=> HeroMC - heromc.nitrado.net | Faction | 1.7.X | 6 GB | Lag YOK! | Kale Savaşları | Kafa Düşürme |

Tanıtım konumuzu nasıl buldunuz?

• Gayet Başarılı

Kullanılan: 5 38.5%
  • İyi

Kullanılan: 1 7.7%
  • Fena Değil

Kullanılan: 0 0.0%
  • Eksik Olmuş

Kullanılan: 1 7.7%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 6 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu servere sevaptır diye yardım ettim chestcommands pluginini benim serverimdekinin aynısını verdim ve bi kaç plugin daha hatalarını giderdim adam yardımı bulunca beni banladı ve chestcommands daki ismimi silip kendi yapmış gibi yazmış alıntı yapmış bu kurucu benim yardımlarım olmadan önce server en fazla 5 online di çok kazık server hatta rehberine herovip seti falan vermiş tek kurucusu var yani ilgisiz bir server bence girmeyin serverde lag yok demiş ama spawnda vs. fps çok düşüyor ayrıca plugin paketi kullanıyor hiçbir şeyi editlememiş editlenen şey varsa da onları ben yaptım

Son düzenleme:

denizbaba14

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Günceldir reyizler ++ akın :D[DOUBLEPOST=1417805666,1417805636][/DOUBLEPOST]Günceldir reyizler ++ akın :D[DOUBLEPOST=1417805765][/DOUBLEPOST]Güncell+++

DeadSensei

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1417863502,1417805825][/DOUBLEPOST]Event 15.00 da

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu servere sevaptır diye yardım ettim chestcommands pluginini benim serverimdekinin aynısını verdim ve bi kaç plugin daha hatalarını giderdim adam yardımı bulunca beni banladı ve chestcommands daki ismimi silip kendi yapmış gibi yazmış alıntı yapmış bu kurucu benim yardımlarım olmadan önce server en fazla 5 online di çok kazık server hatta rehberine herovip seti falan vermiş tek kurucusu var yani ilgisiz bir server bence girmeyin serverde lag yok demiş ama spawnda vs. fps çok düşüyor ayrıca plugin paketi kullanıyor hiçbir şeyi editlememiş editlenen şey varsa da onları ben yaptım

DeadSensei

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

dedi rakibimiz ^^

DeadSensei

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
dalga geçilecek bir durum yok ilk öncelikle. Bir insan "Sevabına" birşeyi yapıyorum dediyse onu zaten paylaşmaz, Eğer bana yardım etseydin hemde "Sevabına" bunu buraya yazma gereği duymazdın, amacın sunucuyu kötülemek başka bir şey değil.

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet suan kötülüyorum çünkü sen yardım alıp banladın halbüki kalıcı yetkili kalıcağım şekilde anlaşmıştık :) yani insanları kullanıp atıyorsun

DeadSensei

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ilk olarak öyle bir şey hiç olmadı, seni tanımıyorum demiyeceğim ama sırf iletişimi kestik diye sunucumu kötülemeye hakkın yok!

Son düzenleme:

DeadSensei

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ilk önce yorumun için teşekkürler, Bazı şeyleri aşırı şekilde abartarak yazmışsın ve yazının %90ı hile hakkında. Hilesi olmayan sunucu bulabiliyorsan bul bana. Şuanda acemiyiz sunucumuz yeni, şahsen elimden geldiğimin en iyisini yapıyorum ve daha iyisini yapmaya çalışıyorum. şuanda sunucuda hileden ortalama 70 kişi banlandı, banlanmaya devam ediyor. Köpek gibi hile için koruma arıyorum ama nafile. Eğer bulabilsem zaten şuanda hile olmazdı sunucuda. yok demiyorum ama olanıda yaşatmıyorum açıkçası. Buyur buda kanıtı:

sakocuk12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
([HASHTAG]#REZ[/HASHTAG]) bro şu lapisi kaldırsan 10 numara 5 yıldız sw olcak bak demedi deme:lol:[DOUBLEPOST=1418063076,1418063030][/DOUBLEPOST]Bro bide şu swyi premiuma gecirsen .d