|Hikaye|Minecraft: Karanligin Yukselisi.

CreeperCaptaoiin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Steve siradan bir cocuktur.Haftalarca biriktirdigi parayla bir bilgisayar oyunu almistir.Oyunun ismi minecraft.Oyunu yuklemeye karar verir sabirsizlaniyordur.Oyun yuklenir.Steve heyecanlidir ama bir hata olusur.Bilgisayardan kivilcimlar cikar ve bir portal olusur.Steve meraklidir ve portala goz atar.Portal Steve yi icine cekmistir.Steve artik bilmedigi dunyalardadir.Burada her sey karedir kendisi bile.Steve etrafi icncelemeye koyulmustur.Ileride bir adam gorur ve etrafinda zombiler oldugunu farkeder adam zor durumdadir.Steve var gucuyle kosarak zombileri yumruklar ve spawnlandiklarina pisman eder.Steve:Hey burada ne ariyorsun buraya dusen bir tek benim saniyordum?|Lukas:Benim adim Lukas ve buraya nasil geldigimi hatirlamiyorum hatirladigim tek sey kiyiya vurmus oldugum ve bu zombiler...Steve ve Lukas yola koyulurlar.|1.bolum sonu|[DOUBLEPOST=1436475924,1436474862][/DOUBLEPOST]Steve ve Lukas yola koyulurlar.Ve bir ev yapmaya karar verirler.Buyuk bir duzluge dublex ev yaparlar.Artik cok yorgundurlar ve uyumaya karar verirler.ileride koyun vardir yunlerini alarak 2 tane yatak yaparlar.Sabah uyandiklarinda ise onlari koca bir gun beklemektedir.Etrafi kesif icin disari cikarlar.Kapiyi acarlar ve karsilarinda ENDERMAN Steve:tovbe bismillahirrahmanirahim(musluman olurlar ve imana gelirler :D) Lukas:Allahuekber.Enderman onlara dik dik bakmaktadir.ve bir anda saldirir.Steve ve Lukas tek hamlede eve girerler.Bu canavarlara karsi silah yapmalidirlar evin icinde kazi yaparlar 64 adet diamond bulurlar 2 takim yaparlar.Artik savasmak icin hazirdirlar ki disari ciktiklarinda bir orduyla karsilasirlar Creeper ordusu butun creeper lar patlar.Lukas ve Steve agir yarali ve bayilmis haldedirler uyandiklarinda ise bir not bulurlar"Merhametimin noksan oldugu kadar olumun o kadar acimasizca olacak imza H.Peki kimdi bu H.ne istiyordu neden bunlari yapiyordu?|2.bolumsonu|[DOUBLEPOST=1436476677][/DOUBLEPOST]Hersey cok sacmaydi neden buraya gelmislerdi ve kimdi bu H.?.Bunlari dusunecek vakit yoktu evi tamir etmek zorundaydilar kisa surede tamirat bitti.Steve ve Lukas cok yalnizlardi ve konusacak birbirlerinden baska kimseleri yoktu.Zaten Lukas hafiza kaybi gecirmisti.Etrafi kesfe cikarlarken bir koy gorunur.Kosar adimlarla koye giderler.Steve : Allah a sukurler olsun.Fakat koyun disinda gardiyanar vardir Steve ve Lukas i supheli gozlerle durdururlar.Steve:Hey ne oluyor ?.Gardiyan bisi demez ve ikisinide yakalayip koyun ileri gelenlerine gotururler.|bolum3 sonu.bolum4 yarin gelecek|[DOUBLEPOST=1436550180][/DOUBLEPOST]Lukas:ne oluyor burada neden buradayiz. H. de kim oluyor?|Bilge adam:Siz seçilmiş kişilersiniz minecraft oyunu tarafından seçildiniz .Yılda bir kez minecraft Herobrine a gücü yetebilecek iki kişi seçer.Bunlar siz oluyorsunuz.Lukas:Herobrine da kim ??|Bilge Adam:Herobrine kötülüklerin lordu tüm minecraft a hükmetmeye çalışan eski bir bilge.O kadar zekiydi ki zekadan kafayı yedi.Nasıl olduysa NPC ler ile iletişime geçmeyi başardı.Onlara ne dedi bilmiyoruz ama npc leri artıo yönetiyor.Köyün bazı madencileri madenlerde Herobrine nın sesini duyduklarını söylediler iddiaya göre şöyle diyor"Herkese günlerini göstereceğim hemde herkese bakalım bu orduyla nasıl başa çıkacaklar"onu ve ordusunu durdurmalısınız aksi takdirde köye saldıracaklar ganimet elde edip kötülüklerini sürdürecekler.bölüm sonu|[DOUBLEPOST=1436559808][/DOUBLEPOST]Lukas ve Steve onları durdurabilecek tek savaşçılardı Steve: onu yenmeliyiz onu kesinlikle yenmeliyiz.Bilge adam onlara diamond set vererek : alın bunlar size yardımcı olacak.