Herobrine Ile Ilgili

İsmail Semih Şentürk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bencede çok iyi düşünmüşsün herobrine ı oyuna soksalar kazançları eksilebilir ama artadabilir
aslında artıcağını sanmam eğer bir efsane gerçekliği kanıtlanırsa efsaane olmaz ve oyunu büyüsü gider zaten herobrinın olduğu biliniyor ama çok nadir mod olunca kesin oluyor ben herobrinı canlı virüs olarak tanımlıyorum oyun içindi :D ama minecraft ın böyle bir efsaneye ihtiyacı var derseniz orası size kalmış her oyunun sırları vardır

Ayrıca yorumun için çok teşekkür ederim.

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine Plugini Yokki Benim Swde Kullanak :D

mendirin123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O değilde ben bi arkadaşla herobrine videoları izliyoduk arkadaşım öldü korkudan

mendirin123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kısacası isteme senin istediğin şeyi görmemek için dua edenler var

DjBora

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
1
arkadas herobrine minecraft hikayesinde bir karakterdir mod yüklemeden bu karakteri oyunda göremessiniz
Hayır Dostum Herobrine Alphada Vardı,Birisi KalpKrizi Geçirdi O Yüzden Silindi,
tabii ki Notch Gizemli İnsan Kaldırdı Mı TABİKİ HAYIR !
O herzaman seni izliyor

echo122

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın, Herobrine meselesi şu:
1.2'den önce, Notch oyuna biraz korku havası katmak için bir mob eklemeyi düşünmüş.Daha önceden Enderman eklenmişti ama belli ki yeterli olmamış.Sonra bu Herobrine hikayesi çıkartılmış.Yani Mojang'ın kendisi bunu oyuna eklemiş.Yani evet, bir aralar vardı.Etrafa bloklar koyan (Enderman gibi) ve sizi görünce saldıran ve ışınlanabilen basit bir mob.Tabela koyuo koymadığına emin değilim.
Ama bir update ile Herobrine oyundan tamamen silindi.Yani artık yok.Bu kadar basit.Şu an sadece modlarla singleplayer'e, veya pluginlerle serverlere eklenebiliyor.Onun dışında bulunamaz.
En başta ben de emin olmak istemiştim.Bunun için Minecraft'ın kendi klasörüne baktım.Sadece "skin"i kalmıştı.Yani resim gibi bir şey.Ama oyunda bulunamaz, çünkü diğer dosyaları silinmiş durumda.

Yani olay bu...İnsanların forumda "Herobrine gerçek mi?" veya "Herobrine'ı gördüm!!!" diyerek konu açması artık sinirimi bozuyor.Ama umarım bilgilenmişsinizdir...

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın, Herobrine meselesi şu:
1.2'den önce, Notch oyuna biraz korku havası katmak için bir mob eklemeyi düşünmüş.Daha önceden Enderman eklenmişti ama belli ki yeterli olmamış.Sonra bu Herobrine hikayesi çıkartılmış.Yani Mojang'ın kendisi bunu oyuna eklemiş.Yani evet, bir aralar vardı.Etrafa bloklar koyan (Enderman gibi) ve sizi görünce saldıran ve ışınlanabilen basit bir mob.Tabela koyuo koymadığına emin değilim.
Ama bir update ile Herobrine oyundan tamamen silindi.Yani artık yok.Bu kadar basit.Şu an sadece modlarla singleplayer'e, veya pluginlerle serverlere eklenebiliyor.Onun dışında bulunamaz.
En başta ben de emin olmak istemiştim.Bunun için Minecraft'ın kendi klasörüne baktım.Sadece "skin"i kalmıştı.Yani resim gibi bir şey.Ama oyunda bulunamaz, çünkü diğer dosyaları silinmiş durumda.

Yani olay bu...İnsanların forumda "Herobrine gerçek mi?" veya "Herobrine'ı gördüm!!!" diyerek konu açması artık sinirimi bozuyor.Ama umarım bilgilenmişsinizdir...

pluginlerle oluyor demişsin 1.4.6 plugini bulamadım bulursan sölersen sevinirim.

velican35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herobrine'ye single player da oynarken çok çok düşük bir ihtimal geceleri veya karanlıkla dolu bir mağarada görebilirsiniz hiç eklentim olmamasına rağmen 5 veya 6 kere görmüştüm.Korkumdan oyundan çıkıp 1 bardak su içtim aniden fırladı önüme çünkü :)