Heykelim... (Emek Var)

Tombo763

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür bir heykel yapmak istiyor ama ilham gelmiyordu.Sonunda bugün bir heykel yaptım.Eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum. :)

Son düzenleme:

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bir kol uzun diğer kol kısa bu çok dikkat çekiyor bide full taş bari adamın suratı olaydı iyiydi onun dışında iyi

Tombo763

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gercekten emek oldugu belli oluyor. Ama daha guzel olabilirdi. Sag kol pek olmamis.

._. I like trains.
Yorumun için teşekkürler belli bir süredir build yapmıyordum.Elimden geldği kadar yaptım ve farkındayım biraz orantısız.Sağdaki kol biraz küçük çünkü acele etmiştim bitirebilmek için :)[DOUBLEPOST=1398677943,1398677836][/DOUBLEPOST]
bir kol uzun diğer kol kısa bu çok dikkat çekiyor bide full taş bari adamın suratı olaydı iyiydi onun dışında iyi
Bana göre sade heykeller daha iyi duruyor ama herkesin fikrinin benim için ayrı bir yeri var ve sağ kol biraz kısa çünkü sonlara doğru biraz acele ettim.Yorumun için teşekkürler.

K

Klood07

Ziyaretçi
Düşüncen güzelmiş. Ancak taş yerine başka bir blok kullanırsan ve heykeli biraz daha büyütürsen güzel olabilir.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Heykeli güzel yapıyorsun hani 3 boyutlu yapabilmen yetenek olduğunu gösterir . Sadece taş kullandığın için çok sade durmuş .
Edit : Bu kısım silindi .

Son düzenleme:

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşların dediği gibi bir kol kısa diğeri uzun bu göze batıyor birde ful taştan yapmışsın ayara yosunlu taş yada taş tuğlası gibi şeyler eklersen mükemmel olur. Başarılarının devamını dilerim. Kolay gelsin..

Cz144

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son 3 resimde çok kötü çıkmış oaraları düzeltirsen daha iyi olabilir.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
._. Ay layk çıreyns... Bat ay dont layk this tink.