Herobrine's Mansion Mapı İNANILMAZ BİR MAP

atalay123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
alıntıcı daha iki gün önce skydaz da gördüm indirdin ve bu arada sonun da herobrını öldürmüyoruz wither adındaki yartığı öldürüyor herobrine bir önceki boss

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben indirdim size gösteririm muhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahahahahaha

SGTR-Burak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar hayatimde gordugum en iyi maplardan bir tanesi cidden cok tavsiye ederim maplarda mod yüklemeye gerek yok fakat mapin icinde baya bir mod var redstone leride cok kasmiş adam gercekten harika bir map baya zor olsada bu mapı demin 1 saat falan oynadim skeleton kralini falan olduırdum zombi pigman oldurtum betta mi ole bisey var onuda oldurdum endermanlar vardi geberttim 20 dk dinleyim üst kata cıkcam heralde herobrine orda.

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya ben bir yerde takıldım . O büyük kaleye girdim . Orda kütüphane gibi bir şey vardı . İçine girdim . Zaten büyük kaleye girip yukarı çıkınca merdiven ayrımından sol taraftaydı sanırım . İşte girişin ordaki butona bastım . Sonra odanın ortasına ışınlandım . Ordaki müzik kutusuna müzik koydum . ( Müziği too many itemsle aldım ) Sonra da birden yukardan doğdum yine odanın ortasına yakın bir yerde . Zatho sürekli " can you see me now ? " diyip duruyor . Odanın dışına çıktığım zaman odanın ortasına tekrar ışınlanıyorum . Odada bir süre dolaşırsam yine odanın ortasında doğuyorum ve ayrıca bana kör olma iksiri atıyor Fakat ben yine onu göremiyoruum ... Burdan nasıl kurtulabilirim ???

özgürrrr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
zathoyu oldur cıkan muzik diskini musik kutusunun icine yerlestir itemleri al ve o odadan cık

ninjakiwi2002

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu mapi yapanlara helal olsun spawner larda bile zırhlı yaratıklar var küçük zombiler boss lar