Herobrine'nin İntikamı (Heykel)

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

HeRCuLeS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık şu "Herobrine" "Zombie" gibi gereksiz pixel art zırvalarından kurtulmalısınız. Çok fazla pixel art seviyorsanız kendine semboller, resimler, karikatürler yapabilirsiniz pixel art ile.
Bizim sembollerimizi , resimlerimizi , karikatürlerimizi de sizler anlamıyorsunuz . Sizin de anlamanız için iki tarafın da bildiği ortak bir konu paylaşmak istedik .

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen söyleyin hangi çalışmaları yapalım şu an o kadar çok çalışma yapma isteğim var ki :D[DOUBLEPOST=1396892956,1396892891][/DOUBLEPOST]
Bizim sembollerimizi , resimlerimizi , karikatürlerimizi de sizler anlamıyorsunuz . Sizin de anlamanız için iki tarafın da bildiği ortak bir konu paylaşmak istedik .
Aynen bazı kişiler de Kaan697 adlı arkadaşımızın söylediği şeyleri anlamıyor.Biz iki yönlü yaptık bu çalışmayı

L

LifeTaker

Ziyaretçi
İsteyen istedigi kadar yapsin fikir guzel ve bir yerlerden bakilmadan yapilmis :)

Tapatalk ile. Galatasaraylilik bir gerillanin hayata tutunmasidir. Susarsa catisma, konusursa savas, yazarsa destan, severse ask olur!

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne gibi çalışmalar istediğinizi yazarsanız onu yapmaya çalışırız ve böylece sizde gülersiniz bizde.Söyleyin yapalım.
İsteyen istedigi kadar yapsin fikir guzel ve bir yerlerden bakilmadan yapilmis :)

Tapatalk ile. Galatasaraylilik bir gerillanin hayata tutunmasidir. Susarsa catisma, konusursa savas, yazarsa destan, severse ask olur!
Teşekkürler LifeTaker.

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaan697 adlı arkadaşımız istediğin şeylerden bir tane örnek verirsen yapmaya çalışırız ona göre düşünürüz bişeyler ?
Göster ne istediğni

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım anlatamadım mı diyorum ki pixel art yapacaksan bırak adam heykelini falan kendi özgün resmini yap.

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eeee ozaman bunu istiyorsanız 5-6 ay belki 1 yıl beklemeniz lazım.Büyük yapalımki sizde gülün bizde gülelim

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ölçülerin önemi yok.
Ve bukadar kişininde yaptığını bilmiyoduk açıkcası.
Daha 20 Dk önce bitti çalışmamız.
Hercules'le kararlaştırdık böyle bir şey yapalım diye aklımıza geldi bizde yaptık :D
Ama dediğim gibi İyi-Kötü her eleştiriye açığız

Ölçülerin çok önemi var.

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes yapıyor artık bunları :D

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya tm aslında önemi var ama ben dedim HeRCuLeS'e kafayı biraz daha düzgün yap diye ama boşver dedi :D
Ama Herobrine'da bir ölçü bozukluğu göremiyorum
Herobrine'da bir sorun yok zaten :) Hastalıgım var bu tarz seylerde tıpkı simetri hastaları gibi :) Rahatsız ettiysem kusura bakma :)

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kötü olmuş şu saçma şeylerden kurtulun artık