|Lukas: sağol.Lukas ve Steve köyün dışına çıkarlar artık savaşma vakti gelmiştir.Lukas ve Steve bu olaylara bir son vermek için meydana çıkarlar yanlarında köylülerin verdiği diamond set ve bu savaşı kazanacak cesaret vardır.Steve:Herobrineeee çık ortaya ve bizimle yüzleş bu oyun bitsin artık.Etraftan kahkaha sesleri gelmektedir bu Herobrine dır.Herobrine: Demek beni öldürmek istiyorsunuz üzgünüm ama ben ölümsüzüm hahaha.Köylüler bu diamond swordu kalplerindeki umut ile yapmışlardı Steve ve Lukas bunu hissedebiliyorlardı bu umut Herobrine ı öldürmek ve köye tekrar huzur getirme umuduydu.bölüm sonu|[DOUBLEPOST=1436611538][/DOUBLEPOST]Herobrine çok güçlüydü Steve ve Lukas bunu biliyordu.Ancak hazırlıklıdırlar.Herobrine: Bakalım Creeper ordumla nasıl başa çıkacaksınız.Lukas ve Steve sırt sırta vererek birbirlerinin arkasını kollamaktadırlar .Her taraftan Creeper lar gelmektedir.Steve ve Lukas diamond kılıçlarını yere saplayarak büyük bir patlama yaratıp Creeper ları öldürürler.Fakat Lukas yaralanmıştır.yinede devam etmek ister.Herobrine: sizi küçük görmemeliydim çocuklar.Bunu siz istediniz.Herobrine end ejderini çağırır.End ejderi Steve ye lav püskürtür.Lukas kendini siper ederek kahramanlık yapar.Diamond seti erimiştir.Lukas end ejderhası na deli gibi girişir.End ejderhası uçarak Lukas a bir kez daha lav püskürtür.Steve olaylar karşısında şaşkındır.Çünkü her şey bir anda gelişmiştir.Lav Lukas a isabet eder Lukas son nefeslerini verirken: Stevee sssen ddevvam ett ama bir söz verrr olurr mu? Bu Herobrine i yeneceksin |Steve ağlamaklı evet yeneceğim |Lukas : sana güvenebileceğimi biliyordum...Lukas ölür.Herobrine:Ne oldu arkadaşın öldü mü yoksa yazık hahahaha.Herobrine skeleton ordusu gönderir.Steve çok sinirlenmiştir.bağırarak orduya yıldırım hızıyla girişir.öyle hızlıdır ki nerede olduğunu görebilmek imkânsızdır.Bütün ordu dağılmış sadece bir skeleton kalmıştır.Skeleton ok atar.Steve o kadar sinirlidir ki oku havada tutar ve eliyle kırar.Skeleton a doğru kılıcını yere sürterek koşar kılıcını skeleton un boğazına doğru sallar son skeleton da ölmüştür.Herobrine a bağırarak: kendini ölmüş bil pislik herif.Herobrine az da olsa korkmuştur.End ejderhasıyla saldırır End ejderhası lav atar.Steve bir hamlede ender ejderinin arkasına geçer Steve: Beni mi arıyordun? Steve ejderin kuyruğunda koşar kafasına zıplayarak diamond kılıcı anının ortasına saplar.End ejderhası ölmüştür.Herobrine: Yeter bu saçmalıklar artık senin canını kendi elleriyle alacağım.Steve hala sınırlıdır çünkü az önce can dostu Lukas ölmüştür.Steve: Artık bu oyun bitecek arkadaşım Lukas ı öldürdün.Bunun karşılığında Creeper ordunu öldürdüm Skeleton ordunu öldürdüm End ejderhası öldürdüm şunu bilmenin isterim ki son kişi sen olacaksın.(Arkada fon müziği çalar dı dı dı dı dı dı dın x2 survivor oyun sonu müziği)Herobrine yüksek bir düzlükten koşar Steve in üzerine atlar ve yumruk atmaya çalışır.Steve yumruğu havada tutar.Herobrine Steve in gözlerine baktığında masmavi olduğunu görür ve korkmaya başlar.Herobrine in ellerinden çatlama,kırılma sesleri gelir.Steve ,Herobrine in ellerini bırakır bir tekme darbesiyle Herobrine i yere düşürür sırtından kılıcı çıkarır ve Herobrine in iki bembeyaz gözünün ortasına kılıcı saplar.Lukas ın cesedini mezara koyar,gömer,üstüne bir karanfil bir de not bırakır."Sözümü tuttum dostum sözünü tuttum

Olcay54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ağladım lan :S hemde çok güzeldi :kaş:

qSirzechs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hikaye galiba güzel ama bi' de konu düzenine dikkat etsen*