Herobrine Gerçek!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bakın bu gün yani 15.09.2013 tarihinde saat 22:53 de havada hac işareti gördün resimli kanıt :

seedine bakmadım bunu gördüğümden beri oynamıyorum az ileride pumkpinlerde vardı https://forum.gamer.com.tr/threads/herobrine-hac-isareti-yapar-mi.37186/#post-236279 bakın burdaki konudada adam raslamış bir hac işareti[DOUBLEPOST=1379275087,1379274986][/DOUBLEPOST]hemde herobrine modu yüklememiştim sadece adventure time ile Jammi Furniture modu vardı ve Forge

Çok normal.Generator rastgele yaptığı için rastlamak mümkün.

OnlineHastasii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Offf of. Ne zaman kurtulacak forum bu konulardan? Hac işareti diyor ya :D Ben artık uğraşmıyorum arkadaşlar :bilmiyorum:

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
eskiden vardi artik yok uzatma hac olayıda sacmalık rasgele olusmus bazıları bu herobrinenin eskiden pasta verdigini soyluyor zaten adı da kahramanbrine yani adı sonra kotuye cıkmıs olabilir

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hero 'Bence' Gerçek. Ben Ne Zaman Aklıma Hero'yu Getirsem Tüylerim Diken Diken Oluyor.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Hero 'Bence' Gerçek. Ben Ne Zaman Aklıma Hero'yu Getirsem Tüylerim Diken Diken Oluyor.
kardeşim sen malsın yanlış anlamada herbirine görenler bi fotoğraftan başka kanıt bulamuyor servetine cagirmiyor mod yüklemedim diyip bi foto gosteriyo

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim sen malsın yanlış anlamada herbirine görenler bi fotoğraftan başka kanıt bulamuyor servetine cagirmiyor mod yüklemedim diyip bi foto gosteriyo

'Kardeşim Sen Malsın ... Yanlış Anlama' Esas Sen M*lsın Adam Akıllı Konuş Ben İnanıyorum, Yorumumu Koydum Bat*yo Mu L*n Sana . Forum abi Kaynıyor Ya Herobrine'ye İnanan Biriyim Size Göre 'S*lak' Olsam da 10 Heroya İnanan "ADAMI" 100 abie Değişmem !

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
'Kardeşim Sen Malsın ... Yanlış Anlama' Esas Sen M*lsın Adam Akıllı Konuş Ben İnanıyorum, Yorumumu Koydum Bat*yo Mu L*n Sana . Forum abi Kaynıyor Ya Herobrine'ye İnanan Biriyim Size Göre 'S*lak' Olsam da 10 Heroya İnanan "ADAMI" 100 abie Değişmem !
bende yorumunu koydum ,kanıt bul herobrine hakkında , ve herobrine inanan 10 "adam" bulmak zor

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aynen hala başkalarının düşüncelerine saygı duymayı öğrenememiş abiler var.

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende yorumunu koydum ,kanıt bul herobrine hakkında , ve herobrine inanan 10 "adam" bulmak zor

Bak abican İlk Önce Adam Akıllı Konuşmayı Öğren Sonra Karşıma Geç Kendini Savun Bu Kanal Bunu 1 Yıl Önce Çekti ve ve ve Adam Herşeyi Gözünün Önünde yapıyor Seed Kısmına NoMad Yazıyor Adam İlk Denememde Olmadı Diyor ! Adam Bize Olmadığını Söylemek İçin Çekerken Videoyu Bak Ne Oluyor

[DOUBLEPOST=1379342663,1379342623][/DOUBLEPOST]
benimki size niye bu kadar batıyor anlamdım hem oyunda korkarsın tamam gerçekte korkmak ne

Bak Aslanım Adamın Canını Sıkma Asabımı Bozma Banlanmak Pahasına Sayarım Sende Bakarsın !

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
say sogucaksan rapor etmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...