Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

Butlu

http://selim.pw
En iyi cevaplar
0
Çalışmalara yeniden başlandı herhalde? :)

ahmetaltar25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim :) Ihtiyacın olursa söyleyebilirsin birkaç tane daha yapabilirim.Hatta bir tane daha yapıyorum.

R

Reloven

Ziyaretçi
An itibariyle sunucuda çalışmalar tam hızıyla devam ediyor (: çok yakında yeni bir tanıtım videosu ile geleceğiz sistemlerin son halini göreceksiniz.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
An itibariyle sunucuda çalışmalar tam hızıyla devam ediyor (: çok yakında yeni bir tanıtım videosu ile geleceğiz sistemlerin son halini göreceksiniz.
yalan söylüyo etmiyo :D arkadaşlar 90 gün sonra üniverste sınavımın 2'nci ve son sınavı var :D inşallah 90 gün sonra devam edecek :D ömer sunucuya bayadır gelmiyordu, ilerlemeyi görünce biraz şaşırmış. Aslında etmiyor dedim fakat devam edecek pek bir şey kalmadı, tek kalan sistemlerin denenip hatalarının düzeltilmesi sonra açık betamızı acarız :) betaya kaydı olanlar acık betaya katılabilir :D bizden haber bekleyin

şehirbekçisi

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server Gayet iyi ve güzel görünüyor mutlaka hatalar olacak tır kapalı betada Kapalı betaya alınanlar karakteri geliştirmek yerine hataları bulmaya çalışsın bence inşallah Bende seçilirim .d

R

Reloven

Ziyaretçi
Server Gayet iyi ve güzel görünüyor mutlaka hatalar olacak tır kapalı betada Kapalı betaya alınanlar karakteri geliştirmek yerine hataları bulmaya çalışsın bence inşallah Bende seçilirim .d
Zaten sağolsunlar hepsi hata bulmakla uğraşıyorlar ilk betada onlar sayesinde birçok hata giderildi.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
17 Ekim den beri bekliyoz yazık deilmi ?

MD_Optional

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç Aydır Bunla Uğrasıyosunuz Çok Güzel Oluyor.
Nitrado Olmasaydı Güzel Olurdu!