Herobrine

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yahu herobrine Beta da çıkıyor diyorlar hangi versiyonda çıkıyor ? Bende görmek istiyom :)

MrMestria

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadasım 1.4.5 sürümde çıkabiliyor bende kaç kez çktı bak singlede çöl var ya çöle gitcen 1.4.5 te lav bulcan çöldeki lavı içinden block kırma sesleri geliyo sonra hero oyuna girmis oluyo yani bi kaç gece geçtikten sonra hero yere iniyo felan eğer olmazsa bi mod indir hero modu

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine sadece alfa da var 1.4.5 de felan olmuyor bunlar efsane

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Git notcha sorulan soruları ve cevaplarını oku !
Adam demiş 1000 kere herobrine 1.3.2DE KALDIRILDI OFF !

Dostya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
off bi bitmedi bu herobrine iddialari, laftan anlamior musunuz? : HEROBRİNE ÇOK ÖNCEDEN KALDIRILDI!

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
off bi bitmedi bu herobrine iddialari, laftan anlamior musunuz? : HEROBRİNE ÇOK ÖNCEDEN KALDIRILDI!
Çok önceden kaldırıldı biliyorum ama ben ondan da öncesini soruyorum. NPC lerin bişelerini bişe yapmak için çıkıyor diyorlardı, ondan merak ettim de sordum.

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alfa da çıkıyormuş ben oynamadığım için bilmiyorum istersen oyna :)

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında Herobrine çok nadir görünür modsuz, ancak mağaralarda Herobrine'nin seslerinden biri çıkabiliyor.

IIwqLLKqHnII

Marangoz
En iyi cevaplar
0
reiz bu şebelek çıksa ne olur çıkmasa neolur ? Ama oyunda karşıma çıkarsa onu KARIM yaparım o ayri konu .

Dostya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok önceden kaldırıldı biliyorum ama ben ondan da öncesini soruyorum. NPC lerin bişelerini bişe yapmak için çıkıyor diyorlardı, ondan merak ettim de sordum.

ben senin için dememiştim genel olarak iddiaları çıkıyor ve yetti yani. Senin sorunun başka oldugunu biliyorum. Ben hiç beta yada alpha oynamadim merak ediyosan dene

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben senin için dememiştim genel olarak iddiaları çıkıyor ve yetti yani. Senin sorunun başka oldugunu biliyorum. Ben hiç beta yada alpha oynamadim merak ediyosan dene
Bende bana dedin sandım :D Neyse denerim versiyonu değiştireyim. Daha önce de denedim Alpha v1.17_02 miydi böyle bişiydi.

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu ara sıra çıkan ürkütücü sesi diyorsan o milleti tırstırmak ve oyuna heyecan katmak için eklenmiş bir şey ama yok ben hamachili serverda herobrine görrdüm diyosan arkadaşların seni kazıklamış olabilir