herobrinemi bugmı seed mi?

her0brine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar madene bakınıyodum hiçbir şey kazmaya gelmemiştim yanımda hin cobble stone yoktu allah çarpsınki ve böyle bir duvar çıktı karşıma

lütfen yardım edin arkadaşlar tamam torchları ben koydum ama diğer hiç birşeyi ben yapmadım dungeon çıkar dedim çıkmadı öbur tarafı maden lütfen yardım edin

her0brine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır ve inanmıyorumda ama bu cobblestone duvardan sonra fikrimdeğişti

ByMert

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dostum Korkman gerekiyo Herobrine Yakınlarında spawnlanmış. Ama Kurtulmak istiyosan Minecrafti force update yap çunku 1.3.1 de herobrine Kaldırılmış (bildigime gore) :)

emre05gs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardes heroya inanmıyorum diyosun da oyunun normalinde herobrine yok diye biliyorum sadece modla yükleniyor herobrine mod insaller.exeden.
valla ben 2 gün öncesine kadar korkmuyodum herodan geçen basladım sıfırdan ağaç kesym dedm arkamda şimşek çaktı bi baktm hero öldürdü beni. hero yüklüydü

ByMert

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Altina Sıçmak İçin İyi Zamanmış :D

darkuscu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Korkman gerekiyo Herobrine Yakınlarında spawnlanmış. Ama Kurtulmak istiyosan Minecrafti force update yap çunku 1.3.1 de herobrine Kaldırılmış (bildigime gore) :)
Yok Kaldirilmadi O Sadece Notch'un Yaptigi Essek Sakasi Hatta Diger Versionlardada Ole Demis :)

EpicPants772

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
cobblestone duvarı görmen herobrine olduğunu kanıtlamıyo ki

ByMert

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yok Kaldirilmadi O Sadece Notch'un Yaptigi Essek Sakasi Hatta Diger Versionlardada Ole Demis :)
Minecraft'in Sitesinden 1.3.1 in Özelliklerine bakarsan görürsün. Removed herobrine diyor. Yani bilip bilmeden bilgilendirme milleti :roflmao: