Herobrineyi Bulmak Istiyorum

berkoo123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben minecraftı bırakmadan önce herobrineyi bulayım dedim. version changerim var nası bulcağımı ve hangi versiyonda bulcağımı söylermisiniz

berkoo123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beta 1.5 i öneriyolar ama herobrine nerde spawnlanır

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobrine rastgele bir yerde spawnlnır ve 1.5.1de yok sadece alpha betada var

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine oyundan komple kaldırıldı mı tam kesin bir cevap yok ama Notch'un dediğine göre Herobrine oyunda varmı yokmu bende bilmiyorum. Minecraftta çok sır var demiştir. Herobrineyi bulmak trilyonda birdir. İmkan yoktur. Ancak büyük biyomlarda oynarsan görebilme ihtimalın çok çok çok azda olsa vardır. Ama internetten araştırıp herobrine modu'nu indirirsen oyunda korku dolu anlar geçirebilirsin. Evini yakar, madende redstone torch görürsen arkadan fırlar, sandıktaki eşyalarını çalar vs. Ama benim bildiğim herobrine oyunda hiçbir zaman olmadı. Olsada görme ihtimalin trilyonda 1 :)

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobrine yoktur herobrine sadece modla eklenir eskiden vardı ancak sonradan kaldırıldı

berkoo123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
işte bende version changer var ve indev den başlayarak her sürüm var hangisini seçiyim herobrineyi bulmak içinnnn

antalyalee :D

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine oyundan komple kaldırıldı mı tam kesin bir cevap yok ama Notch'un dediğine göre Herobrine oyunda varmı yokmu bende bilmiyorum. Minecraftta çok sır var demiştir. Herobrineyi bulmak trilyonda birdir. İmkan yoktur. Ancak büyük biyomlarda oynarsan görebilme ihtimalın çok çok çok azda olsa vardır. Ama internetten araştırıp herobrine modu'nu indirirsen oyunda korku dolu anlar geçirebilirsin. Evini yakar, madende redstone torch görürsen arkadan fırlar, sandıktaki eşyalarını çalar vs. Ama benim bildiğim herobrine oyunda hiçbir zaman olmadı. Olsada görme ihtimalin trilyonda 1 :)
1.5 den önce vardı modsuz ama spawnerli tam kaldırmadılar 1.4.7 geçtim denedim herobrine çıktı önüme

FPSci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beta da çıkıyordu kendiliğinden ama tam sürümden beri çıkmıyor mod yapıldı onun için

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Modunu indir ve oyna. Ama sakın köyde oynama :D Ben köye oynamıştım Köye yukardan gözsüz köylüler yağdı sonra bütün köyü zombi köylü yaptılar :D

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onun yerine direk modunu yukle vee. welcome to hell :)