda istediği adda hesap açabilir.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hemen batihost adına bir hesap açıp ekran görüntüleri hazırlayayım (!), konuda verilen hizmeti tartışmamız gerekirken hiçbir veriye dayanmayan iftiralarınız ile üste çıkmak istemeniz komik :D Bakın attığınız olay gerçek ise bile paketleri karşılaştırdığım objektif bir konuda bunu karalama malzemesi olarak kullanmak yerine yasal yollar ile hakkınızı arayın, bulursanız dava mahkeme sonucu falan atarsınız delil olarak, bunlar çok oynayabilen şeyler, herkes discordda istediği adda hesap açabilir.

Anlıyorum, anlıyorum gel biz devam edelim senle, haha.

140143

İsteyen istediği gibi yazar ama konuyu açıp, gidip diğer firmanın sahibine rapor verir gibi emir beklemez,
burada göstermek istediğim maşallah ilişkiler sağlam. diğer tarafa gerçekten yalakalık yaptığın.

Gereksiz polemik yapan biz miyiz? güldürmeyin beni lütfen neyi nasıl savunduğunuz orta da biz sadece "bu konuda tarafsızım" demenize böyle şeyleri atıyoruz yoksa biz diğerlerine benzemiyoruz. her insanların açığını bulup atmaya meraklı falan da değiliz, asla da olmadık ağzımızı iyi tutar çok da laf taşımayı sevmeyiz ama ne yapalım? zorluyorsunuz.

Çok konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun @LifeMCServer

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Anlıyorum, anlıyorum gel biz devam edelim senle, haha.

Ekli dosyayı görüntüle 140143

İsteyen istediği gibi yazar ama konuyu açıp, gidip diğer firmanın sahibine rapor verir gibi emir beklemez,
burada göstermek istediğim maşallah ilişkiler sağlam. diğer tarafa gerçekten yalakalık yaptığın.

Gereksiz polemik yapan biz miyiz? güldürmeyin beni lütfen neyi nasıl savunduğunuz orta da biz sadece "bu konuda tarafsızım" demenize böyle şeyleri atıyoruz yoksa biz diğerlerine benzemiyoruz. her insanların açığını bulup atmaya meraklı falan da değiliz, asla da olmadık ağzımızı iyi tutar çok da laf taşımayı sevmeyiz ama ne yapalım? zorluyorsunuz.

Çok konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun @LifeMCServer

Bak arkadaşım anlamadığın nokta şu ki bu konuda adı geçen herhangi bir hosting bana ulaşabilir. Kendisi de bana ulaştı konuyu kaldırmamı defalarca kez rica etti. Ben kendisine hayır kaldırmayacağım şeklinde cevap verdim hatta kendisi de sonradan ben seni yönlendirebilecek olsam zaten kaldır dediğimde kaldırırdın dedi. Konuyu kendi hür iradem ile hiçbir menfaat veya bağ olmadan açtım.

Bu SS'leri size kendisinin bana konuyu açmak için talimat vermediğini hatta kaldırtmaya çalıştığını söylemek için atmış. "Yetkili olduğu platformu gömmeye çalıştı" derken yukarıdaki arkadaş diğer bir forumda yetkiliydi ve kendisi de aynı zamanda fanatik bir batihost üyesi, belki de yetkilisi orasını bilemiyorum. Hemen "verdiği hediyeler de bir şeymi batihost kraldır, x forumundaki reklamlardan geçilmiyor, imzalar şöyle böyle" şeklinde karalamaya başladı orada ondan bahsettim.

Siz bu adamı delirtmişsiniz, psikolojisi bozulmuş. Tarafsız görüneceğim tarafsız olacağım diye kafayı yemiş, sırf gitmiş özellikle rakip forumlardan hostinglerden yetkililer almış. Alsın almasına alabilir tabii ki ama bunu sırf tarafsız görünmek için yapmış, yani ben öyle düşünüyorum. Size özel mesajlarımızı da atmış, gördüğünüz gibi kendisi bana talimat vermiyor. Şimdi soruyorum size neyi kanıtlıyorsunuz bu SS'ler ile?

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sanırım batihost yetkililerine falan salmış konuyu, sırf kendi ismi karalanmasın diye :p

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak arkadaşım anlamadığın nokta şu ki bu konuda adı geçen herhangi bir hosting bana ulaşabilir. Kendisi de bana ulaştı konuyu kaldırmamı defalarca kez rica etti. Ben kendisine hayır kaldırmayacağım şeklinde cevap verdim hatta kendisi de sonradan ben seni yönlendirebilecek olsam zaten kaldır dediğimde kaldırırdın dedi. Konuyu kendi hür iradem ile hiçbir menfaat veya bağ olmadan açtım.

Bu SS'leri size kendisinin bana konuyu açmak için talimat vermediğini hatta kaldırtmaya çalıştığını söylemek için atmış. "Yetkili olduğu platformu gömmeye çalıştı" derken yukarıdaki arkadaş diğer bir forumda yetkiliydi ve kendisi de aynı zamanda fanatik bir batihost üyesi, belki de yetkilisi orasını bilemiyorum. Hemen "verdiği hediyeler de bir şeymi batihost kraldır, x forumundaki reklamlardan geçilmiyor, imzalar şöyle böyle" şeklinde karalamaya başladı orada ondan bahsettim.

Siz bu adamı delirtmişsiniz, psikolojisi bozulmuş. Tarafsız görüneceğim tarafsız olacağım diye kafayı yemiş, sırf gitmiş özellikle rakip forumlardan hostinglerden yetkililer almış. Alsın almasına alabilir tabii ki ama bunu sırf tarafsız görünmek için yapmış, yani ben öyle düşünüyorum. Size özel mesajlarımızı da atmış, gördüğünüz gibi kendisi bana talimat vermiyor. Şimdi soruyorum size neyi kanıtlıyorsunuz bu SS'ler ile?

Öncelikle sinirimizi bir kenara bırakıyoruz burada kim haklıysa o zaten ortaya çıkar, hak yerini bulur biz sadece "tarafsızım" demenize yönelik bunları atıyoruz, hem bu SS'ler hakkında ne has, fazla bilgilisiniz kanıtlamaya çalıştığımız bir şey yok inan bana kanıtlayacak bir şey olsaydı foruma böyle yanıtlar ile cevap yazmak ile yetinmezdik, sohbet ediyoruz şura da. :)

Sanırım batihost yetkililerine falan salmış konuyu, sırf kendi ismi karalanmasın diye :p

Ahahaha, bunu yazarken ne kullandın bilmiyorum, insanlar zaten nereyi savunduğumu görerek neyin ne olduğunu algılayabilecek zihniyete sahipler fakat sen onların bunu düşünecek bir zihniyete sahip olduklarının hala bilincinde değilsin sanırım, üzücü.

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ahahaha, bunu yazarken ne kullandın bilmiyorum, insanlar zaten nereyi savunduğumu görerek neyin ne olduğunu algılayabilecek zihniyete sahipler fakat sen onların bunu düşünecek bir zihniyete sahip olduklarının hala bilincinde değilsin sanırım, üzücü.
Nereyi savunduğunu görüyorum zaten, belli ediyorsun. Tabii ki de dostluğu(!) savunuyorsun.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Öncelikle sinirimizi bir kenara bırakıyoruz burada kim haklıysa o zaten ortaya çıkar, hak yerini bulur biz sadece "tarafsızım" demenize yönelik bunları atıyoruz, hem bu SS'ler hakkında ne has, fazla bilgilisiniz kanıtlamaya çalıştığımız bir şey yok inan bana kanıtlayacak bir şey olsaydı foruma böyle yanıtlar ile cevap yazmak ile yetinmezdik, sohbet ediyoruz şura da. :)

Sinirlendiğim falan yok, ufak bir tartışma olduğunun bende farkındayım fakat ben konu hakkında yorum atmanızı istiyorum, bir eleştirin varsa yap lütfen konunun şurasında niye böyle yazdın, bu paket yanlış şöyle olacak de. Başka konular hakkında konuşmaktan bende sıkıldım.

Ekstra olarak ben tarafsız olduğumu iddia etmiyorum, objektif olduğumu iddia ediyorum. Objektiflik mantık çerçevesinde taraf almak veya mantık çerçevesinde karşılaştırma yapmak, taraf aldıysanız da nedenleriyle belirtmektir. Konuda Keyubu şu yönden daha iyi dediysem bu bir karşılaştırma unsurudur. Tarafsız olmam için "Tüm hostingler eşit, kardeşlik dostluk peace, istediğiniz yerden alın" falan demem gerekirdi ki o durumda da zaten bir karşılaştırma konusu olmazdı.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nereyi savunduğunu görüyorum zaten, belli ediyorsun. Tabii ki de dostluğu(!) savunuyorsun.

Maalesef, görememişsin dostluktan daha önemli olan "hak yolunu" savunuyorum, ayrıca bir şeyleri belli etmek için ünlemini parantez içine almana gerek yok vurgulamak istediğini karşı taraf her zaman algılar, gece gece güldürdüğün için çok teşekkür ediyorum sana.

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Maalesef, görememişsin dostluktan daha önemli olan "hak yolunu" savunuyorum, ayrıca bir şeyleri belli etmek için ünlemini parantez içine almana gerek yok vurgulamak istediğini karşı taraf her zaman algılar, gece gece güldürdüğün için çok teşekkür ediyorum sana.
Önemli değil, işimiz :tamam:

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sinirlendiğim falan yok, ufak bir tartışma olduğunun bende farkındayım fakat ben konu hakkında yorum atmanızı istiyorum, bir eleştirin varsa yap lütfen konunun şurasında niye böyle yazdın, bu paket yanlış şöyle olacak de. Başka konular hakkında konuşmaktan bende sıkıldım.

Ekstra olarak ben tarafsız olduğumu iddia etmiyorum, objektif olduğumu iddia ediyorum. Objektiflik mantık çerçevesinde taraf almak veya mantık çerçevesinde karşılaştırma yapmak, taraf aldıysanız da nedenleriyle belirtmektir. Konuda Keyubu şu yönden daha iyi dediysem bu bir karşılaştırma unsurudur. Tarafsız olmam için "Tüm hostingler eşit, kardeşlik dostluk peace, istediğiniz yerden alın" falan demem gerekirdi ki o durumda da zaten bir karşılaştırma konusu olmazdı.

Oha, yavaş dön yetişemiyoruz hızına şimdi de objektif mi düşünüyor oldun?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...