Herobrine Olayını Çözdüm (Kimsenin Çözemediği)

etopsakal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar BU herobrine yalanını ben çözdüm şimdi resimde verdiğim gibi Adımı ben Herobrine yaptım sonrada internetten Herobrine skini indirdim Orjinal üyeliklerde indirmeye gerek yok İsmi nicki Herobrine yapıyolar bazı arkadaşlarda serverde herobrine gördüm diyor . Alın bende skini indirdim Adımı hero brine yaptım ve yazı yazdım bunlar yalan yanlış şeyler orada yazdığım şeyi okursanız resimde daha iyi anlarsınız :D :D .
buyrun resmin linki : http://tinypic.com/view.php?pic=5khtup&s=6
30 saniye size reklam verebilir site neyse bakın herobrine yalanına . Ama modlarda var öle bir çığlık atıyoki aniden modda madende falan altına yaptırır adamı .
Farkeyttiyseniz yazdığım yerin başında <herobrine> yazıyor çünkü adım herobrine resimdeki yazıyı herobrine yazabilirmi allah aşkına .

ahmetknk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:S çözdüm diyor yaw.Evet arkadaşım çözmüşsün.

M4xwellou

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorduk bide ''Kimsenin Çözemediği'' demişsin. :bored:

Eray Kaya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ADAM URASMİS SORUNU ÇÖZMÜŞ xD DAGİLİN ARKADAŞLAR

berkay692009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çözmedin Herobrine yi tam olarak çözmedin
Dostum korsan oynayanlar isimlerini Herobrine ve Notch yaparak girince skin otamatik değişiyor diyorsun ama öle deil
Korsanlarda şöle özel bi durum var, hiç duydun mu bilmem ama Antvenom veya SkyDoesMinecraft ya da premium bir hesabın ismi onlardan biriyle girince skin değişiyo örnek: ASDASD die bi premium hesap var sen korsanda ismini ASDASD girersen premium kendi skini ne yaparsa ona dönüşürsün :D

berkay692009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine olmanın sebebi premium Herobrine die hesap var