HEROTÜRK REZİLLİĞİ / KANDIRMA

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bebe kavgası herkes konuyu terketsin ayrıca arşiv pls

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
LÜTFEN OKUYUN
BEYLER Bu Safa Dedimiz Çocuk İhanetkar Bir Bebe Clownfish Kullanarak Sesini Değiştiriyor :D Neyse Bu Safa Biz Amatörken Ben Bunun Pl Paketini Buldum İndirdim
Sorun yok.. Neyse Safaya Sordum Dedim Bu Pl Paketi Yasalmı Değiştirmem Ben Kullanabilirmiyim (Kullan Ama Paylaşma, Admin Ver Yoksa BUg Yaparım) Demezmi.
Banlıyorum Banlıyorum Geri Geliyor Utanmaz.Neyse Bu Pl Paketi 2 Sw Arasında 2 Ay Kullanıldı Ve Düzenlendi Pmmedya Yazıları Değiştirilmedi Erkekliğimizden, Bunlar Bizim Swde Oynayıp Video Çekiyolarlarmış Ve 64/64 Çeken Swmi Batırdılar Brawo Tabi Ben Altta Kalmadım Elimden Geleni Ardıma Koymadım İkimizde Eşit Ve Yarı Yarıya Düştük Derken (Açıklarını Ve Buglarını Sonra Bizden Adam Çaldıklarını Sontürkdeki Oyunculara Anlattım)
:D Bu Olay Benim Sw İçin.

Buradada 1 Admin 50 Oyuncu Varken :D

Sontürkün Hikayesi
İlk Başlarda Amatör Ve Alıntı Çalıntıydı İlkk Çökme Olaylarından Sonra Çok Oyuncu Kaybetmiş 2. Alıntı Olan Spawnlarını Bulmuşlardı.Online Sayıları 30 Larda Sefil Bir Swye Dönmüşlerdi Neyse Arkadaşlarımızı Çağırdık 45-40 Onlineye Çıkardık Söntürkü Sonra Sontürk'den Sıkılmış Bıkmış Buglarını Kapatamayan Bi Sw Olduğunu Fark Ettik 3 OrtakBi Sw Açtık Serverim Açıldığında 10 Kişiydi Ve Gelişti Sontürk Bizi Hep (RAKİP) Görmüştür.Sonra Bugünlere Geldik Sontürk 30-35 Ben 64/64 Çekiyordum Bunlar Meğer Video Hazırlıyorlarmış Benim Serverimi Kötülediler Spawnlarını Beni Kötüleyip Değiştirdiler Ve PL Paketlerini NewSurvival (AhmetGuny)'den Parayla Aldılar.İşte Sizi Kekeleyen Bizmiyiz Onlarmı ?
Canikom kusura bakma ama senin bu yazdiklarının bi önemi yok. Oyuncu sayılarını koymussun sadece o dediklerinin bi kaniti var mi ? Onu öne sericeksin sen.
Sorun yok.. Neyse Safaya Sordum Dedim Bu Pl Paketi Yasalmı Değiştirmem Ben Kullanabilirmiyim (Kullan Ama Paylaşma, Admin Ver Yoksa BUg Yaparım) Demezmi.

Bunu yazmıssın kanıtı ver inanalım ama adamlar kanıtlı sunmus suan onlar bu durumda haklı. Uzatma haksızsın kanıtın yoksa :)

CoolManSemih588

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Canikom kusura bakma ama senin bu yazdiklarının bi önemi yok. Oyuncu sayılarını koymussun sadece o dediklerinin bi kaniti var mi ? Onu öne sericeksin sen.orun yok.. Neyse Safaya Sordum Dedim Bu Pl Paketi Yasalmı Değiştirmem Ben Kullanabilirmiyim (Kullan Ama Paylaşma, Admin Ver Yoksa BUg Yaparım) Demezmi.

Bunu yazmıssın kanıtı ver inanalım ama adamlar kanıtlı sunmus suan onlar bu durumda haklı. Uzatma haksızsın kanıtın yoksa :)
Adam gibi adam noktayı koydu.

MonsterTime

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Kanıt Diyo EinShine ben Deilim Arkadaşom Ayrıca Adam Özgüre Sor Demiş Kanıtmış Ben Pl Paketi Benim Demiyorum pl Paketinin %80 İnini Değiştirip Güncelledim!

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Kanıt Diyo EinShine ben Deilim Arkadaşom Ayrıca Adam Özgüre Sor Demiş Kanıtmış Ben Pl Paketi Benim Demiyorum pl Paketinin %80 İnini Değiştirip Güncelledim!
Plugin paketini siz mi yaptınız diyor evet diyor. Arkadasin dediğin adam senin ortağın senin arkadasin sunucunun yöneticisi utanmadan üste çıkmaya çalışmayın bari

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Videoyuyu Ceken Sefa 14 Yaşında onu Geç Sen Kendi plugin paketini ahmetguny den çaldin yalanmi ? Bilen Biliyor Millete Laf Atacagana Kendinize bakın ilk önce
Heh şöyle biri çıktı sonunda ahmtguny pluginlerine bizim pakedimiz diyor yok daha neler

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D krdsm coluk cocuk ya bıraksan sen ahmetguny de soyledi 50 tane gift code karşılıgında vermiş ahmetguny buna sonra gift codeleri vermemiş yani kandırımış bunlar
Yav Ben kendi pluginimi bile yazabiliyorken neden gidip çalıyım ki ayrıca ahmet guny plsi ben sonturkte admin olmadan önceydi ben gelince değiştirdik plleri.
Ahmetlede Aramız Gayet İyi şu an

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala Daha Benim Prefixlerimi Kullanan Özgür mü diyor Bunu :D[DOUBLEPOST=1411466087,1411465808][/DOUBLEPOST]Daha Serverı 1.7.2 Gelmiş Laf Atıyor Serverımızı 1.7.10-1.7.2 ye geçirdik ondan bir iki kere Restart Attık Pl Serverda Nerdeyse Yok Tamamen Kendi Yazdığım Skript
kardeşim sen skript kodlamayı kolaymı sanıyorsun??
hadi bana essentials yazsana??????
bikere spigot sunucuyu bozmaz siz nası becerdiyseniz artık :D[DOUBLEPOST=1413051130][/DOUBLEPOST]+ o prefixler seninmi ?? seninse kanıtla bakim :D[DOUBLEPOST=1413051215][/DOUBLEPOST]
Yav Ben kendi pluginimi bile yazabiliyorken neden gidip çalıyım ki ayrıca ahmet guny plsi ben sonturkte admin olmadan önceydi ben gelince değiştirdik plleri.
Ahmetlede Aramız Gayet İyi şu an

vay be adam plugin yazıyor
aslında olan copy paste :D[DOUBLEPOST=1413051249][/DOUBLEPOST]neyse yeter bu kdr :D

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Plugin paketini siz mi yaptınız diyor evet diyor. Arkadasin dediğin adam senin ortağın senin arkadasin sunucunun yöneticisi utanmadan üste çıkmaya çalışmayın bari
Aynen kardeşim kanıtlarımız orda hadi YAKUP ve ÖZGÜR susmayın konusun bakalım

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Hmm... Öncede Demiştim Şimdide Diyorum Çok Yanlış bir şey Yapmış o__O
Edit: Konuları Karıştırıp Yanlış Mesaj Yazmanın Acısı

Son düzenleme: