hiçlik hikayesi

mertsell

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oğlum bu böle bitmez devam et
nolurrrrrrrr :'(

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
16.bölüm
Arabaya bindiğimizde Rias’la konuşmaya başladık.
-Rias bir daha beni bırakmayacaksın değil mi
+tabi ki de bırakmam sen beni kim sanıyorsun ben 7 numarayım.
-Seninle aynı güçteyiz değil mi karanlık modunu kontrol etmen zor olmuyor mu?
+hayır ben aydınlık ateş kullanıyorum sen karanlık ateş kullanıyorsun.
Ve 1-2 saat sonra gideceğimiz yere geldik.kalkmaya çalıştım kalkamıyordum.Rias bana yardım edip kaldırdı.Elinde bir kristal vardı.Kristali tam kullanacakken bir tane adam geldi ve anında Rias’a kılıcını geçirdi.Rias donmuştu.
-Merhaba yeni 1 numara ben eski 1 numara şu an ki karanlık elfim.
Ona saldırmaya çalıştım ama yere düştüm.Kafama basıp beni çamura batırdı.
-Çok güçsüzsün.Bu kadar güçsüz olacağını düşünmezdim
+Az önce savaştığım için seninle dövüşemiyorum.Yoksa seni parçalardım.
-Bunlar sadece bahane güçsüzlüğünün bahanesi güçsüzlük günahtır.Güçsüzsen Sevdiğini bile kurtaramazsın.Sana son 1 şans veriyorum eğer bu 5 ölü dirilticiyi öldürürsen seni bu seferliğine yaşamana izin
Dedi ve gitti ama ardından 5 ölü diriltici geldi.Rias’ı kurtarmamın tek yolu onları öldürmekti.Ayağa kalkmaya çalıştım.Bir anda iskeletler bana saldırmaya başladı.Ateşten kanatlar oluşturdum ve kaçtım sonrada havadan bir tane ölü dirilticiyi nişan alıp saldırdım ama diğerleri hemen karşı saldırı yaptı ve beni ağır bir şekilde yaraladı.Son çare Rias’ın yanına gidip kristali kullandım.Kristali kullandıktan sonra Riasın etrafında büyük bir alan oluştu bu alanda yaşaması için her şey vardı galiba Rias beni buraya hapsetmeye çalışıyordu.Usui geldi ve o dördünü ve o iskelet askerleri toprakla yere serdi.Usui bir toprak kullanıcısıydı.
-Çok geç kalmışım.Alis’i kurtardım merak etme
+ Rias beni o kristalle hapsetmeye çalışıyordu. Değil mi
-Evet doğru ama o seni kurtarmak istiyordu benimle yaptığı anlaşmaya göre seni savaştırmayacak ama bunun karşılığında savaşa katılacaktı.Sen çok güçsüzsün işe yaramazsın.Şimdi bir yer değiştirme tekniği ile sen ile onu yer değiştireceğim
+Hayır
-Sen güçsüzsün.Benim hiçbir işe yaramazsın.
+Lütfen sizin astınız olmama izin verin istediğinizi yaparım.
-Öyleyse sana şans vereceğim ama görevde başarısız olursan her şey biter.
+tamam.
Ondan sonra eğitim alıp görevlere gittim.Beni sonuna kadar kullanıyordu ama Rias’dan öcümü almam lazım bu yüzden kendimi zorlayacağım.Beni yalnız bırakmaya çalışmak neymiş göstereceğim Rias’a.

wannaeatpizza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
olum sembolleri insanlara göre kullan mesela :

rias = + usui = - diğer = ; (neyse sonuncusu saçma oldu :)) yada isim isim yaz rias:Tabi ki de unutmadım. murat:Birde Jessica var. usui:Anlaşmamızı unutmadın değil mi

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam devamını ister misiniz isterseniz yazarım

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
17.bölüm
2 ay sonra ben çok güçlenmiştim.Usui’nin bu sefer ki görevi 9,11,14,17,18,19 öldüren bir karanlık elf eskiden çok onurlu bir elfmiş ama sonradan karanlık elfe dönüşmüş ve karanlık elf İllidan adına çalışmaya başlamış.Bu görevde ben,alis ve 38 numara görevliydik.
