Herobrine İlkkez İyi Tarafta Güzel Hikaye

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu gün yapamıcam bu gün yani pazar gece 00.33 yani pazar gününün başlangıcı

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Devam devam devam :)
steve o gün herkezden erken kalkmıştı kasabadaki insanlara satış yapmak için dışarı çıktı kereste odun yün vs şeyler satıyordu
sonra satacağı şeylerin azaldığını görünce hemen baltasını kılıcını ve kovasını aldı gidip inek sağdı ve sütünü kovaya doldurdu
alex ve brinede uyanmışlardı
alex:steve yine benden habersizmi erzak toplamaya gitti yaw!
brine:ne erzağı niye topluyosunuz?
alex:kasabada satış yapıp para kazaıyoruzda gel alexi bulup ona yardım edelim
brine:okey eylenceli gibi geldi uzun zamandır alın terimle bi iş yapıpta kazanmamıştım :)
alex ve brine evden çıkarlar ve stevenin yanına gelirler
steve:oh sırtım ağrıdı orda öyle durmayında bana gelip yardım edin haa? :D
alex: :D tamam tamam geldik
brine: :D
3 arkadaş beraber çalışmaya başlarlar çok yorulurlar ama arkadaşlar asla pes etmezle steve yorgunluktan yere çakılır alex
havaya uçup yere çakılır brine 3 defa ayağa kalkıp 3 defa yere çakılır küp elleri kolları bacakları yoçmişteydi yorgunluktan çatlar
sonra herşeyi sırtlarında taşırlar bunları sihirlede yapabilirlerdi ama onlar kıymetini bilmek için böyle yapmışlardır çok mmutludurlar büyülerini gerektikçe kullanacaklardır öncelerden evlerini düzenlemek için kullanmışlardır ama o geçmişteydi
ve 1 kere oldu dimi :) 3 arkadaş zor koşullar altında kasabaya gireerler ve kılıçları parçalanır baltalarıda parçalanır ama kendileri sağlam olduğuna dua ediyolardır kasabaya 3 arkadaş girip tezgahın üstüne getirdikleri şeyleri koyarlar sonra
hiçbişey satamadan etrafı bi karanlık bular ve büyük siyah kanatlarıyla uçan azından ateş atan bir şey kasabaya yaklaşır ve
o şeyin bir ejderha olduhu anlaşılır
steve:olamaz bu bu enderdragon!
alex:o da ne
steve hızlı bi şekilde:brine sana anlatmayı unuttuk ben mınecraft dünyasının gerçek bi karakteriyim alex ise bir gün ilerlerken
kan davası yüzünden kavga başlamış ve bu kavga büyüyünce silahlar bombalar vs şeyler saldırmışlar bombanın biri patlayınca alex bayılmış ve uyandığında kendini sahilin önünde heryeri küp olarak görmüş ve bende sahile kum toplamaya giderken alexi gördüm onun elinden tutup kaldırdım ve onu kasabaya götürdüm aradan 1.5 yıl geçti ve biz çok iyi arkadaş olduk kendimize erzak toplayıp sakmakla baktık kazandığımız paralarlada mantar tabak alıp mantar yahnisi yapıp yedik
su ihtiyacımız gerekmiyo nedense onu bende bilmiyorum alex sanada enderderdragonun dünyasına gidip onun ölümünden ucuz sıyrıldığımı söylemeyi unuttum
enderdragon:hepinizi öldürücemmmmm!!!
brine:enderdragonu bende biliyordum madem bende gerçek bi mınecraft karakteriyim ya!
alex:ne yani bi tek benmi gerçek değilim?
steve:evet malesef öyle
enderdragon bi kadına saldırır ve brine bodozlama koşar ve kadını kurtarır kadın la brine yere düşerler ve gözleri birbirlerinin gözlerine bi süre bakar sonra enderdragon direk brine ve kadına tekrar salıdrır brine son çare güçlerini kullanır hemen kadını tutup uçar ve kadını yavaşça yere bırakır enderdargonun hamlesi ikisinide ıskalar (enderdargona kısaca ed dicem arakdaşlar adı çok uzunda) brine alex ve steve hemen ellerini birleştirip kocaman bi lavdan top yapıp ed e atarlar ve ed ölür ve içinden milyonlarca tecrübe çıkar alex steve ve brine bunlaarı bölüşür brine o gördüğü kadına aşık olur ve kadının yanına gidip
brine:eeee ehemm...
kadın:adım charley evet charley ama bi saiye senin gözün niye beyaz?
brine: hah :( ben aslında insan değilde yaratığım ama nedense içimde kötülük yapıcak cesaret yok zaten kötü biri olmak istemiyorum arkadaşlarım var benim arkadaşlarımla maceralar yaşarız her gün yeni bir şey fark ederiz veya buluruz yada merak ettiklerimizin cevabını alırız
charley:hmm anlıyorum :(
brine:aaa bayan acaba benimle çıkarmısınız?
charley:tabikide çıkarım :) hee bide bana bayan demene gerek yok sadece charley desen yeter :)
brine:tamam charley :)
gece uyumadan önce brine alex ve steveye charleyi anlatır
alex:Dostum çok şanslısın
steve:evet çok şanslısın
3 arkadaş uyurlar ve sabah olur brine erken kalkar ve hemen kahvaltısını edip dışarı çıkar charleyin yanına gider ve charley de erken kalkmıştır
charley:hey beni arkadaşlarınla tanıştırırmısın?
brine:evet tabikide dün gece seni onlara anlattım
charley:o zaman beni tanımaları kolay olucak hee :)
brine:tabiikide :)
hemen eve giderler ve brine charley i eve alır steve ve alex uyuyodur
brine:eheeeemm bunlar biraz uykucudurda :)
brine çaktırmadan stevenim koluna vurup uyan steve der sessizce
charley: :D :D :D çok teşekkürler brine yaa uzun zamandır gülemiyodum :)
brine:eeeee öylemi gerçekten?
charley:ben sana yalan söylermiyim hiç?
brine:tabikide hayır :)
steve ve alex uyanır ve
alex:aa bu charleymi?
brine:evet
steve:tamam o zaman alex gel kalkalımda şunlara kahvaltı hazırlayalım
brine ve charley:hayır gerek yok biz yedik :)
brine ve charley dışarı çıkarlar ve brine charleyi deniz kenarına götürür orada ağaç kesip bot yapar ve denize koyar
brine:hati charley atla içine :)
charley: tamam :)
charley botun içine girer ve brinede yanına gelir botu yüzdürürler ve çok eylenirler brine eve charley at görürler ve
brinedede 2 tane
(neydi adı unuttum lan :D ) vardır ve 2 tane at vardır atların üstüne o şeyden koyup atın üstüne çıkarlar ve
brine:Deeeh!
charley:Deeeh!
brine:vay canına bu çok eylenceli :)
charley:aynen öyleeeeee! vuuuhuuuu :)
brine ve charley geceye doğru inek keserler ve çubuklarla ateş yakıp pişirirler yerler
akşam olmuştur ve yere yatıp yıldızlaarı izlemeye koyulurlar bu seferliğinne şanslarına yaratık gelmemiştir ve bunu sağlayanda brinedir yerden kalkarlar ve
brine:sen hayatımda gördüğüm en güzel kadınsın :)
charley:sende benim hayatımda gördüğüm en güzel erkeksin :)
charley ve brinenin dudakları birbirininkine değer
charley ve brinenin dudakları ayrılınca
brine:hayırlı akşamlar:)
charley:sanada hayırlı akşamlar çok güzel bi gün geçirdim :)

