HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis gibi bir konuyu tartışmaya gerek yok beyler öyle bir şey demedik zaten öyle saçma şey mi olur :D

Özür dilerim. Yanlış okumuşum lapis var gibi anladım o yüzden öyle bir şey yazdım. Siz gene de müdür olayını düşünün yapabilirseniz yapın. Başka prison server'larda görmedim ama güzel olabilir. İyi bir şeyler bekliyoruz sizden. Tabii bi de kısa sürede :D

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Müdür değilde gardiyanlık, aşçılık vb şeyler satabilirsiniz.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gardiyanlık zaten satılır. Gebel bir şey o. Ben yeni bir kazanç ve farklı bir oyun deneyimi için öneri yaptım. Ve şuanda kik niye aşçı olmak için para verir düşünemedim.

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
şu an satış vb. bizim için geri planda asıl amacımız yeterli sayıda kullanıcıya ulaşmak ilgi ve destek toplamak :)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası çok ilgi olsaydı factions gibi cok sayıda mevcut olurdu ama değil. Yine de tek sayılırsınız yani oyuncu bulursunuz.

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güncel
* Whitelist Başvuruları AÇILDI !!!
* %lik dilim güncellendi!

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whitelist başvuruları ne zaman açıklanacak

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Onayladığımız gibi e-mail'inize geri dönüş yapılacaktır.Okuduğumuzu anında onaylıyoruz ve onaylamadıklarımıza geri dönüş yapmıyoruz.

ogantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server tahmini ne zaman açılır ? Çok sabırsızlanıyorumda :D

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Whitelist onayladıklarımıza tahmini tarihi mail yolu ile bildirmiştik fakat burda da söylememde bir sıkıntı yok :) 18-22 Ağustos tarihleri arasında herhangi bir gün açılacaktır.

En hızlı ve güncel bilgi paylaşacağımız facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayalım : https://www.facebook.com/pages/HighTurk/743854528989327

Son düzenleme:

ogantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim anlamadığım şey nasıl hapishane görevlisi olacağız.Server açılınca içeride görevli olmayacak çünkü.Birde bunun silahı var herhalde dia set giyip kılıçla dalmaz görevliler ateş eder :D[DOUBLEPOST=1408268893,1408268082][/DOUBLEPOST]

Son düzenleme:

xXxCoverTack

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların isimleri olucaksa benim ismim Yuri Boyka olsun :D guzel isim bence

ogantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi bide gardiyan veya aşçı falan nasıl olacağız ? Başvuruda bununla ilgili bir şey yoktu.

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gardiyan büyük ihtimal güvenimizi kazanmış ve vip olan birine vereceğiz.Ama bu 2 mesleği çok büyütmeyelim aşçının yaptığın yapabilirsiniz , örneğin aşçıdan daha ucuza yemek üretip gardiyanlardan gizli satabilirsiniz tamamen roleplay :)
Sunucu ile ilgili küçük bilgileri facebook sayfamızda paylaşmaya devam ediyoruz : https://www.facebook.com/pages/HighTurk/743854528989327?fref=ts