Herobrine Olayı

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beta'dada çıkıyordu ama Alpha'daki kadar değil.

her0brine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben herobrinenin alpha ve betada olduğuna inanıyorum çünkü onlar yapımcıların toy olduğu zamanlardı yani gta serisinde milyarlarca sır var ve bunlar korkunç sırlar ama oyuncular bunlarla artıyor,ama herşeyin kendi elimizde olduğu bir oyunda işimize karışan biri özellikle bu korkunçsa insanı afedersiniz ama sıçttırır 1.6.6da da yok ettiklerine inanıyorum ama hala bir mob olarak olmsa da minecraftta kaynak kodları hala oyunda olduğu için deftault skin de bir şey karekterinizin yanında çıkabiliyordu ve o kaynak kodlarıda bence 1.3 versyonunda sildiler o yüzden herobrine aşama ile yok edildi ama önemli olan şimdi öyle bişeyin olmaması

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Herobrine Minecraft'ın dosyalarında var .png si belki olabilir alpha ve betada %100 vardı MVC kullanarak bakabilirsiniz Herobrine'ı oynarken gördüm Beta oynuyordum pek korkunç bir şey değil Notch Herobrine'ı kaldırdığını söyledi ben gezdim googlede bu resimi buldum gerçekmi bilmiyorum:

Şu anda sadece .png si var emin olduğum kadarıyla kodlamaları silindi.

kayıtolurkendelirdi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya bende tek oynucam diye açtım bi yaratıcı mod mağra buldum dolaşıyorum orda sv barışçılda 2 sandık 1 zombi bide kafes gibi çoğaltma makinası var zombiyi öldürdüm o makineyi kırdım sandıklara baktım kitap çıktı o pembe gibi olanlar var ya yosunlu taştı oyuna yeni başladım çözemedim bende giz olarak kaldı o

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Admin lütfen konu kilit ve arşiv dağa önce defalarca açıldı