Görev yerine ilk ben gittim.Orda beyaz saçlı bir kız vardı.Onun yanına gidip buradan uzaklaşmasını söyledim.Bir anda bana iğneyi sapladı.Elinde 4 numara yazdığını fark ettim ama iğne hiçbir işe yaramamıştı.
Ben:İğnen hiçbir işe yaramadı senden daha iyisini beklerdim.
Jaina:Bu ilacın etkisi sayesinde senin karanlık moda geçmeni önledim.
Ben:Seni karanlık modumu kullanmadan da yenebilirim.
Dövüşmeye başladık.O bir karanlık büyücüydü.Elimdeki kılıçla ona son hızla koştum ve kılıcı tam kalbine geçirdim ama karanlık bir buluta dönüştü.Arkama hızlıca geçti ve eli ile bir güç dalgası oluşturdu ve tam sırtıma ateşledi.Oradaki duvara fırladım fiziksel saldırılarım ona hiç işlemiyordu.Bu yüzden bütün gücmü toplayıp bir ateş topu fırlattım.
Jaina: Beni bu ezik saldırıyla mı yaralayacaksın.Bu benim kılıma bile zarar veremez.
Elindeki büyü sopasını alev topunun geldiği yere tuttu ama benim yeni tekniğim sayesinde saldırı yönünü tam tersi bir şekilde gösterebiliyordum.Böylece alev topu tam arkadan vurdu.Büyük bir şekilde yaralandı.
Jaina:Bunu hiç beklemiyordum.Gerçektende çok güçlenmişsin ama bu bile beni yenmeye yetmez.
Bir anda Alis ve 38 numara ortaya çıktı ve ikili bir saldırı yaptılar.
Jaina:Şu an işim var sizinle sonra görüşeceğim. murat arkadaşlarına ne olduğunu biliyor musun?
Murat: Ne yaptın onlara.
Dedim ama o bir karanlık buluta dönüştü ve kaçtı.
Bizde bunları Usui’ye rapor ettik.
Usui:Şimdilik serbestsiniz ama Murat büyük çoğunlukla arkadaşlarınla dövüşmek zorunda kalacaksın bunu yapabilir misin?
Murat:Tabi ki de yaparım.
Usui:o zaman ben emir verene kadar serbestsiniz.
Dedi bende kapıya yöneldim ve yürümeye başladım.Alis bileğimi tutup “Daha ne kadar benden kaçacaksın.”
Murat:Rias söyledi 38 numara ile dövüşürken tam gücünü kullanmamışsın.
Alis:Özür dilerim ama bu senin güçlenmen içindi.
Murat:Bana ne beni kandırman yeterli hangi nedenle olduğu önemli değil.
Alis:Kendimi affettirebilirim lütfen izin ver.
Murat:Ne yapacaksan yap benim işim var.
Beni evine götürdü biraz içecek ikram etti.
Alis:Seni seviyorum ama galiba sen Rias’ı seviyorsun ama önemli değil senin beni sevip sevmemen ben seni her daim seveceğim.
Murat:Rias’ı sevmiyorum o sadece kendini düşündü.
İlk önce beni hapsedecekti sonrada kendi savaşıp ölecekti amacı buydu.En kolay seçenek hep ölmek oluyor.Karşındakinin ne düşündüğünü hiçbir zaman düşünmüyorlar.
Alis:Merak etme ben ölmeyeceğim.Seni korumak için yaşayacağım.
Murat:Yapacakların bitti mi bittiyse ben gidiyorum.
Alis:Evet bitti.
Ben evden dışarı çıkıyordum.
Alis:murat
Murat:Ne oldu
Alis:kendine iyi bak
Bu olaydan sonra 1 ay geçti.Ben tamamen duygusuz biri olarak tanınıyordum ve bana elfler çoğunlukla ölüm vekili diyorlar.Benim bazı arkadaşlarım karanlık gölgeler diye tanınıp elflere büyük dertler açıyorlardı.Bugün elf toplantısı oluyordu.Herkes çıldırmıştı.
35 numara:Karanlık gölgeler grubu hepimizi öldürecek.
56 numara:evet teslim olmalıyız
Bir anda ikisini birden ağır bir yaraladım.
Murat:Ben karanlık gölgeleri yeneceğim.
Bir anda fısıldaşmaya başladılar “ölümün vekili ve karanlık gölgeler çok büyük bir savaş olacak acaba kim yenecek boş ver kim yenirse yensin sonuçta büyük bir bela peşimizden kalkacak.

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
18.bölüm
Bu olaylardan sonra Usui’nin yanına gittim.
Murat:Nasıldı beğendin mi adamları baya korkuttum.
Usui:Bütün nefretler sende toplanacak gerçektende bunu yapmaya emin misin kötü karakter rolünü almaya.
Murat:Kalpteki lanetli zincirler nedir biliyor musun.
Usui:Evet o bir yasaklı teknik ama o tekniği yapınca içindeki ışığı kaybediyorsun.
Murat:Evet o tekniği kullanacağım.
Usui: Ciddi misin eğer o tekniği kullanırsan içinde hiçbir iyilik kalmayacak ve çürüyerek öleceksin.
Murat:İllidan’ı öldürme ihtimalim bir tek bu onu öldürmek zorundayım.
Usui: Peki Arkadaşlarınla dövüşecek misin?
Murat:Evet
Bu olaylardan sonra İsmail’in yanına gittim İsmail 11 numaraydı.O karanlık gölgeler grubunun başkanıydı.
İsmail: Demek geldin uzun zaman olmuştu görüşmeyeli.
Beni öldürmen için seni tuttular değil mi?
Murat:evet
İsmail:o zaman beni çok küçümsedin.Bana isteseydin gizlice saldırabilirdin.
Murat:Biz 2 yıl boyunca arkadaştık.Hem de uyumam gerek bu yüzden buraya geldim.
İsmail:Gerçektende arkadaş olduğumuzu mu düşünüyorsun?
Murat:Evet neden olmasın ki eski kadro nerde muhteşem 5’li diye anıldığımız zaman o zaman sizinle her şeyi yapabileceğimi düşünüyordum.
İsmail:o zaman neden ayrıldın?
Murat:Çünkü sizi hiçbir zaman mutlu yapamadım.Siz dörtlüyken daha iyisiniz diye düşündüm.
İsmail:o zaman yanıldın.
Murat:Belki de doğru söylüyorsundur ama bu dövüşeceğimiz gerçeğini değiştirmez.
İsmail:o zaman niye bekliyorsun.
Murat:Kimin kazanacağı önemli değil ama bu kaçınılmaz bir birimizi öldürmek zorunda kalacağız.Son bir defa sizinle iyi bir anım olsun istiyorum.
İsmail:Neden kaçınılmaz olsun ki.
Murat:Siz kendinizi tam olarak kontrol edemiyorsunuz ve bende sadece illidan’ı öldürmek için yaşıyorum.
İsmail:İllidan sana ne yaptı ki.
Murat:o benim hayatımdaki en önemli kişiyi benden uzaklaştırdı.
İsmail:Galiba biz şu an o adam için çalışıyoruz.
Murat: Diğerleri nerde Mustafa,Burak,Serkan onlar nerde.
İsmail:onlar şu an görevde beni öldürmek için tam sırası değil mi?
Murat:İsmail yarın tekrar geleceğim o zaman dövüşeceğiz tamam mı? Adil bir dövüş yapmak istiyorum yarın saat 11:00 civarı gelirim.
Bu olaylardan sonra Alis’in yanına gittim.Alis bana bir tokat attı.
Alis:Eğer sen ölürsen sana değer veren insanlara ne olacak.
Murat:İllidan’ı öldürmem gerek bunun tek yolu da benim ölmem.
Alis:Neden bu kadar çabuk pes ediyorsun.Hem de böyle yaparsan Rias’tan ne farkın kalacak.
Murat:Benimle öpüşür müsün?
Alis:Ne diyorsun lan.
Murat:Seninle biraz dövüşmek istiyorum.
Alis’le daha önce de çok dövüşmüştük.İlk önce arkamdan kılıç kontrolü ile bana saldırdı.Havaya sıçradım sonra bir ateş dalgası ile Alis’e saldırdım.Saldırı yönünü ters çevirme yapmıştım ama etrafı bir anda kılıçlarla doldu.Saldırımın hiçbir etkisi kalmadı ama onun gözünün önünde kılıçlar varken karanlık yansıma gücümü kullandım.Alis bana saldırdığını düşündü ama saldırdığı sadece yansımamdı.Alis benim kafama kılıcı doğrulttu ama o benim yansımamdı.bende onun kafasının 5 santim sağından kılıcı ona doğrulttum.
Alis:Yenildim artık benden güçlüsün.
Dedi ve yüzü kıpkırmızı oldu.
Murat:Ne oldu iyi misin?
Alis “Kaybettiğime göre beni öpebilirsin” dedi ve bayıldı.
Onu yatağına yatırdım.Sonunda büyük gün geldi.Usui bana 38 numarayı verdi.
38 numara bana özür diledi.Sonrada karanlık gölgelerin yanı gittim.Orada sadece serkan ve Mustafa vardı.
Serkan 18 numara Mustafa 17 numaraydı.
Murat:Üzgünüm ama sizinle dövüşeceğim.
38 numaraya bir tehlike olmazsa gelme dedim.
Serkan:Seni öldüreceğim pislik.
Murat:Özür dilerim size kötü davrandım yada her neyse zaten bir birimizi öldüreceğiz.
Sonra serkan cebinden 2 silah çıkardı ve ateş etmeye başladı.kolay kolay kaçıyordum ama sonra Mustafa tam ben kaçtıktan sonra beni arkadan kesti.Sinirlendim ama karanlık gücüme geçemiyordum.Ateşten kanatlarımla havaya kaçtım ve Mustafa’ya bir ateş dalgası attım.Mustafa yön değiştirme tekniğimi bildiğinden bir dönüşüm yaptı.
Elindeki kılıç bir anda bir tırpana dönüştü.İki tarafını birden savundu ve bana saldırdı.38 numara bitkileriyle arkadan saldırdı.Mustafa geri çekildi.Serkan’ın arkasında bir anda beyaz kurtlar belirdi.hepsi birden bana saldırdı.Kılıcımla birini kestim ama o kurtlar bomba tipiydi.Çok büyük bir patlama oldu zor sıyrıldım.Bir anda serkan yeniden saldırdı.Öğrendiğim yeni tekniği kullandım.Bu teknik sayesinde insanların gölgesinden ortaya çıkabiliyordum.Serkanın gölgesinden ortaya çıkıp onu yaraladım.Sonra Serkanda kaçtı.Amaçları beni içeri çekmekti.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
14.bölüm
Eğitimimden itibaren 4 hafta geçti.Ateşkesin bitmesine 4 gün kalmıştı ama hala gücüm yetersizdi.Bugün her zaman ki gibi okula gittim.Bugün 2 yeni kişi gelmişti.Biri Usui adında sarı saçlı kolu sargılı bir erkekti.Biri de Elissa adlı yeşil saçlı bir kızdı.Teneffüste çoğu kız Usui ile ilgilenmeye gitti ve çoğu erkek de Elissa’nın yanına gitti.Alis “Şüphe çekici.” Dedi.Gerçektende garipti iki yabancı bizim okula gelmişti.Alis ben ve Jessica’yı yanına çağırdı.Büyük çoğunlukla Usui’nin elinde numara vardır.Elissa’nın da midesinde numara yazıyordu.Bugün ben biriyle görüşeceğim.Öğle arasında ilgilenin. Dedi.
Öğle arası geldiğinde Usui yalnızken hemen kılıcımı çıkardım ve sargısını kestim.Elinde 2 numara yazıyordu.
Hemen 2.kez saldırdım ama bu sefer çok garip bir güç üstünlüğü var gibiydi.Saldırım ona yaklaşmadı bile çok korkutucuydu.Usui
-Sandığımdan çok daha güçsüz çıktın.Ben senin düşmanın değilim.
+Buna nasıl inanabilirim ki sen hepimizi kandırdın.
-O zaman sana bir bilgi veriyim.Alis seni öldürmeye çalışan elflerin yanına ateşkesi uzatmaya gitti ama sana kötü haber Alis’i orda pusu kuracaklar ve onu öldürecekler ondan sonrada senin peşine düşecekler.
Hemen Jessica’nın yanına gittim.Elissada 3 numaraymış.Alis’in başının belada olduğunu söyledim.
Jessica “Alis’in nereye gittiğini biliyorum” dedi.2 tane motor vardı.Jessica gücüm sayesinde motoru kullanabileceğimi söyledi.Hemen yola çıktık.Çok ıssız bir yere gittik.Bir anda arkamızda karanlık kurtlar belirdi ve de onların arkasında 68,88,97 numaralılar vardı.Kurtlar çok hızlıydı.Önüme geçtiler ateş kılıcımı çıkarıp onları kestim ama hemen yeniden oluştular.Bu sefer elflerle birlikte saldırdılar ilk önce kurtlar saldırdı.Sonrada Elfler kombo bir saldırı yaptı.Motorum patlamıştı bende zor kurtulmuştum.jessica bana motorunu verdi ve
-Dümdüz Gidersen Alis’i bulabilirsin.
+Ama seni burada yalnız bırakamam
-Niye ben 98 numarayım diye mi numaram kötü olabilir ben Alis’in baş öğrencisiyim ama Alis’i kurtaramazsan seninle bozuşuruz.
+Kesinlikle kurtaracağım.
Motora bindim ve dümdüz ilerledim.Arkamdan elfler gelmeye devam etti.Jessica kırbacı ile üçünü de yere düşürdü.Onlar jessica ile dövüşmeye başladılar.Ben de yoluma devam ettim ama kurtlar hala peşimdeydi. Oraya bir alev topu attım ama yeniden oluştular.Alev duvarı oluşturarak onları hapsettim ve yoluma devam ettim.Sonunda Alis’i buldum ama 38,47,56,59 numaralı elfler ordaydı.Oraya gitmeye çalıştım ama arada duvar vardı.O özür dilerimlerin 4’ü birden Alis’e saldırıyordu.Duvarı kırmaya çalıştım ama boşunaydı izlemekten başka bir şey yapamıyordum.
özür dilerim ama ne zamandır 1 ay 32 gün :D

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
19.bölüm
İçeri girdiğimde içeride camın olmadığını fark ettim ama yinede içeriden ışık geliyordu içeri girdiğimde orada Burak yani 14 numara ve İsmail vardı.
İsmail:Yaralanmışsın.
Murat:Evet öyle oldu.
İsmail:Ben bu dünyaya iyiliği getireceğim.
Murat:İyiliği asla getiremezsin.İnsanlığın doğası nefrettir.İnsanlar bir şeylere nefret ederek yaşar.
Bunu değiştiremezsin insanlığın doğası böyle.
İsmail:Biz birbirimizin mutluluğu için yaşamayı isteriz,kötülüğü için değil ama insanlar yolu yitirdi.Açgözlülük insanların ruhunu zehirledi.Dünyayı bir nefretle kuşattı.Hızımızı artırdık ama bunun tutsağı olduk.Bolluk getiren makineleşme bizi yoksul kıldı.Edindiğimiz bilgiler bizi alaycı yaptı.Zekamızı ise katı ve acımasız.Çok fazla düşünüyoruz ama çok az hissediyoruz.Makineleşmeden çok insanlığa muhtacız.Zekadan çok iyilik ve anlayışa muhtacız.Bu değerler olmadan hayat çok korkunç olur.Her şeyimizi kaybederiz.Eğer nefret dünyaya gelen bir lanetse bunu kaldıracağım.Elf kralı olup bunların hepsini değiştireceğim.