Sözümü tuttum.Hikayeyi uzun yazdım.Ama çoğu aşkla geçti :D

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Devam ediyoruuummmmmm :)
charley ve brine evlerine dönerler ve brine halao anı düşünüyordur brine eve gidince saat 9.00 dır ve alex ve steve ayakta tv izliyodur eve gelince yorgunluktan yatağına yatar ve rüya görür:
charley:ah yardım et brineee!lütfen!
brine:nerdesin hiçbir şey göremiyorum!
charley:aynen sana benziyen bir şey beni öldürüyooo!
brine:oh hayır lanet olası pislik ben seni öldürmemişmiydim
charley:o da ney?
brine:hani sana hayaletim demiştimya
charley:evet

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar hata olmuş az önce yazdım ama yanlışlıkla göndermişim :D Devam
brine:işte o benim kötü ikizim herobrine!
charley:ah hayırrrra aaaalllklk
brine:hayır charleyyyyyyyyyy!!!
alex ve steve:aklkwlk dostum bu bizi lava atıyorrr!
brine:oh hayır sizdemi ordasınızzzzz?!
brine hariç herkes:aahhwlwlkwlkwklwklwklwklwkklwklklw hhhhh!
brine:hayıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

bir ses:uyan brine uyannnnnn uyan lan!
brine uyanır
brine:aaahhhh!
alex:sadece kötü bi kabus görmüşsün adamım
brine kalkarak charley in yanına gider ve bakar charley sağlam ama charleyde endişelidir
charley:Allah'a şükür yaşıyosun!
brine:sende benimle aynı kabusumu gördün
charley:sanırım evet
brine:vay canına

Arkadaşlar kısa bi hikaye ve soooonn :)