herobrine gerçek oldu(1.8.1)

minecraft tutkunu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herobrine oyun içinde her an karşınıza çıkabilir sadece kaldırılmış gibi gözükür (ama ben mod bile yüklüyorum gine gelmiyo)

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Sen 1.8 oynadınmıda konuşuyorsun ?? Biz Malızda bitek senmi akıllısın ? Herobrine 1.9 da kaldırıldı ve o versiyona kadar da vardı.şu an oyunda herobrine çıkma olasılığı 000000.1% ya alphada veya betalarda çıkar ya da mod yüklersen çıkar onun dışında herobrine vardı başkalarından duyup buraya yalandan yazma...

Amaaan zaten saçma sapan bi konu uzatmayalım arkadaşlar ! bu konu 2015 e kadar sürer gider.
O kadar kendine güveniyorsan tamam.İstediğin sürümde ara, bul ve bana seed ver.O zaman susarım.hiçbir sürümde bulunmadığını Notch bile söyledi ve dosyalara bakarsan sende görürsün hiç olmadığını.

B

Brkelbk

Ziyaretçi
O kadar kendine güveniyorsan tamam.İstediğin sürümde ara, bul ve bana seed ver.O zaman susarım.hiçbir sürümde bulunmadığını Notch bile söyledi ve dosyalara bakarsan sende görürsün hiç olmadığını.
?? tabi sen 1.4.7 nin dosyalarına bakıyorsan o başka ben oyunu 1.7 den beri oynuyorum herobrine yi gördüm Ve Notch söyledi demişsin ? Nerede , ne zaman söyledi açıkla bakalım. notch herobrine yi çıkardı ancak oyuncu kitlesi azalınca ve para kaybedince çoğunlukla kaldırdı suan çıkma olasılığı çok çok çok az. ancak alpha versşyonlarda çıkar yada betalarda notch bu konuyu açmak istemediğinden öyle demiştir sonuç ta hb onun ölü kardeşi bildigim kadarıyla

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
?? tabi sen 1.4.7 nin dosyalarına bakıyorsan o başka ben oyunu 1.7 den beri oynuyorum herobrine yi gördüm Ve Notch söyledi demişsin ? Nerede , ne zaman söyledi açıkla bakalım. notch herobrine yi çıkardı ancak oyuncu kitlesi azalınca ve para kaybedince çoğunlukla kaldırdı suan çıkma olasılığı çok çok çok az. ancak alpha versşyonlarda çıkar yada betalarda notch bu konuyu açmak istemediğinden öyle demiştir sonuç ta hb onun ölü kardeşi bildigim kadarıyla

Notch'un öyle bir kardeşi olmadı, bu birinci cahilliğin.Notch Twitter üzerinden birçok açıklama ve yazı yazıyor, bu ikinci cahilliğin.Herobrine'yi Notch değil oyuncular çıkardı, bu da üçüncü cahilliğin.Notch sadece bunu sürdürdü.Gördüğünü söyleyip hâlâ verebilecek bir seedinin olmaması ise hepsini geçiyor.

Ben tüm versyonları saklarım.Çıkan hepsini.Alpha dahil.

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Notch'un öyle bir kardeşi olmadı, bu birinci cahilliğin.Notch Twitter üzerinden birçok açıklama ve yazı yazıyor, bu ikinci cahilliğin.Herobrine'yi Notch değil oyuncular çıkardı, bu da üçüncü cahilliğin.Notch sadece bunu sürdürdü.Gördüğünü söyleyip hâlâ verebilecek bir seedinin olmaması ise hepsini geçiyor.

Tamam seni takdir ediyorum herşeyi açıkladın ancak ben kendim alpha da gördüğüm için söylüyorum ben kardeşi dediğimde öyle bildiğimi söylemiştim kardeşi demedim ancak seed ile zaten bulamazsın şu sesd le bulmak saflığını açıklarsan sevinirim yani demek istediğim hadi oynclar bi yalan attı diyelim hadi bu yayıldı falan filan onlar hiç herobrine bilmem bu seed de çıkar falan dememişki hiç kimsede demiyor youtube den bazı mallar Herobrine seedi yazın çıkar diyo ama yalan !

B

Brkelbk

Ziyaretçi

ve bide kendinden okadar eminsin ki Notch un annesiymiş gibi konuşuyorsun (bu iş uzaaar uzaaar gideeeer bitmeez)

Props1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam internet explorer çıktı rıza baba

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yhaw bi sayfada okuduğuma göre herobrine dosyası var ve aktif ama nadiren çıkıyor ve çıktığında oyun crash veriyor

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
HA Ha ha Notch sizi kandırıyor aslında vardı amaaa mobların kodlarını denemek icin vardi sonrada herobrine diye bir şey ortaya çıkınca şaka yapayım dıyıp removed herobrine yaziyor.)

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar herobrine denen varlık vardı amaaa 1.7.3 de kaldırıldı notch da şaka yapıyor removed herobrine yazarak alphadaki dosyalardada yok alphada çıkar tabikide gizli bir mob bu oyunçıktıgından beri oynuyorum herobrine dene bir şey var ama mobların hareketlerini denemek için vardı lütfen uzatmayın

SkyHunterRs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
valla ben onu bunu anlamam ben neden hiç gömedim herobrine nı 1.0 ya baktım yok hero şuna benziyo hatta böyle galba

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya herobrine gerçek 2 yıldır minecraft oynuyorum heryerde görüyorum bi madene indiğimde en az 1 kere görüom görürsem resmini çekip atarım 1.2.5 de war 1.4.6 da da
İndirdiğin Yer İçine Heobrine Mod Saklamıştır

omer61910

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şu Herobrine konusunu kapatsak artık yeter sayfa kirliliği :/