Herobrine Hiçbir Zaman Gerçek Olmadı Ve Kanıtı

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
internette her yazılana inancakmısınız ? tek bi herobrine yok yazınca onun doğru olup olmadığını nerden biliyonuz ? peki buna kanıtınız varmı?

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
internette her yazılana inancakmısınız ? tek bi herobrine yok yazınca onun doğru olup olmadığını nerden biliyonuz ? peki buna kanıtınız varmı?
Kimsenin gördüğüne dair hiçbir kesin kanıtı yok.
Mojang'ın internetteki paylaşımları gerçek olmadığını gösteriyor.
Senin varlığına dair hiçbir ispatın yok.Bu yorumu neden yazdın peki?

İyiHerobrine

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar herobrine aslında iyi biri eger iyi biri olmasaydi bizi minecraft pesimizi bırakmazdı herobrine 1.6 sürümde tekrar gelecek ben bunun için çok sevindim çünkü herobrine olmayinca minecraftın zevki kalmıyo bence :)

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.4.6 sürümünden sonra modsuz olarak hiç görülmedi 1.2.5 de görüldü bizzat ben gördüm ve o anı yaşadım kim ne derse desin...

İyiHerobrine

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
benim elmas set gitmişti o gün chest deki :)
ya insanlar sadece beyaz gözlü olduğu için korkuyor yoksa öle korkutucu degil herobrine mod oynamani tavsiye ederim çok gzl bir moddur ben oynadim 10 dk sonra sildim çünki silmezsen herobrine serverlarda bile karsina çikiyor

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine gerçek OLMADI! Anca insanları korkutun siz...
Ben oyunu 2010 başlarından beri oynuyorum, bir kere bile görmedim...Zaten o zamanlar böyle bir yalan da yoktu..

Maelestorm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın iki tane oyun biçimi vardır. Bunlardan biri 18.11.2011 tarihinde çıkan tam sürüm (Minecraft 1.0.0) ve internet üzerinden oynanabilen Classic mode'dur. Her ikisinin de tek ve çoklu oyunculu oynanma seçeneği vardır. Bütün oyun tipleri online oyunda kullanılabilir.

Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Minecraft

Ben Herobrine ı daha önce görmedim ama umut692 adlı arkadaşın 2010'da oynadığını söylediği oyunun TAM SÜRÜM VE SATIŞ ının 2011'de gerçekleştiğini öğrendim..
Fakat:
Is Herobrine in Minecraft?

Herobrine is not in Minecraft.
Herobrine Minecraft'ta yoktur.
There is no possible way Herobrine can ever exist in Minecraft
Herobrine'ın Minecraft'a girebilmesi için imkanlı yol yoktur.

Kaynak: http://www.minecraftwiki.net/wiki/Herobrine

Arkadaşlar ben şahsen arada kaldım :roflmao:

Creeper79

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi nası herbrine yok tüm hikayelerde trailerde o var stevenin kardeşi o

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobrine sadece bir efsane ama bunu duyan mojang ekibi ilgi çektiğini görünce doğrulamaya başladı hatta indirme linkinin içinde zip olarak gelirken oyunun kodlarında gizli bir kod ve gizli bir paket ile herobrine olmuş olurdu ama force update yapınca kaybolur modlar silinir...
sadece bir efsaneydi sonra mod ile gerçek oldu...