Hoşlandığım kıza nasıl anlatabilirim ondan hoşlandığımı ? :P

Mielse

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1. taktik: Kız sınıfa girdiğinde arkadaşın boğuluyomuş gibi yapsın git sen onu kurtar kızın gözüne gir.
2. taktik: Bir arkadaşın mahsustan kıza sarksın sen git arkadaşını kovala bu oyun süper işe yarar
3. taktik: Tenefüste kıza sıcak çikolata ısmarla veya tost [turuncu oralet tercihimdir]. Çay kahve ısmarlamanı önermem
4. taktik: Bir tenefüs arası kantine tost yemeye götür
5. taktik: Face hilesi kullan büssürü beğeni falan yaptır
6. taktik: Kızın face deki her paylaşımını beğen ve altına helalsin reyiz yaz
7. taktik: Çok çalış sınavda senden kopya çekmek için yanına gelsin
8. taktik: Mahallendeki en yakın cinci hocaya git aşk muskası yaptır veya su okuttur o suyu kızın pet şişesine dök
9. taktik: Git kıza soru sor o nerdese sende aynısını de mesela sen''Hangi sanatçının şarkılarını seviyosun?'' kız'' Ahmet ve mehmeti dinliyorum'' sen''aaa bende onu dinliyorum bende onu çok severim'' gibi kandır.
10. taktik: internete güzel cix cart curt sözler yaz onları kıza söyle [sözleri idareli kullan hemen bitmesin]
11. taktik: Bi arkadaşın kızın arkasından konuşsun sende ona uçan tekme atarmış gibi yap çocuk bağırsın
bu söylediklerimin hiçbirini daha önce denemedim işe yaracağından %100 garanti vermem ama bir kaçı işe yarar
sesli güldüm 8.taktik

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D şu an ayarladım oda benden hoşlanıyormuş :D
hll spr dvm kanka yardım edebildiğime sevindim :)[DOUBLEPOST=1385468766,1385468213][/DOUBLEPOST]
GERÇEK OLAYDIR:
. Sonra kendinden çok utandı kendini tokatladı :p Obürsü gün aşk acısından İsrail Amerika ve Türkiye kahve ticaretini konuşmaya [sallamaya] başladı. Durduk yere amerikaya düşman oldu kendini sınıfta rezil etti. Sonraki gün kahve ve tost planları yapmaya başladı bi ara bıraktı sonra yeniden başladı. Sonra tekrar bıraktı. şu an 3 kız arasında seçim yapmakta fakat 3 kızla arasında çok mesafe var hepsiyle akraba veya kendisinden büyük. Ayrıca okula geldiği ilk ders kardeşini özlemekte geceleride aşırı saçma rüyalar görmekte.
:D sesli güldüm :D

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
en iyisi direk söyle tokat yersen ye[DOUBLEPOST=1385841115,1385840984][/DOUBLEPOST]
1. taktik: Kız sınıfa girdiğinde arkadaşın boğuluyomuş gibi yapsın git sen onu kurtar kızın gözüne gir.
2. taktik: Bir arkadaşın mahsustan kıza sarksın sen git arkadaşını kovala bu oyun süper işe yarar
3. taktik: Tenefüste kıza sıcak çikolata ısmarla veya tost [turuncu oralet tercihimdir]. Çay kahve ısmarlamanı önermem
4. taktik: Bir tenefüs arası kantine tost yemeye götür
5. taktik: Face hilesi kullan büssürü beğeni falan yaptır
6. taktik: Kızın face deki her paylaşımını beğen ve altına helalsin reyiz yaz
7. taktik: Çok çalış sınavda senden kopya çekmek için yanına gelsin
8. taktik: Mahallendeki en yakın cinci hocaya git aşk muskası yaptır veya su okuttur o suyu kızın pet şişesine dök
9. taktik: Git kıza soru sor o nerdese sende aynısını de mesela sen''Hangi sanatçının şarkılarını seviyosun?'' kız'' Ahmet ve mehmeti dinliyorum'' sen''aaa bende onu dinliyorum bende onu çok severim'' gibi kandır.
10. taktik: internete güzel cix cart curt sözler yaz onları kıza söyle [sözleri idareli kullan hemen bitmesin]
11. taktik: Bi arkadaşın kızın arkasından konuşsun sende ona uçan tekme atarmış gibi yap çocuk bağırsın
bu söylediklerimin hiçbirini daha önce denemedim işe yaracağından %100 garanti vermem ama bir kaçı işe yarar
Biride çıkıp demiyorki para varmı adamda tost faln alsın öğrenci hayatı hacı :D