Herobrine Olayı

theheart66

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende gördüm amq bana ti tip baktı birden yok oldu peşlemiştim 1 2 kere :D

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuna Herobrine nicki ile girersen herobrine olursun bu çok normal bir şey.oyuna girerken ''defesculer'' (tırnak işaretleri olmadan :D) nicki ile gir başka bir skinle girersin oyuna gayet normal bir şey.

xDarkStar

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuna Herobrine nicki ile girersen herobrine olursun bu çok normal bir şey.oyuna girerken ''defesculer'' (tırnak işaretleri olmadan :D) nicki ile gir başka bir skinle girersin oyuna gayet normal bir şey.

Aynen bunu anlatmaya çalışıyorum işte .

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen bunu anlatmaya çalışıyorum işte . Evet ama kimse anlamıyor malesef.:blase:

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte bu adresten istediğiniz istemediğiniz bütün skinlere ulaşabilrisiniz http://www.mcskinsearch.gamer.com.tr/browse NOT:bu skinleri kullanabilmek için farenizle seçtiğiniz skinin üzerine gelin ve adına bakın.Sonra seçtiğiniz skinin adını oyuna girerken USERNAME kısmına yazın.Oyuna girin ve skininiz hazır :D

ilhankral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar sadece Alpha da çıkar !! :) Notch Herobrineyi Alpha ya koyduğu an oynama sayısı düşmüş ve yeni uploadlar getirip onu yoketmiş
bu kadar!! Vede bazı youtube kanalarında adamlar seed Herobrine yazıo vede herobrine çıkıo diye kandırıolar Buna sakın kanmayın arkadaşlar !!

NinJaXBoY00

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu İşe Bir nokta KOymak istiyorum,Notch Öyle bir şey yapmaz bi kere,akıllı adam tek ekmek teknesinide batırmaz,Baştan beri herobrine yoktu ve bu oyunu yapan kişiyi yani notchu kıskandıkları için Yaptıkalrı bir Sabotajdır...

Senin Dediğin Şey ise : http://www.mcskinsearch.gamer.com.tr/browse

Bu Siteye iyi bak orda skini üstüne gelicne isim çıkıyor,istediğin skini beğen,onun ismini yazarak oyuna gir o skinle girersin,bu nedir peki ? Orjinal kayıtla almış birisinin yada şöle diyim yaklaşık herkesin kullanıcı adı ve skini burda Searcha yazarsan herobrine'da görürsün,Yani Sadece İstemeden Bir Hack Buldun,Anladınmı ? Öyle Bir Şey Yok !

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler Herobrine diye bir şey yok bu bir batıl inanç (o seviyeye geldi) kocakarı masalı :D

metekral

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
ilhankral adlı arkadalarımız haklı notch herobrine yanlışlıkla yapmıştır alpha ve betada bulunur .youtube da bazı mallar gerçek olduğunu söylüyor minecraft yeni uptade ler le silmeye çalışmaktadır hala etkisi vardır bazen çıkabilir . yani kormamıza gerek yok eğer korkuyorsanız herobrinemod indirip korkunuzu yenin :D

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler az mantıklı olun herobrine olsa görürlerde dedikleri gibi çok eski sürümlerde vardı ama sonradan kaldırıldı olay bitti daha ne inancı bu ?

minecraftcixx1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar herobrine varmı yokmu o konuda hiçbir şey söyliyemem ama şu skin olayı sazanlık bir olay. :D
Şimdi birkaç premium oyuncu adlarına Herobrine olarak nick açıp skinleştirmişler. Yani her premium karakterinin nicki herkezde gözükür mesela CaptainSparklez var animasyoncu onun premium nicki bu girin açın nick e CaptainSparklez yazın skini çıkar. Yani Herobrine diye bir skinin olması herobrinenin olduğunu göstermez..
ewt haklisin bende bi ara ole yaptim adamlar dia atip kacio :)