Herobrine Gerçektir İnanmıyosanız Bu Makaleye Bakın

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben crackli oynuyorum 1 yıldır hiç görmedim sadece 2 ay önce mod indirdim geldi korktum minecraft ı yeniden yükledim

Craftingtable55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bilmioyrum bn bi saveyi çok oynadım çok geliştim bi bilsen ama malese fherobirne görünce korktum resim almadım malesef :(
ama saveyi sildim silmesem böle olcağını bilmesem buraya link verirdim

Craftingtable55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o herobrine belirtisi bn gördüm diyorum inanmıosunuz al işte ama foto çekemedim sav esildim böle olcağını bilsem verirdim

Dogac35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi herobrine modla oluyor kac kere yaptım internetten minecraft Kovacic's mod pack yazın indirin icinde herobrine mod var 3 tane birden herobrine gelio da ses kapamayı unutmayın bi çığlık atıo heryer inlio

dikeyim009

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herobrine mansion texture packla oynanıyor ordada zombiye steve headi ediyleyip koyuyoyor istersen yapım aşamasını izle mapın.Ve 2 senedir premiumum ama hiç herobrine görmedim ve alphadada 1 kere oynamıştım hiç pir şey yok

HarbyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar peki bir şey soracam oyunda bazen bi ev yaptık diyelim üstünü kapadık ışık koymayı unuttuk.O zaman garip garip sesler çıkıyor.Ben bi ara Herobrine modu indirmiştim ondada bu sesler çıkıyordu.Bu da hala oluyor.Herobrinenin bir bug olabilir.Bunu bilemeyiz.Bu seslerin mantıklı bir açıklaması varmıdır?

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
notch crack koydu sonra herobrine mobu silmeye çaalıştı bişi olunca silinemedi bn singledsa gördüm gerçekten
Evt Minecraft Alphadan kalmis bug olabilir Eger ben En bastan Notch un nasil kodladigini bilsem Bakardim Ama Gercekten dedigim gibiw Sadece Alphada yok Son surumde cikma ihtimalini 0.1 gibi yapmislardir

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış Bilgi!
-Bir çocuk Notch'a ''Oyuna param yetmiyor.Crack oynayabilir miyim?'' demişti.Notch iste ''Evet,ama üzülmeyi unutma!'' demiş.Bunun nedeni de oyununun orjinal olmamasıydı.

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış Bilgi!
-Bir çocuk Notch'a ''Oyuna param yetmiyor.Crack oynayabilir miyim?'' demişti.Notch iste ''Evet,ama üzülmeyi unutma!'' demiş.Bunun nedeni de oyununun orjinal olmamasıydı.
orjinal olmayip crack li oydagini oyunlar dan sıkılırsın Benim Kendi orjinal oyunlarim var Ve daha eglenceliler Cocuga uzuleceginin demesinin sebebi oyundan zevk alamacicadir ve biraktiracaktir Daha Zevkini alamadan
En iyi orjinal alip oynamaktir unutma!!!!

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Brıne notchun ölen kardeşi deyilmiydi?

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine bir bugdur!! size açıklama olarak

Alpha versiyon: hiçbir bugun temizlenmeden testler falan yapılmadan oyunculara sunulmuş şeklidir. Herobrine çıkma imkanı %50

Beta versiyon: bugların %90 temizlenip oyunun testten geçirilip oyunculara sunulmasıdır. Herobrine çıkma imkanı %5 dir.

Tam sürüm: Bütün bugların temizlenip tamamen testten geçirilerek en iyi şekilde oyunculara sunulmasıdır. Herobrine çıkma imkanı %0,1 dir
mantıklı