Horror Map Adventure v4:Terk Edilmiş Hapishane -YENİ HARİTANIN İLK GÖRÜNTÜSÜ YAYINLANDI! +50K downl.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir daha körlük verme bence (3 metre sonrasın göremeyen bir adam terkedilmiş bir hapishaneye girmeye cesaret edeilir mi ? (Birde böyle düşün :) ))
Para için yapar. Ve minecraftdaki hemen hemen tüm korku maplarinin özelliğidir. :) Ama yeni mapın atmosferini o kadar hissettirici hazırladım ki körlüğe gerek olmayacak. Bazı özel sahneler dışında. Eleştirinin için tesekkur ederim ^_^

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Para için yapar. Ve minecraftdaki hemen hemen tüm korku maplarinin özelliğidir. :) Ama yeni mapın atmosferini o kadar hissettirici hazırladım ki körlüğe gerek olmayacak. Bazı özel sahneler dışında. Eleştirinin için tesekkur ederim ^_^

Aman ben harita yapalım diyince ı ı gelmezsin :/[DOUBLEPOST=1408307353,1408302165][/DOUBLEPOST]

Facepok gelirmisin atmin kardeş :/

semerkand77

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bakalım deniyicem inşallah güzel ve korkunçtur :D yanlız kardeş o peygamber falan kötğ olmuş yani peygameri bir oyun içinde kullanma

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bakalım deniyicem inşallah güzel ve korkunçtur :D yanlız kardeş o peygamber falan kötğ olmuş yani peygameri bir oyun içinde kullanma
Şu yobazlığı bir kenara bırakabilir misiniz? Hiçbir dine veya inanca yönelik bir terim değil Ölüm Peygamberi. Sadece kendine ölüm peygamberi adını takmış deli bir seri katil. Oynayıncada anlayacaksınız yeni haritada. :)

Mofreeze

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Ben yeni haritan hakkında konusucam :D Yeni haritanı merakla bekliyorum.Ama ismi bi garip geldi.Ölüm Peygamberi yerine Ölüm Meleği OLsa daha iyi olmaz mıydı ? Hadi kolay gelsin

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dostum Ben yeni haritan hakkında konusucam :D Yeni haritanı merakla bekliyorum.Ama ismi bi garip geldi.Ölüm Peygamberi yerine Ölüm Meleği OLsa daha iyi olmaz mıydı ? Hadi kolay gelsin
Daha öncede söylemiştim, ölüm peygamberi kendine bu ismi takmış bir deli seri katil. Herhangi bir melek, peygamber kısacası ortada din veya inançla alakası yok. ^_^

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dorrarpe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence böyle daha ürkütücü geliyor kulağa. :D