Herobrine çürütüldü

engin deniz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bazıları Herobrine diye koyun fotorafı verir bazısı arkadaşının oyuna skinle girmesini söyler Herobrine gördüm der Herobrine çürütüldü bile
1:notch Herobrineyi sildi ve notchun ölmüş kardeşiymiş mardeşiymiş öyle şey yok
2:zaten görenler alphayı oynuyordur yada mod indirmiştir
alpha veya modsuz görenler
atsın fotosunu bakalım
Herobrineyide bi unutalım o sadece bir efsane notch koydu onu gene notch sildi onu
aslında modunu indirip hamachili oynayalım diyenler bana mesaj atsın
hem artık onu çürütüp atmak lazım o sadece bir efsanedir gerçek değildir
korkmamızı gerektirecekte bir şey yoktur
sadece bir oyundur bu ama oyunda modlu oynarken baya korkutur beni ama Herobrine var ben onu gerçekten gördüm o hacker o koyundu o domuzdu falan filan diyen çok onlar ya mod yada onların inancıdır belki alpha oynuyordur arkadaşlar bu Herobrine yüzünden kavga ediyoruz boş yere
onu unuttun gitsin oyunun keyfi kaçıyor yoksa ve gördüm ettim diyenler fotosunu atsın ikinci kere yazdım bazılarıda netherde kalesi var Herobrinenin diyorlar bana alpha sürümündeki charlarınızdan birini verin araştırayım bu arada bazı oyuncularda Herobrinenin kalesinde yok creeper boss varmış zombi boss varmış skeleton boss varmış diyip sıkıyorlar insanları bıktık lan bu Herobrine var yok kavgalarından alphada vardı ve sonra notch eklediği gibi sildi ve konu kapandı

tahayigit

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen katılıyorum sana bıktım şu milletten geliyorlar herobrine konusu açıyolar. Senin dediğin gibi herobrine zaten çürük. :D

Ve:
+ Beğeni

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
bug ile görülüyor 1.7.2 de gördüm bugla
Not: sadece gördüm 1 saniye sonra kayboldu gelmedi birdaha
(inanmayan inanmasın ama gördüm)

X3Power

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynen benim kuzenim de gördüğünü idda ediyo ama yalan hepsi :D

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Çürümüş ası gidip vası kalmış bir şey :D

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Öyle diyorsunuz ama youtube'da minecraft videolarının %35-40'ı herobrine ile ilgili, adam forumlardan önce youtube videolarına bakıyor pek kolay vazgeçileceğini zannetmiyorum.

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok haklısın dostum

GT-I8262 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle diyorsunuz ama youtube'da minecraft videolarının %35-40'ı herobrine ile ilgili, adam forumlardan önce youtube videolarına bakıyor pek kolay vazgeçileceğini zannetmiyorum.
Sende Haklısın Arada Kaldım :) Kime oy verem anlamadım.

tahayigit

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayenizde herobrineden korkuyorum. Hileli survival oynarken build yapmaya karar verdim. Eşyalarımı sandığa doldurdum. Gamemode yi açtım. Korkudan sandığın etrafını bedrock ile kapladım. (herobrine itemlerimi alır diye)