Herobrine'nin hikayesi Farklı ve Zevkli Bir Advanture Map

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Yeni yaptığım map ile karşınızdayım.Diğer avanture maplarından farklı ve aynı video oyunlarındaki gibi sahnelerle yaptığım bir map.Görevler ve sahneleri geçmekten çok zevkinize göre Hazırladım..

Bilgiler;

LİNK:http://www.dosya.tc/server31/AXrHrX/Herobrine_ninHikayesi.zip.html
VİRUS TOTAL:
https://www.virustotal.com/tr/file/...9e176bf10fa8e5a1fbc18040/analysis/1402246987/
RAR ŞİFRESİ: hgvcemaplari (klavyeden elle girmeye gerek yok :D )
BOYUT: 439 KB
RESİMLER;

HİKAYE:
Brine isimli adamın bir çocuğu olur.Fakat Birkaç raslantılı olaydan dolayı çocuğun psikolojik güçleri olduguna inanılır ve araştırılmak için araştırma merkezine gönderilir.Birne çocuğunun elinden alınmasına nekadar izin vermesede zorla elinden alırlar.Çocuk Tehsisde çalışan kötü niyetli bir bilim adamının eine düşer.Adam gizlice yeraltında Kendi zombidomuzadam birliklerini kurarken Steve'in maden kazarken fabrikaya ulaşması sonucu her şey karışır ve tehsis patlar.Fakat aslında bunun arkasında steve yoktur..Karakterimiz aralarda halisünasyonlar görüyor (etrafınızı alevler kapladığında bilinki halisünasyon görüyorsunuz)bu halisünasyonlar bizim geçmişimizle ilgili olabilirmi? Oynayın az çok anlarsınız... Canlandırdığımız karakter Herobrine'nin oğludur...

İyi oyunlar görüş bildirmeyi unutmayın :)

LİNK VE VİRUSTOTAL YENLENMİŞTİR. LİNK BOZULDUKÇA YENİLENECEK..

Son düzenleme:

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele benziyor deniyeceğim[DOUBLEPOST=1402248527,1402248039][/DOUBLEPOST]Güzel ama kısaydı.2.map için yardım istersen özel mesaj at

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
teşekkürler dostum kesinlikle yardım lazım sebebi ise işte kısa olma durumu. inasn bütün komutları dekorasyonu tekbaşına yapınca artık hemen bitsin bukadar yeter diyor oynayıncada nekadar kısa yapmışım diyor çoğu mapcide aynı sorunun oldugundan eminim :)[DOUBLEPOST=1402248770,1402248729][/DOUBLEPOST]
Güzele benziyor deniyeceğim[DOUBLEPOST=1402248527,1402248039][/DOUBLEPOST]Güzel ama kısaydı.2.map için yardım istersen özel mesaj at
teşekkürler dostum kesinlikle yardım lazım sebebi ise işte kısa olma durumu. inasn bütün komutları dekorasyonu tekbaşına yapınca artık hemen bitsin bukadar yeter diyor oynayıncada nekadar kısa yapmışım diyor çoğu mapcide aynı sorunun oldugundan eminim[DOUBLEPOST=1402255901][/DOUBLEPOST]38 Görüntülenme 1 mesaj Hadi ama beyler yapmayın :([DOUBLEPOST=1402322626][/DOUBLEPOST]Güncel

Neonclasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi Bakıyorum Güzelmi Kötümü diye Oynadıktan sonra editlerim

EDİT : Başlangıçta Tekneyi alıp binme yerinde tekne kırılıyor. ilk Asansörün oldugu yerde nereye gideceğimi bilemedim. ve gamemode açtım açıkçası hiçbir şey anlamadım ve oynamayı bıraktım ama yinede emek vermişsin.

Son düzenleme:

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdi Bakıyorum Güzelmi Kötümü diye Oynadıktan sonra editlerim

EDİT : Başlangıçta Tekneyi alıp binme yerinde tekne kırılıyor. ilk Asansörün oldugu yerde nereye gideceğimi bilemedim. ve gamemode açtım açıkçası hiçbir şey anlamadım ve oynamayı bıraktım ama yinede emek vermişsin.
kötü olmuş oynayamaman :( tekneyi yavaş sürünce kırılmıyor asansördede 3. kata çıkınca camının çoğu kırılmış biyer var oraya gitmen gerekliydi .. neyse sağlık olsun oynadığın için ve düşüncelerini paylaştığın için tşk