HeroBrine Ve Steve Hakkında Herşeyi Unut !

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
What ?
Yani bunu bana mı dedin? Gerçekten ne yazdığını bilmiyorum.Görüntü Türkçe gerisi başka dil.

Mertokeskin2001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siz Kafanıza Göre Takılın Ben Sadece Paylaşmak İstedim Bu Konuyu Daha Fazla Uzatmak İstemiyorum He Bu İlk Konum Normal Olamazmı Sizce ?

SurvıvalKratos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gayet guzel sen devam et heyecanlandım ve manga o yumurta dianı alır seni pandiklerim saygılı olun ok

SurvıvalKratos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
manga git o dia koleksionunla götünü pandikle de oyalanırsın çocuk belkii doğru olmasada anlatıo saygılı olun serolar

Mertokeskin2001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana Teşekkür Edenler İçin Bu ikayeyi Başka Bir Konuda Devam Ettireceğim Çok Saolun Bo Benim İlk Konumdu :)

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında aıl hikaye şu: herobrine stevenin babasıdır steve uyurmuş sonra herorine babasıda derki güzel olumm güzel olumm der ve maene inip çalışmaya başlar sonra bambaşka brşey olur bir cristal bulur herobrine sonra eve döner köylülelere falana satar sonra her köylü bunu almam der sonra gider evine herobrine evdede bir tabela görür:bunu oumasaydın iyi olurdu ama artık gözlerin kötü olacak.. dedi sonrada gider evine uyur
sonradaa ölür steve 2yıl sonra 13 yaşına gelir ve kendini bir agaç kulede bulur kulede bir skeleton vardır siyah cübbe giymiş birşeydir ve ona derki:
seni ben bir evde buldum gece arkadaşlarımla dolaşırken bebektin ve iki beyaz gözlü ibir gördük onu öldürdük seni buraya getirdik baban öldü demiş skeleton büyücü ve ona sıradan bir demir kılıç verir ve büyüler ve dihirli kılıcıyla hepsiin öldürür steve sonra skeletoun cübbesindennde bir kağıt görür :bunları öldürmeyeccektin sana baaccaktım hemde çok iyi ama artık se bittin demiş ve kağıt hemen beyazlanmış okunamamış bile ve o günden sonrada madene iner steve üstüne kumlar dökülür veeee steve ölüre ruhu başka birine girer herobrineye ve herobrinede steveye dönüşür ve stevede hemen minecraft denen adada doğar geri büyük yaşlarda sonra ağaç odun yiyecek toplar ve karşısına ona bezer bir şey çıkar! ve son devamı55555555555555555555555555 gün sonra :D 1 gün serve ip eriniiz hamahcili hamahcisiz aranır verene hileeeeee vercemmmmm

darkuscu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Kardeşim Ve Adam Oyuna Ruh Getirmicek Ya...

serkuzey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar gerçek olmasada güzel olmuş eline sağlık kardeşim

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Devamı ???
E adam da öldü.Üçü de ölü.Nasıl devam ettireceksin ki ?
Ama istiyorsan yaz

MaskedCreeper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hikaye şu beyler steve babası ormanda bi kız becermiş kız steve ormanda doğurmuş kaçmış ve babasının intikamını arıyor :D :D