Herobrine korkusu :S

CookieM4n

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine den korkmaya başladım. Bu forumda o kadar çok herobrine hakkında şey paylaşdılar ki çok korkuyorum. öyle bir şey modsuz dünyada var mı D:

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ya oynayın ne korkuyorsunuz :D Yok öyle bir şey oyunda olsa bile her önüne gelene çıkmıyordur.

alkatraz12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8 de vardı ama kaldırıldı
istersen yükle linkler hayla bazı sitelerde duruyodur:)

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi neyden korkuyorsunuz geliyo öldürüyor patlatıyor hem oyundan çıkarıldı olsa bile zombi gibi ikisinede oluyorsun forumda bazıları amnesia ya bağlıyor oyunu minecraft korku oyunu olsaydı yazardı

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya ne korkuyosun avatarımdaki gibi beyaz gözlü steve herobrine dan korkuyosan slenderman modunu indir

oKanadeo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yok arkadaşım Modsuz çıkmaz minecraftta. Ayrıca neden korkuyosun ki normalde Alpha ve Beta sürümlerinde vardı O zamanda saten pek fazla bir şey yapmıyordu. Uzaktan seni izle öldürür Şimşek filan çaktırır. Pek fazla korkulcak tarafı yok sakin ol yani :)

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mod yükle dal korkunu yen tabi önüne çıkarsa sandalyeden düşebilirsin:)

YigitCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herobrineden Neden Korkuyorsunuzki.Oda Oyunun PArçası Aslında.Notch Onu Sizin İçin Yapmış.Adamlar Korkudan Notch'a Yaparsan Oynamayız Demişler.Değermi Arkadaşlar Değermi !!!

DanceKiller

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herobrine dan neden bu kadar korkuyorsunuz anlamıyorum.Herobrine kaldırıldı korkmanıza gerek yok

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaw salak bi yaratık nesinden korkuyon yaratık dedim yaa :D insan işte beyaz gözlü mal bişi
Bomba yerleştiriyo şimşek fln yani gereksiz

çoban_yıldızı16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benim adımda ata.geçelim konuya hmm herebrayn bu sürümlerden çıkmaz: 1.5 . 1.5.2. 1.6.2 .1.4.7. 1.8.8. bu sürümlerde çıkmaz
şu sürümlerde çok sık çıkar: 1.2.5. 1.1.1. 1.3.2. rahatla sakin ol[DOUBLEPOST=1380293018,1380292926][/DOUBLEPOST]ama sakın ama sakın nethere gitme orda görünebilir