Murat:o zaman ben kendi adaletim için dövüşüyorum sen kendi adaletin için dövüşüyorsun.
İsmail:Öyle de diyebilirsin.
İsmail’in elinde buzdan bir kılıç oluştu.Burak’ında elinde iki kılıç oluştu.İsmail’e uzaktan saldıracaktım.Elimde enerji biriktirdim ama bir anda arkamda Burak oluştu.Çok hızlıydı.Beni arkadan kesti.Saldırım boşa gitti.İsmail bana önden saldırdı beni tam öldürecekken. 38 numara beni kendi vücudu ile korudu.
38 numara:Benim hiçbir zaman ismim olmadı.Her zaman birileri tarafından kullanıldım.Umarım beni affedebilirsin.
Murat:Ölmeyeceksin artık birileri seni kullanmayacak.Bundan sonra senin adın Ryosuke tamam mı.Yardım gelecek merak etme.
Bu sefer İsmail’e saldırır gibi yaptım o sağa çekildi ama benim amacım duvarı yıkmaktı.Duvarı bir ateş topu ile yıktım.Gölge tekniğimle İsmail’in arkasından saldırıyor gibi yaptım.Burak beni engellemeye çalıştı ama asıl hedefim Burak’a saldırmaktı.Gölge tekniğimle Burak’a saldırdım.Burak saf dışı kaldı.İsmail yine bana saldırdı.kılıçlarımızı çarpıştırdık.Zıt güçlerdeki kılıçlar kullandığımızdan kılıcımız kırıldı ama ben bir tane yumruk atacakken.Selin ortaya çıktı.Selin 9 numaraydı.
Gözleri kırmızıya döndü.Hareket edemiyordum.Yere düştüm.Elindeki kazık ile iki elime tek bir kazık sapladı.Sonrada 10 tane daha kazık sapladı.Hareket edemiyordum çok açık bir şekilde kaybetmiştim. 9,11,14,17,18 numara beni yenmişti.Eğer bunlara kaybettiysem.İllidan’ı hayatta yenemezdim.İsmail beni öldürmek için yerine geçti.Elindeki kılıç yeniden oluştu.
Beni öldürecekti ama yapamadı.
İsmail:Seni öldüremem.Seninde hayallerin var.Seninde bu dünyada ilgilendiğin şeyler vardır.Seni öldüremem.
Murat:Bu dünyanın hiçbir şeyiyle ilgilenmiyorum. Benim bu dünyada ilgilendiğim tek şey et ve kan.Hayallerini gerçekleştirmen lazım hani dünyaya barışı getireceksin.
Sadece önüne ben çıktım diye hayallerinden vaz mı geçtin.
İsmail:Üzgünüm seni öldüreceğim.Lütfen beni affet.
Yenildiğim için ölmeye mahkumdum.Acaba ne olacaktı.

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Çok etkileyici! Süper gidiyor sonraki bölüm ne olacak acaba sabırsızlıkla bekliyorum. Ellerine sağlık :D
Bu arada şu 38 numaraya Ryosuke diye isim koyduğun an çok hoşuma gitti :D

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
20.bölüm
İsmail:Son bir dileğin var mı?
Murat:38 numarayı öldürmeyin zaten size sorun çıkarmaz.
İsmail:özür dilerim.
Kılıcı geçirdi.Her tarafım kan oldu.Ölmeye hazırdım ama kanlarım Rias’ı hatırlattı.Rias’ın kırmızı saçları evet şu an sanki saçı üstümdeydi.Bir anda etrafım karanlıkla doldu.
