Herobrine Ile Ilgili

MrMestria

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet arkadaslar su yeni sürümlerde hero nedense çoğaldı 1.4.5 te çok fazla kez lavların içinden block kırma sesleri geliyodu 1 .4.6 da ise mağaralarda çakmak portal arada ghast sesleri geliyodu

hpg62

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bide şunu dinle:

Biz arkadaşla oynuyoruz işte warp yapıoduk bi anda yaptığımız seye bir anda lav döküldü ilk başta korktuk sonra tabelaya bi seyler yazdı hemen oyunu kapadım arkadaşta kapatı bekledik bi 30 dk. sonra geri açtık bir anda karşımıza çıktı korkudan pc me bir çarptım kırıla yazdı pc neyse oyunda herobrine wardır ......

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadas herobrine plugini yüklersen tabii ki cikar

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadas hem herobrine oyunda var diyon hemde plugin istiyon burdan belli numara yaptigin

Arkadaşım Oyunda Olabilir.Ama Kolay Kolay Çıkmaz.Ona Göre Kolayca Çıkması için Plugin Veya Mod Yapmış adamlar.Benede Kolay Çıkması İçin Arıyorum işte

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
o
Arkadaşım Oyunda Olabilir.Ama Kolay Kolay Çıkmaz.Ona Göre Kolayca Çıkması için Plugin Veya Mod Yapmış adamlar.Benede Kolay Çıkması İçin Arıyorum işte
kolay kolay cikmayan herobrineyi ben daha görmedim nedeni yükledigim modlari iyi bilmem bu arada bukadar nadir cikan herobrine 3ü bi arada nasil cikti

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Nadir Çıkan Degil Herşeyi Yanlış anlamışsnız Ben ORda Herobrine Modu kullanıyorum Normalde Lak Diye Çıkmaz Çünkü :D

dragonminecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kaptan haklı olabilirsin ama bazıları online gördüklerini söylüo hemde modsuz