Hiç RPG Sunucusu Yok Ne Kadar Üzücü :( :(

DarkystNano

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar Ortalıkta Hiç RPG Sunucusu yok.
Bu Konu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz :D
Türkiye'de RPG verilen Önem Bitiyormu Sizce ?

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
RP sunucu açmak için birçok konuda aşırı yetenekli bi kurucu,harcayacak bol bol boş zaman,az da olsa bir bütçe gerektiren bir iş.

Normal sunucu ile RP sunucu açmak arasında dağlar kadar fark var.
Hem işini yarı yolda bırakmıyacak, hemde yetenekli olan kaç kişiyiz şu forumda ? 2 elin parmak sayısını geçmez.

DarkystNano

Marangoz
En iyi cevaplar
0
RP sunucu açmak için birçok konuda aşırı yetenekli bi kurucu,harcayacak bol bol boş zaman,az da olsa bir bütçe gerektiren bir iş.

Hem işini yarı yolda bırakmıyacak, hemde yetenekli olan kaç kişiyiz şu forumda ? 2 elin parmak sayısını geçmez.
Çok Haklısın Dostum MMORPG Çok Ama Ben Single RPG İstiyorum Özlediğim şeyler :D o güzel haritalar çıkan roller :D Do me komutları of of :D

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Çok Haklısın Dostum MMORPG Çok Ama Ben Single RPG İstiyorum Özlediğim şeyler :D o güzel haritalar çıkan roller :D Do me komutları of of :D
Yalnız oyuncuların rol yaptığı basit sunuculardan bahsediyorsan o kolay.
8 saatlik çalışma sonucunda sana sağlam bi sistem verebilirim(tabii çalışıyor olmasaydım belirli bir ücret karşılığında)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sanırım rp sunucusu açmayı çok yanlış biliyorsunuz.
Rp sunucu, bir hub veya skyblok hatta faction sunucu açmaktan çok daha basittir.

40 satırlık skript, boş bir harita veya internetten 2-3 şematik ortaçağ evi indirerek yapılmış bir köy, küçük çaplı bir server (10-15 kişilik.) yeter.
Açmayı düşünüp sırf hazırlama derdinden açamayan varsa, Ben her türlü yardım ederim.
Asıl olay, rp sunucusu açabilecek kadar Rp'yi sevmekte.
Bir kazancın olmadan insanlara hizmet sunabilmekte..

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demek rpg sunucuları yok demek için bir konu açtın. Hemen bir rpg sunucusu açmalıyım.

DarkystNano

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sanırım rp sunucusu açmayı çok yanlış biliyorsunuz.
Rp sunucu, bir hub veya skyblok hatta faction sunucu açmaktan çok daha basittir.

40 satırlık skript, boş bir harita veya internetten 2-3 şematik ortaçağ evi indirerek yapılmış bir köy, küçük çaplı bir server (10-15 kişilik.) yeter.
Açmayı düşünüp sırf hazırlama derdinden açamayan varsa, Ben her türlü yardım ederim.
Asıl olay, rp sunucusu açabilecek kadar Rp'yi sevmekte.
Bir kazancın olmadan insanlara hizmet sunabilmekte..
Dostum Benim Aklımda Hobbit Lotr RPG sunucusu Açmayı İstiyorum Okul Başlayınca İşimde Başlayacak Stajyerim Web Tasarım.
Para Akışı Gelicek Cidden Böyle birşeyi çok istiyorum. Bana yardımcı olucak ve cidden bu işin olucak arkadaşlar varsa.

Demek rpg sunucuları yok demek için bir konu açtın. Hemen bir rpg sunucusu açmalıyım.
ah be adenzu. Çayını kahveni al burada muhabbet ediyoruz baltalama trolleme 2dk.

Sezdolonoid400

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
RPG sunucular oldukça emek gerektiren ve sürekli güncellenmesi gereken bir sunucu türüdür. RPG server açanların server açmalarındaki amaç para değil oyuncuların eğlenmesini sağlamak olmalıdır, ancak öyle gerçek bir RPG sunucusu olur. Ama genelde server açanların geneli küçük yaşta çocuklar olduğu için 0 emek veriyorlar ve tek amaçlarıda para olduğu için genelde faction gibi sunucular açılıyor.

DarkystNano

Marangoz
En iyi cevaplar
0
RPG sunucular oldukça emek gerektiren ve sürekli güncellenmesi gereken bir sunucu türüdür. RPG server açanların server açmalarındaki amaç para değil oyuncuların eğlenmesini sağlamak olmalıdır, ancak öyle gerçek bir RPG sunucusu olur. Ama genelde server açanların geneli küçük yaşta çocuklar olduğu için 0 emek veriyorlar ve tek amaçlarıda para olduğu için genelde faction gibi sunucular açılıyor.
Çok Aklısın Dostum Eğer cidden böyle bir işe kalkışırsam amacım kesinlikle para olmaz zaten benim istediğim tek şey rol ortamı.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi ağzımı bozdurmayın bana 2011'den beri Ror var kimse bi el attımı o kadar uğraştılar, sonuç hüsran.

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Olum daha kendi karakterimizi yansıtamazken ,bi sunucuda başka bir karakter adına rol yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz ?
RP olaylarını Yabancılardan Geek kesim yapar.

Türkiyede RP sunucusu açıp ayakta kalmak mümkün değil.
Size bi kaç senaryo veriyim,ama mümkünse müziği açıp okuyun:

+Teslim ol tutuklusun.
-Faruk lapis nerde lapis.

+Seni pis kılıklı ork !
-Faruk ne diyon olum,skypeye gelsene sen iki dk.

+(Gördüğü manzara karşısında tüyleri diken diken oldu)
-Faruk bana mı halleniyon lan ga-öhm...

+Ben 2.Exilandor olarak seni şovalye ilan ediyorum Zeburador.
-Faruk kanka onu boş verde haremin var mı harem ?

+Ben Isyanci Ferunek,Seni tahtından alıyorum 2.Exilandor
++Hain köpek ! Muhafızlar neden duruyorsunuz !
-Sen ne diyon la #5ç$½$,oynamıyoz lan sunucunda.Gel gidek faruk.
--Zeburador06 oyundan ayrıldı
---(Faruk'u skypeden zorla çağırır)
----Exilandor oyundan ayrıldı.

Son düzenleme:

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+Teslim ol tutuklusun.
-Faruk lapis nerde lapis.

+Seni pis kılıklı ork !
-Faruk ne diyon olum,skypeye gelsene sen iki dk.

+(Gördüğü manzara karşısında tüyleri diken diken oldu)
-Faruk bana mı halleniyon lan ga-öhm...

+Ben 2.Exilandor olarak seni şovalye ilan ediyorum Zeburador.
-Faruk kanka onu boş verde haremin var mı harem ?

+Ben Isyanci Ferunek,Seni tahtından alıyorum 2.Exilandor
++Hain köpek ! Muhafızlar neden duruyorsunuz !
-Sen ne diyon la #5ç$½$,oynamıyoz lan sunucunda.Gel gidek faruk.
--Zeburador06 oyundan ayrıldı
---(Faruk'u skypeden zorla çağırır)
----Exilandor oyundan ayrıldı.
Haklısın kardeş.
( Sebebi neydi ki? )