Jaina’nın iğnesi yüzünden 1 aydır karanlık modumu kullanamıyordum ama şu an karanlık modu kullanmak istemiyordum.Karanlık bir maske,Kanatlar ve bir de karanlık kılıç oluştu.Vücudum kendiliğinden hareket etti ve İsmail’e saldırdı.Selin yine gözünü kullandı.Bende yine güçsüz kaldım ve yere düştüm.kafamın içinden biri benle konuşmaya başladı.
-Onları öldürmek istemiyor musun?
Murat:onları nasıl öldürebilirim ki onlar benim arkadaşım.
-Seni öldürmek isteyen herkes düşmandır.Sana zarar veren seni üzen herkes düşmandır.Eğer sen öldürmezsen ben öldürürüm.
Murat: Durrrrr.
-hiçlik modu seviye 0
Bir anda elimdeki kılıçlar ve sırtımdaki kanatlar kayboldu.Sonrada Elimde çok garip bir kılıç oluştu.
Saçlarım mavi oldu ve gözümde bir gözlük oluştu. Sırtımda bir tane kanat çıktı.
-bunlar karanlık silah değil çok daha üstün silahlar hiçlik silahları.
Ayağa kalktım.İsmail bana saldırdı ama Elindeki kılıç bana yaklaşınca yok oldu.Selin yine göz tekniğiyle beni durdurmaya çalıştı ama onun büyüsü benim hiçliğime dayanamadı.Hemen kılıcımla geri saldırdım.Burak yine ortaya çıktı iki kılıcıyla beni engelledi ama elindeki kılıçlar karanlığa dönüştü ikisini birden bıraktı.Eğer bırakmasaydı kolu yok olacaktı.Duvardan kurşunlar geldi bu Serkan’dı.Kurşunlar bana geldikleri gibi yok oldular.Serkana saldırdığımda Mustafa elindeki tırpanla tuğlaları kesip bana fırlattı.tuğlalar bana geldikleri gibi yok oldu.Tek bir saldırıyla hepsini birden yendim.
İsmail’in yanına gittim.Kılıcı onun boğazına dayadım.
Kendimi engellemeye çalıştım ama yapamadım.
Murat:Lütfen dur bunu yapamam.
-Bunu yapmalıyım onlar sana acı çektirdi.
Murat:Senden nefret ediyorum.
Bir anda sağdan su dalgası geldi.Bana etkisi olmayacağını düşündüm ama hiçlik modu bir anda etkisiz oldu.Su beni çok uzaklara itti.Gözlerimi açtığımda yine mavi saçlıydım ama saçlarım uzamıştı. Göğüslerim büyümüştü.Kıza dönüşmüştüm.Üstümde Elissa vardı.
Murat:Ne yaptın bana
Elissa:Ben bir şey yapmadım ama çok tatlı olmuşsun.
Murat:Tatlı mı dalga geçme benimle.
Elissa:Benim karım olur musun?
Murat: Dalga geçme lan sen kızsın ben erkeğim.
Elissa:Merak etme kibar olacağım.
Onun gölgesinden çıkıp kaçtım.
Elissa:Benden kaçamazsın.
Elissa su kullanıyordu.Etrafım sularla çevrildi.Bir yeri unuttu sandım.Oraya koşmaya başladım.Baya bir gittim dalgalar arkamdan gelmeye devam etti ama bunun Elissa’nın beni oyalama taktiği olduğunu anladım.
Hemen Dalgaları kesip tam aradan İsmail’in yanına gittim.Oraya vardığımda orada kimsenin olmadığını fark ettim.Orada bir tek Usui vardı.Eski arkadaşlarımın öldüğünü zannettim.Yere düştüm.
Usui:onları öldürmedim.Sadece numaralarını sildim.
3 ay hiç yaşanmamış gibi olacak ve normal yaşamlarına geri dönecekler ama bir daha onları göremeyeceksin.
Murat:Teşekkür ederim.Benim 1 saatte yapamadığımı 2 dakikada yaptın.
Usui:Sen zaten onları oyalamıştın.
Sonra bayıldım.