Herobrine EFsanesi!

GoDLiK3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba tekrar güzel bir konuyla karşınızdayım Konumuz Herobrine

Herobrine Nedir ?

Herobrine Nedir ?

Herobrine bir rivayete göre Oyun Yapımcısı Notch'un ölmüş kardeşidir. Bir diğer rivayete görede oyunun ilk versiyonlarında Notch ölmüş olan kardeşi Brine'nin anısına yaptığı söyleniyor.Karşılaşma ihtimali %0.00001 den daha düşük bir ihtimaldir. Herobrine'nin tipi bizim Steve(Oyunda canlandırdığımız karakter) ile aynı fakat gözleri beyazdır.
Herobrine'ı oynarken görenlerin dediklerine göre eğer Herobrine her yeni dünyada karşımıza çıksaydı oyun oynanmazdı. Çünkü Herobrine sizin evinizi yakabiliyor, sandıklarınızda ki itemleri(eşyaları) alıyor hatta sizi öldürebiliyor.

2 Kardeşin Özellikleri

Herobrine'ın iki türü olduğu söyleniyor. Bunlardan biri hırsız olanıdır. Sizi tuzaklara çeker veya doğrudan tuzağa düşürür sonra ise eşyalarınızı çalar. Diğeri ise sinsi olanıdır. Ona yaklaştığınız zaman ortadan kaybolur.

Yapıları ve Tuzakları

Herobrine tam bir mimardır. Kendi uzun 2 blok yüksekliğinde tüneller gibi rastgele yapılar oluşturur. Evinizi yakar. Kendisi ayrıca cobblestonedan redstone torch ile aydınlatılmış yeraltında zindan türü yapılar yapar.

Gerçek mi? Değil mi?

Herobrine'ın varlığı hala büyük bir merak konusudur. Bir kısım insan Herobrine'ın gerçek olduğunu söylerken bir kısım ise tamamen yalan olduğunu söylemektedir. Oyun yapımcısı Notchun Twitter ve IRC konuşmalarında oyuna ekleneceğini söylemiştir fakat eklenip eklenmediği bilinmemektedir.
[DOUBLEPOST=1371553063,1371552889][/DOUBLEPOST]Emege Saygı Lütfen Okumadan İleti/Mesaj Yazmayınız.

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hala anlamayanlara söylüyorum.Herobrine bütün betalarda vardı.Oturmuş sürümlerde (1.4.7 gibi) 1.3.2 ye kadar karşılaşma ihtimali düşürüldü.1.3.2 de yükseltildi.1.5 e kadar vardı hep.Diyeceksinizki minecraft.jar ı winrar ile açınca yoktu.Bildiğimiz üzere oyun kodlamayla yapıldı.Rarda görünmesine gerek yok.

berkegm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.0.6da oynamış biri olarak arkadaş doğru demiş. Ben şahsen eskiden evimin olmadığını bile görmüştüm eskilerden ihtimali çoktu. Şu zamanlarda kentrilyonlarda 1 e kadar düştü. Buda iyi bir şey sanırsam. Ben mesela xrayla survival attım 1.3.2de ve redstone torchlu magara gördüm. İlk katmanlarda diamond cikti. Xrayla yanindan felan arkasina baktim lav felan yok. Hicbirsey yok. Gamemodede kirdim ve laf gelmeye basladi arkasindan. Kum felan düstü yukardan (Çölün altındaydık oda garip bir şey) Yani bence olasılık var. Notch bizi korkutmak için oyuna eklemişte olabilir fantezi olsun diye :)

OyunDoktoru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.0.6da oynamış biri olarak arkadaş doğru demiş. Ben şahsen eskiden evimin olmadığını bile görmüştüm eskilerden ihtimali çoktu. Şu zamanlarda kentrilyonlarda 1 e kadar düştü. Buda iyi bir şey sanırsam. Ben mesela *spam yapma*la survival attım 1.3.2de ve redstone torchlu magara gördüm. İlk katmanlarda diamond cikti. *spam yapma*la yanindan felan arkasina baktim lav felan yok. Hicbirsey yok. Gamemodede kirdim ve laf gelmeye basladi arkasindan. Kum felan düstü yukardan (Çölün altındaydık oda garip bir şey) Yani bence olasılık var. Notch bizi korkutmak için oyuna eklemişte olabilir fantezi olsun diye :)

Yorumuma katılıyorumu işaretlesene :D

GoDLiK3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Tesekkür ederim :)[DOUBLEPOST=1371555734,1371555671][/DOUBLEPOST]
Hala anlamayanlara söylüyorum.Herobrine bütün betalarda vardı.Oturmuş sürümlerde (1.4.7 gibi) 1.3.2 ye kadar karşılaşma ihtimali düşürüldü.1.3.2 de yükseltildi.1.5 e kadar vardı hep.Diyeceksinizki minecraft.jar ı winrar ile açınca yoktu.Bildiğimiz üzere oyun kodlamayla yapıldı.Rarda görünmesine gerek yok.

Tamam Konuya göre Güzel bir örnek oldu tesekkürler.

[TG]uMuT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Anlamıyorsunuz Galba Minecraft 1.1 - 1.0.6 - 1.3.2 - 1.5 Serilerinde Herobrine Olasılı Cok Fazla. Herobrine Sadece İntikam İster Amaci İntikam ve Öldürme Gözllerini Beyaz Olmasının Sebebi Ne Olduğu Bilmiyorum Ama Bilen Varsa Lütfen Söylesin.

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Anlamıyorsunuz Galba Minecraft 1.1 - 1.0.6 - 1.3.2 - 1.5 Serilerinde Herobrine Olasılı Cok Fazla. Herobrine Sadece İntikam İster Amaci İntikam ve Öldürme Gözllerini Beyaz Olmasının Sebebi Ne Olduğu Bilmiyorum Ama Bilen Varsa Lütfen Söylesin.
Sen kafayımı yedin herobrine alphanın 2.sürümlerinde çıkma olasılığı binde bir 1.2.5 den çıkması katrilyonda bir milleti korkutmayın