HobbitCraft MMORPG | Server İpmiz : hobbitcraft.nitrado.net / Güncel 50Kişilik 4GB Ram Beta 1.8

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların istediklerine hizmet etmediklerine nasıl bu kadar emin ola biliyorsunuz ? ben sizlere asla görüşlerinizi dile getirmeyin demedim . Doğru olanı konuşun eğri olmayın dedim.
Arkadasin hakkini yiyorsam ozur dilerim ama yorumlara ve server icerigine bakarak cok ic acici degil

GG WP REPORT TEAM !

standar

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Anlıyorum , yinede bir şans vermeden nokta kararı ile hareket etmeyin . Sadece bir tavsiye kaile almak zorunda değilsiniz.

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadasim sizi savunduk filan ama bu bildigin zindev cakmasi server icondan tut esya gelistirmeye kadar hersey ayni simdi bana gelip icon internette vardi aldim deme sakin baska bulamadinmida gittin zindevinkini buldun hersey zindevden alinti. Kendi fikilerinizi uretin yada kapayin su sunucuyu gercekten kotu. Hadi gelisticez diyo eyv. ama gidisat kotu arkadas. Hersey mi cakma olur ya. Biraz kendi fikirlerinizi uretin lutfen saygilar...

ByExTReM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beta 2.0 Gelcekler
Kasılma Yerleri : Zombie Köyü / Kara Maden / Ölüm Vadisi / Mordor
Bir Tane Yenibir Sehir U2 Den İ5 kadar Demirci
Yeni bosslar
Hobbit Setine Arti basma
Yeni arena / vipleri kasılma yeri
Büyücü Ve Silahlari
Yeni İtemlar
Ve Daha Çoklari için Beta 2.0 Çok Yakında Sizlerle

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
isminiz çok uzun diye bir hata veriyor lütfen düzeltin giremiyorum sunucuya :(

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beta 2.0 Gelcekler
Kasılma Yerleri : Zombie Köyü / Kara Maden / Ölüm Vadisi / Mordor
Bir Tane Yenibir Sehir U2 Den İ5 kadar Demirci
Yeni bosslar
Hobbit Setine Arti basma
Yeni arena / vipleri kasılma yeri
Büyücü Ve Silahlari
Yeni İtemlar
Ve Daha Çoklari için Beta 2.0 Çok Yakında Sizlerle
Biraz daha cool isimler bulun bence :) zombie koyu nedir ya zombiler koydemi yasiyo bunun yerine abandoned village yaparsam daha guzel olur

GG WP REPORT TEAM !

ByExTReM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biraz daha cool isimler bulun bence :) zombie koyu nedir ya zombiler koydemi yasiyo bunun yerine abandoned village yaparsam daha guzel olur

GG WP REPORT TEAM !
Ya arkadaşım şimdi zombie köyü şöyle yarisi zombi vardiğer yarisindada npcler var o zombie olan kısım garantinalı bölge duvar ile çevrili orda hasta agaçlar yıkık binalar var ondanda zombieler oldu için zombie köyü düşündük.

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşım şimdi zombie köyü şöyle yarisi zombi vardiğer yarisindada npcler var o zombie olan kısım garantinalı bölge duvar ile çevrili orda hasta agaçlar yıkık binalar var ondanda zombieler oldu için zombie köyü düşündük.
Garantina :D sen bilirsin gene kasilma yerlerini yeniden insa et bence kenarlari kapatma

GG WP REPORT TEAM !

KİNGMAN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım ben dün ilahi olta aldım ama hiç balık gelmiyor 1 levelim olta 3 levelim olduğu için mi balık gelmiyor? yoksa 64 tam altınım çöpe mi gitti ?

isayagel55

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Haritamıza Yeni Kasılma Yerleri Eklendi Ve Birçok Kasılma Yeri Daha Eklenicek Videomuz Yenilenicek Konumuz Editlenicek ve Beta 2 Cok Yakında Sizlerle Olucak Beta 2 de Canınızın Sıkılmaması için Mordon Ve Benzeri birçok Yerler Ekleniyor Yeni İtemler Statu Sistemi Sizlerle Olucak
Saygılarla X_Gamer_

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yeni ve iddalı sunucuların sayısı 3 oldu , hadi hayırlısı . (uu rekabet)

SavasNeDemek43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim adım zdog101 Ama bu isimle bir kullanıcı zaten kayıtlı dio Benim 2 tane hesabım var Birisi zdog101(skin için) diğeri SavasNeDemek(skinsiz[Steve])