HighTurk Faction/PvP [1.7.x] || mc.highturk.com || Boss || Lapis || Sayısız Event ||beta v0.2

HighTurkMc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
17.01.2015 00:00 Güncellemesi Notları :
- Sunucu kapasitesi 64 olarak arttırıldı.
- Ram arttırıldı.
- Sunucu logo değiştirildi.
- Tespit edilen buglar kapatıldı.(Bilinen bug=0)
- Sitede düzenlemeler yapıldı.

masterdark

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ciddi anlamda beğendim, sonunda adam akıllı bir server çıktı... Serverdaki kod ve emek değeri ciddi anlamda çok büyük, tavsiye ederim :)

KHobbits

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Site Tasarımı derken ?? SonTurk'un aynısı... Anasayfada sadece Sunucu ismini koymuş... Birde logoyu değişmiş... Orjinali SonTurk ( www.sonturk.net )

Öncelikle bu site tasarımı sontürk'e ait değildir tasarım "MC laboratory" aittir. Ve siz benden site dilenen kişi değilmisiniz ? 3 TL olurmu 3 TL olurmu diye ?

HighTurkMc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hayır, bir ekip kurmuşsunuz anlayışınız çok zayıf. Ben dedimki, şimdi 3 TL versem sonra taksitli ödesem olurmu dedim :) Ayrıca ekibinizde hiçkimse yok, sadece siz iş yapıyorsunuz. Bana dedinizki, ekip arkadaşlarım ben yokken siteye devam edecektir dediniz. Ettimi ? Etmedi. Tasarım kime aitse ait, o beni ilgilendirmez site sonturk olarak tanınıyor. O yaptığınız siteyi yapmak kadar basit bir şey yok. Tasarımı sizde var, notepad ile açarsınız istediklerini değişirsiniz, kaydedersiniz olur. Ekip ÇÖP !

Sunucumuzun konusunda lütfen bu tarz konuları tartışmayın.Ekleme olarak eğer bu işlere basit diyorsan kendin yapabilseydin.Lütfen insanların emeğine çamur atma!
Ekleme : Site şöyle tanınıyor böyle tanınıyor diye bir şey yoktur.Artık highturk.com olarak tanınır.Çoluk çocuk lafları yapmayın tartışmayı kapatın.

Pegasus05361

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet Beyler Server Tamamen rezalet.. adamlar para kazanmak için viplere hayvan gibi yetkiler vermiş. vee kurucu ilgisiz . kurucuya sesleniyorum mute yiyorum ? vipi kesincede ban yiyosun . işte kanıtı isteyen girsin kendisi görsün rezaletliği. ama en yakın zamanda bu sw kapanır haberiniz olsun çünkü sw sadece 1 aylığı ödenmiş yalandan 1 yıl yazmış abiler. Lütfen Bu Sunucuya girmeyin sonra pişman olursunuz Saygılarımla .. Pegasus47

greenOne

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Evet Beyler Server Tamamen rezalet.. adamlar para kazanmak için viplere hayvan gibi yetkiler vermiş. vee kurucu ilgisiz . kurucuya sesleniyorum mute yiyorum ? vipi kesincede ban yiyosun . işte kanıtı isteyen girsin kendisi görsün rezaletliği. ama en yakın zamanda bu sw kapanır haberiniz olsun çünkü sw sadece 1 aylığı ödenmiş yalandan 1 yıl yazmış *****ler. Lütfen Bu Sunucuya girmeyin sonra pişman olursunuz Saygılarımla .. Pegasus47

İlk olarak bir sunucuya çamur atmak ne kadar kolay değil mi ?
Vip özellikleri kesinlikle abartılı değildir.PvP'lerde herkes eşittir.Sunucuda keşke 10 dakika online olsaydın da biraz baksaydın.Sunucuya geldin ve direk laf atmaya başladın yani sunucuya kötülemek için girdin.Ayıp be yukarda Allah var emeğe bu kadarda saygısızlık olur mu ? Soru sormadın cevap istedin.Destek bölümüne yaz dedik hala sunucuyu kötüledin.Senin gibi emek hırsızlarına harcayacak vaktimiz yok!

Sent from my iPhone using Tapatalk

OnlyJear

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lag sorununu çözdük arkadaşlar hepinizi bekliyoruz akşam saat 20:00'da eventimiz olucak

greenOne

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
12.00 da event.

KHobbits

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır, bir ekip kurmuşsunuz anlayışınız çok zayıf. Ben dedimki, şimdi 3 TL versem sonra taksitli ödesem olurmu dedim :) Ayrıca ekibinizde hiçkimse yok, sadece siz iş yapıyorsunuz. Bana dedinizki, ekip arkadaşlarım ben yokken siteye devam edecektir dediniz. Ettimi ? Etmedi. Tasarım kime aitse ait, o beni ilgilendirmez site sonturk olarak tanınıyor. O yaptığınız siteyi yapmak kadar basit bir şey yok. Tasarımı sizde var, notepad ile açarsınız istediklerini değişirsiniz, kaydedersiniz olur. Ekip ÇÖP !

Arkadaşlar açıklama yapmış , umarım bir şey dememe gerek yok ? tartışmaya devam ederseniz rapor edilirsiniz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

greenOne

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben tartışmayı başlatmadım sadece gerçekleri söyledim :) Gerçeklerden korkanlar var burada...

Ben gerekli cevapları verdim.Daha tartışmak istiyorsan tartış.Ama bu konu altında değil.Lütfen bu mesajada cevap yazıp uzatma.

OnlyJear

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
18.01.2015 18:00 Güncellemesi :
- /warp tamir eklendi.
- Belirli bölgelere tabela tamir eklendi.
- /warp çöl eklendi.
- Arsa bölgesinde fly açıldı.