Herobrine Gerçektir İnanmıyosanız Bu Makaleye Bakın

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herobrine bir bugdur!! size açıklama olarak

Alpha versiyon: hiçbir bugun temizlenmeden testler falan yapılmadan oyunculara sunulmuş şeklidir. Herobrine çıkma imkanı %50

Beta versiyon: bugların %90 temizlenip oyunun testten geçirilip oyunculara sunulmasıdır. Herobrine çıkma imkanı %5 dir.

Tam sürüm: Bütün bugların temizlenip tamamen testten geçirilerek en iyi şekilde oyunculara sunulmasıdır. Herobrine çıkma imkanı %0,1 dir
Herobrine bug mu? Herobrine'ın kodlarının yanlışlıkla oluştuğunu mu düşünüyorsun? Böyle bir şey imkansız. Oyun yapımı hakkında biraz daha bilgi öğrenip yeniden bu konuya gel lütfen.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
yanlışlıkla yazılmadı bu benim düşüncem çok nadir bi mob oyunda bug olarak kalmış ve notch kaldıramıyor. Her sürümde neden removed herobrine yazsın ki ?

dragonminecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar anlamamak için ısrar ediyosunuz.Adminler bile dedi herobrine modsuz çıkmaz bununla ilgili sürekli konu açılıyor gördük diyenlere inanmayın tweeti bilmiyorum ama,görenlerde mod indiriyor veya plugin olarak.....

Craftingtable55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ewt notch crack oynaynlara tröllük yapıo herobrine sesi yok ghast çığlıkları ile birleştirildi herobrine bn gördüm bn ozmanlar modun ne olduğunu bile bilmiodum multiplayer nası girilir onu bile bilmiodum bi anda çığlıklar gldi onu gördüm ve daha single oynamadım

Craftingtable55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
notch crack koydu sonra herobrine mobu silmeye çaalıştı bişi olunca silinemedi bn singledsa gördüm gerçekten

Craftingtable55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok modlu indirmedim biliom modlu indirmediğimi çığlık sesi gelince ghastır dedim ama ghas normal dünyada ne arasın :D sonra herobrine görünce kapatışım öle oldu minecraftı açtıktan sonr aöle oldu

efe1979

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar niye çoğu sürümde removed herobrine yaziyo çünkü var çocuk görmüş olabilir yani gerçek diyorsa görmüştür insan yalan söylememeli yalan söylüyorsa o günaha giriyo biz değil inanalım bi

BloodRapperzz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Youtube dan Herobrine Mod İzlerken Ödüm Bokuma Karışıyor :cry: :laugh: