Herobrine ?!

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fotolar hayatta kalmadayim dikkat
Screenshot_2013-04-16-16-54-06.png
Screenshot_2013-04-16-16-54-14.png
Screenshot_2013-04-16-16-54-02.png

Datron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraft ta benim bildiğim büyük i falan olmuyo tabi telefonda da tablette bilmem :D

zoldano

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çocuk nasil dalga gecsin madende bunlar varmi

ozipozi2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
inandirmak icin yazicaklarsa 1000 kere chest nie yazmiyolar bende chest e inanmiyom allahım yha

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
********hepsini okursanız sevinirim*********

ilk olarak biraz terbiyenizi takınırsanız sevinirim.
ve herobrine olabilir olmaya bilir bunu kavgaya dönüştürmeye hiçte gerek yok.
kaç kere açıldı böyle konular ...
ayrıca üzgünüm ama mojang açıklama yapmadığı sürece herobrine var denilemez.

------------
half life oynayanlar bilir,oyunun grafikleri vasat ve kurgusuda o kadar iyi olmasada half life 2 çıkana kadar (ki uzun bir süre) modası geçmemişti.
bunun sebebi ise G-man.
çünkü insanların merakını uyandırıyordu.
*G-man kim ?
ve böyle yıllarca insanları düşündürerek hf modasının geçmemesini sağladı.

şöyle bir kurgu yapalım :

siz mojang ekibinin başındasınız ve herobrine adlı bir mod bazı indirme sitelerinde oyuncuların haberi olmadan gizli olarak minecraft'ın içine konuluyor.
sizde aynen half life-G-man mantığıyla giderek herobrine removed yazısı yayınlıyorsunuz.

burdaki mantık şudur,
eğer herobrine gerçekten olsaydı,acemi oyuncular oyunu bırakabilirlerdi.(oyundaki ses efekleri oldukça gerçekçi olduğundan ben bile acemi iken biraz korkmuştum açıkcası :D)
bu yüzden herobrine removed yazısını çıkartırsınız.
ayrıca istenen etki yaratılacaktı,yani herobrine dedikodusu yayılacak insanların ilgisini üzerine toplayacaktı.
buda minecraft için iyi birşeydi tabii ki :)

not : bu sadece bir kurgudur bir teoridir.lütfen konuyu uzatmayın bana katılabilirsiniz katılmayabilirsiniz bana ama hakaret etmenize beni yalanlamanıza kavga çıkarmaya çalışmanıza gerek yok.

Minecİ132

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler dalgamı geciyosun demeyin bizim svde plugin olmadıgı halde herobrine musallat olup evlerimize tabela koyuyor.Bunlardan bir kaçıda;Seni izliyorum,Öldün!,Karanlıkta beyaz gözler...Ama sadece bunlarla kamıyor chestlerimize kitap koyuyor,spawn a herobrine kelleleri koyuyor,ve kendini bizlere gösteriyor.Ve sadece skinle herobrine olunuyor demeyin serverlardaki herobrinelerin ustunde de Herobrine yazıyor.Ha bu arada eğer bulundugunuz bolgede fazla yarasa varsa ve dağ gibi bir yerde iseniz Herobrine nin size yaklastıgının isaretidir.Herobrine sizi oldurdugunuzde kelleniz duser aynı zamanda bir tabela koyup isminizi yazar ve size bir mezarlık yapar...

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine aslında Markus Alexej Persson yani Notch'un küçük kardeşi olan Brine isimli birisidir. Minecraft'ın Alpha zamanlarında yani 2010'da hayatını yitirdi. Markus ise buna çok üzüldü aslında Markus'un amacı onu kahraman olarak göstermekti fakrındaysanız Hero=Kahraman fakat birçok kişi yalanlar uydurunca millet bunlara inandı ve Markus'un da çaresi kalmayınca Herobrine'ı kötü birisi olarak anlatmaya başladı.

2010 Herobrine'ın resmi:

2011 Herobrine'ın resmi:

Ayrıca Herobrine asla oyuna girmedi sadece şaka olarak insanları korkutma amaçlı.
Kanıtlar:
Beta 1.6.6 Removal of essential Human code, as well as to toy with the community.
Beta 1.7 No reasons for the entry/Toying with the community.
Beta 1.7_01 No reasons for the entry/Toying with the community.
Beta 1.8(Adventure Update) No reasons for the entry/Toying with the community.
1.0 (Full Release) No reasons for the entry/Toying with the community.
1.2 No reasons for the entry/Toying with the community. Only noted on the Tumblr version of the changelog, viewed through the launcher.
1.2.5 Removal of all "ghost entities". Changelog entry read: "Removed all ghost entities under the command of Lord Herobrine".
1.3.1 No reasons for the entry/Toying with the community.
1.4.2 No reasons for the entry/Toying with the community. Only noted on the Tumblr version of the changelog, viewed through the launcher.
1.5 Pre-release
No reasons for the entry/Toying with the community. Umarım gerçekleri anlatabilmişimdir.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler dalgamı geciyosun demeyin bizim svde plugin olmadıgı halde herobrine musallat olup evlerimize tabela koyuyor.Bunlardan bir kaçıda;Seni izliyorum,Öldün!,Karanlıkta beyaz gözler...Ama sadece bunlarla kamıyor chestlerimize kitap koyuyor,spawn a herobrine kelleleri koyuyor,ve kendini bizlere gösteriyor.Ve sadece skinle herobrine olunuyor demeyin serverlardaki herobrinelerin ustunde de Herobrine yazıyor.Ha bu arada eğer bulundugunuz bolgede fazla yarasa varsa ve dağ gibi bir yerde iseniz Herobrine nin size yaklastıgının isaretidir.Herobrine sizi oldurdugunuzde kelleniz duser aynı zamanda bir tabela koyup isminizi yazar ve size bir mezarlık yapar...
gerçekten,FAİL inde böylesi...
''Seni izliyorum,Öldün!,Karanlıkta beyaz gözler''
Herobrine ne zamandır türkçe biliyor ?
ayrıca oyunda herobrine kafası yoktur .
bunun için 2 yol vardır.

1.modlarla (swde zaten herobrine modu varsa seninki saçmalık)

2.skinlerle (skinliyken ölürseniz kafanız düşebilir)

üstünde herobrine yazması : zaten nickidir o.

bu kadar itemi nerden buluyor ?
birisi tarafından trollenmiş olabilirsiniz admin hesabınızı çalmış olabilir.

bukkitse,zaten spawn wgli ise op olmuyan birisi chestleri açamaz . (bukkit olmasa bile spawnın ilk 30 karesi kırılmaz[sadece oplar])

ya sen yalancısın yada trolleniyorsun yada mod