Horror Map Adventure v4:Terk Edilmiş Hapishane -YENİ HARİTANIN İLK GÖRÜNTÜSÜ YAYINLANDI! +50K downl.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
oynasammı oynamasammı karar veremedim :D videosunu izlemiştim şimdi indirmeye korkuyorum ama helal olsun güzel maplar yapıyorsun devamı gelicekmi ??
Horror map değil ama normal adventure map yapmaya başladım. ( Bu arada gameplay videolarını izlemeden oyna özelliği kaçar benden söylemesi ^_^

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
serinin hepsinin linkini atarmısın v1,v2,v3 ün süper yapmışsınız

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
serinin hepsinin linkini atarmısın v1,v2,v3 ün süper yapmışsınız
tabii ki kardeş ^_^

V1 Tımarhane (Demo versiyondur pek korkunç değil fazla bir şey bekleme bu mapdan https://forum.gamer.com.tr/konu/horror-map-tımarhane-Çok-ses-getirecek-adventure-map-korkuyu-hissedeceksiniz.178314/#post-879300

v2 Kan Hasadı https://forum.gamer.com.tr/konu/horror-map-adventure-v2-kan-hasadi-korku-mapı.179036/#post-882560

v3 Kanlı Şehir https://forum.gamer.com.tr/konu/horror-map-adventure-v3-kanlı-Şehir-v4-fotoları-yayınlandı-korku-mapı.179330/

Kardeş,versiyon 2 ve 3'ün texture pack'ı v4 den farklı dikkat et aynı packı kullanma sadece 2 ve 3. versiyon'un packı ortak :) [DOUBLEPOST=1394980440,1394970790][/DOUBLEPOST]
TEK KELİME İLE HARİKA BİR MAP OLMUŞ ÇOK BEĞENDİM. Diğer maplarına göre 10 kat daha korkunç.Gerçekten korktum ve gerçekten çok iyiydi. Böyle devam et :D
Teşekkürler ama şu an MineZ haritası yapıyorum ^_^

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben tam oynarken ciglik attim ve babam geldi ne bagriyosun lan dedi hic dedim oyun oynuyorum korku oyunu dedim ver bi bakam dedi aldi ve korkudan
telefonu firlatti telefon mayinlara geldi annem ve babam öldü bir tek ben kaldim mutlumusun ?
Hepsini anladım ama mayın???? :D

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben tam oynarken ciglik attim ve babam geldi ne bagriyosun lan dedi hic dedim oyun oynuyorum korku oyunu dedim ver bi bakam dedi aldi ve korkudan
telefonu firlatti telefon mayinlara geldi annem ve babam öldü bir tek ben kaldim mutlumusun ?
Benden daha güzel kuramazsın,

..
Oyunu açtım oynuyordum giderken su içiyordum korktum su monitöre sıçradı monitör bozuldu babam geldi ne l*n bu ekranın hali dedi. beni patakladı ben bayıldım, babam öldüm zannetti beni buzdolabına soktu buzdolabında uyandım baktım annemin sarması var yiyesim geldi yerken babam sesi duydu sen ölmedin mi l*n dedi ve beni ıslak sopayla dövmeye başladı annem işten geldi gördü dövdüğünü ve polisi aradı babam tutuklandı annem kaçmalıyız dedi ve yurt dışına kaçtık. Yurt dışında para kazandık zengin olduk orda okumaya devam ettim orada büyüdüm, dersleri ektim. Sınav haftası geldi ben kaçtım okuldan, sonra bir otobüse bindim. Çok yorgundum. Hiç yaşlılara yer verecek halde değildim. yanımdaki şşt delikanlı orda birsürü yaşlı var yer ver dedi. Ben dumamazlıktan geldim. Sonra tekrar dedi. yine umursamadım. En Sonunda dürttü dediki sağırmısın be adam. Ona döndüm kulağımı gösterdim eğeğeğeğeğe dedim. Sansın ki sağır dilsizim. ondan sonra adam utandı yaşlılar ona kızdı. Durakta durduğumuzda yaşlılar onu bi güzel patakladı attı arabadan bi sonraki durakta ben inicektim tam inerken. Ben kaçtım size kötü günler- #Yolooooo .

eMiLy742

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim map gördüğüm üzere güzel ve konuyu yakalamışsın ayrıca oradaki emek her türlü anlaşılıyor indirip oynamak için sabırsızlanıyorum :D

eMiLy742

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynarken yüreğim ağzıma geldi O_O
Süper olmuş ben bile bu kadarını yapamazdım helal olsun emek ve uğraş tamamiyle ortada ^_^
Korku map'i yarışması olsa %100 finallere kalırsın :D

(Not: Diğer map bu kadar korkunç olmasın :koyun:)

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oynarken yüreğim ağzıma geldi O_O
Süper olmuş ben bile bu kadarını yapamazdım helal olsun emek ve uğraş tamamiyle ortada ^_^
Korku map'i yarışması olsa %100 finallere kalırsın :D

(Not: Diğer map bu kadar korkunç olmasın :koyun:)
Çok teşekkürler ^_^ Horror map yapmıyorum artık ara verdim MineZ yapıyorum